JDFS Alberts

Pirmā līga 2018

  • 8pozīcija
  • 28punkti
  • 39:48vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Klāvs Aleksandrs BluķisDzimšanas datums: 12.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers PutniņšDzimšanas datums: 16.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Roberts Ralfs GudēnsDzimšanas datums: 19.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1104
-
2
-
Artūrs Levenbergs-KirpļuksDzimšanas datums: 20.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis PūceDzimšanas datums: 03.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1179
-
2
-
Ronalds ZakreševskisDzimšanas datums: 04.08.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
679
-
3
-
Pussargi
Ričards BuividsDzimšanas datums: 20.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1464
-
7
-
Valters KubilovičsDzimšanas datums: 10.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1402
3
2
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1145
1
-
-
Uzbrucēji
Viesturs MiķelsonsDzimšanas datums: 21.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
294
-
1
-

sestdiena

25
aug
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 15. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

8
sep
16:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 16. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

15
sep
16:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 17. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

sestdiena

22
sep
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 18. kārta
MTC ''Staicele''

sestdiena

29
sep
16:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 19. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

6
okt
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 20. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

13
okt
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 21. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

21
okt
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 22. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
22
19
1
2
120
14
+106
58
2
22
17
2
3
81
20
+61
53
3
22
16
0
6
53
21
+32
48
4
22
12
3
7
71
33
+38
39
5
22
12
1
9
45
48
-3
37
6
22
10
5
7
70
33
+37
35
7
22
10
3
9
54
63
-9
33
8
22
8
4
10
39
48
-9
28
9
22
6
2
14
40
75
-35
20
10
22
3
3
16
19
115
-96
12
11
22
2
4
16
15
78
-63
10
12
22
3
0
19
24
83
-59
9
1
Vugar Askerov
BFC Daugavpils / Progress
28
2
Giorgi Gogolashvili
SK Super Nova
27
3
Alain Cedric Herve Kouadio
BFC Daugavpils / Progress
25
4
Naisir Carmona Munoz
BFC Daugavpils / Progress
21
5
Edgars Kārkliņš
SK Super Nova
17
6
Dmitrijs Borisovs
Rēzeknes FA/BJSS
13
7
Dmitrijs Silovs
Rēzeknes FA/BJSS
12
8
Shuma Nagamatsu
SK Super Nova
12
9
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
9
10
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
9
11
Kārlis Vanags
Balvu Sporta centrs
8
12
Kensuke Enjo
FK Auda
8
13
Ralfs Akmins
FK Smiltene/BJSS
8
14
Staņislavs Pihockis
FK Auda
8
15
Aleksejs Grjaznovs
RTU FC/Skonto Academy
7
16
Dzmitry Kuzmin
SK Super Nova
7
17
