JDFS Alberts
Elites grupa U-13 2024
- 5pozīcija
- 19punkti
- 35:16vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Ralfs AndersonsDzimšanas datums: 04.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Henrijs AvotiņšDzimšanas datums: 16.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Alberts AvotsDzimšanas datums: 12.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Emīls BabulisDzimšanas datums: 11.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marats BogdanovsDzimšanas datums: 10.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls DergačsDzimšanas datums: 11.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
11
-
-
Reinards GudlevskisDzimšanas datums: 03.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Jēkabs JanvarsDzimšanas datums: 25.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars KlibiķisDzimšanas datums: 27.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reno KolliopulsDzimšanas datums: 28.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kaspars KravalsDzimšanas datums: 28.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Jurģis LiepiņšDzimšanas datums: 26.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Boris MarinakiDzimšanas datums: 30.10.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Renārs NeimanisDzimšanas datums: 20.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maiks PilainisDzimšanas datums: 12.04.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis Rupeiks-RoķisDzimšanas datums: 25.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
9
1
-
Aleksandrs Adams SiliņšDzimšanas datums: 31.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Jēkabs SprūdeDzimšanas datums: 15.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Olivers VaskisDzimšanas datums: 14.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Gustavs Namejs VeikšaDzimšanas datums: 30.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts ZariņšDzimšanas datums: 23.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
17
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 17. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
sestdiena
24
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 18. kārta
Stadions ''Velnciems''
-
sestdiena
31
aug
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 19. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
ceturtdiena
12
sep
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 20. kārta
Mežaparks SV
-
sestdiena
14
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 21. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
sestdiena
21
sep
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 22. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
sestdiena
5
okt
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 23. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
sestdiena
12
okt
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 24. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
svētdiena
20
okt
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 25. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions
-
sestdiena
2
nov
12:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites grupa U-13 2024, 26. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Emīls Komorovskis
FS METTA
22
2
Artjoms Križanovskis
Daugavpils
11
3
Augusts Leinasaris
RFS Academy
11
4
Emīls Dergačs
JDFS Alberts
11
5
Anrijs Čampers
FK Tukums 2000/TSS
9
6
Artēmijs Revkovs
Mārupes NSS
9
7
Jānis Rupeiks-Roķis
JDFS Alberts
9
8
Martins Senkāns
RFS Academy
9
9
Ernests Serpovskis
Riga FC Academy
8
10
Deniss Sprosts
SK Super Nova
7
11
Eduards Šusts
FS Jelgava
7
12
Ričards Ozols
FS Jelgava
7
13
Ernests Tomkus
FS METTA
6
14
Edvards Markuss Millers
Kuldīgas NSS