Edgars Urbāns
BFC Daugavpils / Progress
7
18
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
7
19
Gleb Lukin
RTU FC/Skonto Academy
7
20
Kotaro Amemiya
Rēzeknes FA/BJSS
7
21
Mareks Matīss Labanovskis
FK Auda
7
22
Marks Smuļko
RTU FC/Skonto Academy
7
23
Miks Babris
Preiļi
7
24
Oleksandr Chunikhovskyi
FK Tukums 2000/TSS
7
25
Ričards Žaldovskis
BFC Daugavpils / Progress
7
26
Rinalds Kalnciems
FK Tukums 2000/TSS
7
27
Antons Tumanovs
Grobiņas SC
6
28
Dainis Sibirjanovs
BFC Daugavpils / Progress
6
29
Devids Dobrecovs
RTU FC/Skonto Academy
6
30
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
6
31
Guntars Silagailis
Rēzeknes FA/BJSS
6
32
Kārlis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
6
33
Kyosei Satake
Rēzeknes FA/BJSS
6
34
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000/TSS
6
35
Ralfs Apsītis
FK Smiltene/BJSS
6
36
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
6
37
Aivars Emsis
JDFS Alberts
5
38
Dairis Zariņš
FK Smiltene/BJSS
5
39
Daniils Hvoiņickis
SK Super Nova
5
40
Dāvis Mārtiņš Daugavietis
JDFS Alberts
5
41
Jānis Krautmanis
RTU FC/Skonto Academy
5
42
Ņikita Ivakins
FK Auda
5
43
Pēteris Ivenkovs
Rēzeknes FA/BJSS
5
44
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts
4
45
Fricis Roderts
JDFS Alberts
4
46
Kalvis Grāveris
FK Staiceles Bebri
4
47
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils / Progress
4
48
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000/TSS
4
49
Maksims Vasiļjevs
SK Super Nova
4
50
Māris Savinovs
FK Staiceles Bebri
4
51
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC
4
52
Rihards Ščogols
Balvu Sporta centrs
4
53
Silvestrs Tamenieks
FK Auda
4
54
Valters Valts Siliņš
FK Smiltene/BJSS
4
55
Aigars Caics
Preiļi
3
56
Aleksejs Krasivorons
RTU FC/Skonto Academy
3
57
Dāvis Vilcāns
RTU FC/Skonto Academy
3
58
Denys Gatsko
FK Tukums 2000/TSS
3
59
Edgars Strautiņš
SK Super Nova
3
60
Jānis Freimanis
Grobiņas SC
3
61
Jorens Gorkšs
FK Auda
3
62
Jurijs Sokolovs
BFC Daugavpils / Progress
3
63
Kristers Aldis Puriņš
FK Smiltene/BJSS
3
64
Marcio Amaral de Oliveira Junior
BFC Daugavpils / Progress
3
65
Marks Petunovs
RTU FC/Skonto Academy
3
66
Mārcis Savinovs
FK Staiceles Bebri
3
67
Nikita Juhnevičs
RTU FC/Skonto Academy
3
68
Ņikita Dobratuļins
Rēzeknes FA/BJSS
3
69
Pāvels Pilāts
FK Tukums 2000/TSS
3
70
Ričards Raščevskis
Rēzeknes FA/BJSS
3
71
Ričards Rullis
FK Smiltene/BJSS
3
72
Roberts Ķipsts
RTU FC/Skonto Academy
3
73
Rūdolfs Salmiņš
FK Tukums 2000/TSS
3
74
Vadims Sņegovs
Balvu Sporta centrs
3
75
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils / Progress
3
76
Valters Kubilovičs
JDFS Alberts
3
77
Vladyslav Terentiev
FK Tukums 2000/TSS
3
78
Andrejs Perepļotkins
SK Super Nova
2
79
Artjoms Troickis
SK Super Nova
2
80
Artūrs Petrivs
FK Staiceles Bebri
2
81
Atis Ozols
FK Tukums 2000/TSS
2
82
Daniels Livšics
RTU FC/Skonto Academy
2
83
Dāvis Cucurs
BFC Daugavpils / Progress
2
84
Deniss Kozlovs
BFC Daugavpils / Progress
2
85
Deniss Skorikovs
SK Super Nova
2
86
Deniss Stradiņš
SK Super Nova
2
87
Einārs Blumers
FK Tukums 2000/TSS