5
15
Nikolajs Plonskis
RFS Academy
5
16
Romans Mamatovs
Riga FC Academy
5
17
Ronens Volkovičs
Riga FC Academy
5
18
Vilhelms Valts Meļķis
Riga FC Academy
5
19
Aleksandrs Adams Siliņš
JDFS Alberts
4
20
Iļja Lukins
Riga FC Academy
4
21
Jānis Zuģickis
Daugavpils
4
22
Jēkabs Kreitūzis
RFS Academy
4
23
Jēkabs Mikus Himičs
Kuldīgas NSS
4
24
Marks Zanders
FS METTA
4
25
Miķelis Babris
Kuldīgas NSS
4
26
Rauls Vītols
Riga FC Academy
4
27
Reinards Gudlevskis
JDFS Alberts
4
28
Rodrigo Anops
RFS Academy
4
29
Staņislavs Pavlovs
Mārupes NSS
4
30
Anatolijs Soboļevs
Riga FC Academy
3
31
Artūrs Pulle
FS Jelgava
3
32
Artūrs Seļivānovs
Riga FC Academy
3
33
Eduards Baroniņš
FS METTA
3
34
Emīls Mičs
FS Jelgava
3
35
Emīls Riekstiņš
FS Ventspils
3
36
Gustavs Rudzroga
FS Ventspils
3
37
Lauris Ivanovs
FS METTA
3
38
Markus Skadiņš
RFS Academy
3
39
Oskars Puters
RFS Academy
3
40
Pauls Brants
FS METTA
3
41
Reinis Jānis Romulāns
SK Super Nova
3
42
Rukšāns Daniils
Daugavpils
3
43
Adrians Štrauss
SK Super Nova
2
44
Artūrs Borisovskis
Riga FC Academy
2
45
Artūrs Kaminskis
FS METTA
2
46
Deniss Mamonovs
Liepājas FS
2
47
Dmitrijs Kazura
Rīgas Futbola skola
2
48
Edvards Cimermanis
Mārupes NSS
2
49
Emīls Katkovskis
FK Tukums 2000/TSS
2
50
Filips Bukovskis
FS METTA
2
51
Gustavs Meldrājs
Liepājas FS
2
52
Gustavs Zvejnieks
FS Jelgava
2
53
Ivans Kuzmickis
FK Tukums 2000/TSS
2
54
Kirills Čevers
SK Super Nova
2
55
Oskars Krampāns
Mārupes NSS
2
56
Pauls Putnāns
FK Tukums 2000/TSS
2
57
Raiens Vimba
FS Ventspils
2
58
Ralfs Šternbergs
Kuldīgas NSS
2
59
Reno Kolliopuls
JDFS Alberts
2
60
Roberts Cīrulis
FK Tukums 2000/TSS
2
61
Roberts Mārtiņsons
Rīgas Futbola skola
2
62
Timurs Astašonoks
Mārupes NSS
2
63
Tomass Plēgermanis
FS Ventspils
2
64
Toms Krievkalns
SK Super Nova
2
65
Alberts Avots
JDFS Alberts
1
66
Aleksandr Komogortsev
RFS Academy
1
67
Aleksejs Verbenko
Rīgas Futbola skola
1
68
Alekss Skvorcovs
FS Jelgava
1
69
Armands Kažemaks
FS METTA
1
70
Arsenijs Jekums
SK Super Nova
1
71
Artūrs Bloškins
FS Jelgava
1
72
Artūrs Līcītis
FS METTA
1
73
Boris Marinaki
JDFS Alberts
1
74
Dairis Slūka
Daugavpils
1
75
Dāvis Kraučs
FS Ventspils
1
76
Deniss Ankudenko
Riga FC Academy
1
77
Devids Kamins
Rīgas Futbola skola
1
78
Devids Urbančiks
Rīgas Futbola skola
1
79
Džordžs Dīns Zurģis
FK Tukums 2000/TSS
1
80
Eduards Aišpurs
Kuldīgas NSS
1
81
Elmārs Grava
FS Jelgava
1
82
Emīls Auziņš
Kuldīgas NSS
1
83
Ernests Veidmanis
Mārupes NSS
1
84
Francis Egle
FS METTA
1
85
Gabriels Leščinskis
FS Jelgava
1
86
Gabriels Vīksna
RFS Academy
1
87
Gustavs Ādamsons
FK Tukums 2000/TSS
1
88
Gustavs Ozols
FS Jelgava
1
89
Ģirts Putniņš
Liepājas FS
1
90
Henrijs Avotiņš
JDFS Alberts
1
91
Jānis Oškājs
Mārupes NSS
1
92
Jānis Skutelis
Mārupes NSS
1
93
Jēkabs Kleinhofs
FK Tukums 2000/TSS
1
94
Jurģis Kijoneks
FS Jelgava
1
95
Jurģis Liepiņš
JDFS Alberts
1
96
Kristers Runiķis
Liepājas FS
1
97
Lukas Maidanskis
RFS Academy
1
98
Lukas Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS
1
99
Maksims Kortaks
Kuldīgas NSS
1
100
Marats Radželis
FS Jelgava
1
101
Mareks Orbidāns
Daugavpils
1
102
Marks Jurgenbergs
Mārupes NSS
1
103
Markus Liše
FS Jelgava
1
104
Markuss Dembovskis
RFS Academy
1
105
Martins Lācītis
Liepājas FS
1
106
Mikuss Horna
Liepājas FS
1
107
Olivers Vaskis
JDFS Alberts
1
108
Oskars Daukšts
Daugavpils
1
109
Ralfs Andersons
FK Tukums 2000/TSS
1
110
Ralfs Grāvītis
SK Super Nova
1
111
Reinis Krūziņš
FS Ventspils
1
112
Roberts Freibergs
FS Ventspils
1
113
Roberts Kusiņš
Daugavpils
1
114
Romāns Žemoido
RFS Academy
1
115
Rustams Ņematovs
SK Super Nova
1
116
Simeāns Kotins
Mārupes NSS
1
117
Simon Semen Shraer
Riga FC Academy
1
118
Šavaršs Kamaljans
Riga FC Academy
1
119
Vadims Strogonovs
FS Jelgava
1
120
Valters Knesis
Liepājas FS
1