2
88
Haralds Grotāns
JDFS Alberts
2
89
Igors Kovaļkovs
RTU FC/Skonto Academy
2
90
Yeon Wang Kim
FK Auda
2
91
Klāvs Bāliņš
RTU FC/Skonto Academy
2
92
Kristaps Upenieks
Preiļi
2
93
Krišs Andersons
RTU FC/Skonto Academy
2
94
Matīss Babris
Preiļi
2
95
Ņikita Pačko
RTU FC/Skonto Academy
2
96
Pāvels Truņins
FK Auda
2
97
Raivis Skrebels
BFC Daugavpils / Progress
2
98
Renārs Pastars
Preiļi
2
99
Roberts Magrins
BFC Daugavpils / Progress
2
100
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS
2
101
Rūdis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
2
102
Sentis Fiļipovs
FK Smiltene/BJSS
2
103
Shogo Naoe
Rēzeknes FA/BJSS
2
104
Toms Aizgrāvis
FK Tukums 2000/TSS
2
105
Valerii Havrylychev
FK Tukums 2000/TSS
2
106
Valters Reinis
Preiļi
2
107
Viesturs Ostrovskis
FK Tukums 2000/TSS
2
108
Vladislavs Pavļučenko
JDFS Alberts
2
109
Aigars Višņevskis
SK Super Nova
1
110
Aleksandrs Sņegovs
Balvu Sporta centrs
1
111
Andrejs Rogozins
Rēzeknes FA/BJSS
1
112
Andris Sarva
FK Tukums 2000/TSS
1
113
Armans Galajs
Rēzeknes FA/BJSS
1
114
Artūrs Grabčaks
SK Super Nova
1
115
Augusto Rizoto-Vidals-Pesoa
JDFS Alberts
1
116
Bogdans Ņesterenko
SK Super Nova
1
117
Dāvis Gaigals
FK Smiltene/BJSS
1
118
Edgars Bricis
FK Auda
1
119
Edgars Jermolajevs
RTU FC/Skonto Academy
1
120
Edgars Lācis
JDFS Alberts
1
121
Edmunds Kokorevičs
Balvu Sporta centrs
1
122
Eduards Deičs
FK Smiltene/BJSS
1
123
Eduards Veģeris
FK Smiltene/BJSS
1
124
Filips Tīls
Grobiņas SC
1
125
Gatis Štrauss
SK Super Nova
1
126
Grigorijs Akifjevs
BFC Daugavpils / Progress
1
127
Iļja Ševčuks
BFC Daugavpils / Progress
1
128
Irakli Pirtskhalava
FK Tukums 2000/TSS
1
129
Jans Radevičs
Rēzeknes FA/BJSS
1
130
Jānis Pastars
Preiļi
1
131
Jānis Rotbergs
FK Auda
1
132
Jegors Morozs
BFC Daugavpils / Progress
1
133
Jevgeņijs Koroļs
Preiļi
1
134
Jurijs Halimons
Rēzeknes FA/BJSS
1
135
Jurijs Teretenko
Grobiņas SC
1
136
Kārlis Lācis
FK Staiceles Bebri
1
137
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
138
Kristaps Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
139
Kristaps Saliņš
Balvu Sporta centrs
1
140
Krists Kalniņš
SK Super Nova
1
141
Leonardo Silva Lelis
RTU FC/Skonto Academy
1
142
Maksims Balsevičs
SK Super Nova
1
143
Marks Hromovs
Grobiņas SC
1
144
Mārtiņš Bukšs
FK Auda
1
145
Mārtiņš Rakštelis
FK Smiltene/BJSS
1
146
Ņikita Boļšakovs
RTU FC/Skonto Academy
1
147
Ņikita Bovkuns
Rēzeknes FA/BJSS
1
148
Ņikita Jankovskis
RTU FC/Skonto Academy
1
149
Olafs Putrālis
FK Smiltene/BJSS
1
150
Pauls Ēriks Dombrovskis
JDFS Alberts
1
151
Pāvels Ivanovs
FK Auda
1
152
Renalts Freimanis
Grobiņas SC
1
153
Renāts Valters
Rēzeknes FA/BJSS
1
154
Rihards Korts
Balvu Sporta centrs
1
155
Rūdolfs Reingolcs
FK Tukums 2000/TSS
1
156
Serhii Myshei
FK Auda
1
157
Stanislav Kuznetsov
FK Tukums 2000/TSS
1
158
Taku Hishida
Rēzeknes FA/BJSS
1
159
Toms Mežulis
FK Smiltene/BJSS
1
160
Valdis Jansons
FK Staiceles Bebri
1
161
Verners Zalaks
BFC Daugavpils / Progress
1
162
Vitālijs Vavilovs
Preiļi
1
163
Vladislavs Breidaks
Preiļi
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU