JDFS Alberts
Meistarības grupa U-18 2018
- 7pozīcija
- 9punkti
- 20:25vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
695
3
-
-
Spēlētāji
Aigars BučkovskisDzimšanas datums: 03.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
138
-
-
-
Henrijs DaņilovsDzimšanas datums: 01.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
1
1
-
Niklāvs MežeckisDzimšanas datums: 22.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
219
-
-
-
Edvards MežinskisDzimšanas datums: 28.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
59
-
-
-
Bruno Jānis SkrastiņšDzimšanas datums: 02.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edijs Eižens ŠmitsDzimšanas datums: 21.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
343
-
-
-
Lauris VecvagarsDzimšanas datums: 03.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
317
-
-
-
pirmdiena
2
apr
12:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 1. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
svētdiena
8
apr
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 2. kārta
Piņķu stadions
otrdiena
8
mai
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 12. kārta
Audas stadions
pirmdiena
18
jūn
18:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 11. kārta
Stadions "Energoautomātika"
otrdiena
26
jūn
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 7. kārta
Stadions "Energoautomātika"
ceturtdiena
28
jūn
18:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 6. kārta
Stadions "Energoautomātika"
pirmdiena
16
jūl
14:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 8. kārta
Stadions "Energoautomātika"
trešdiena
8
aug
12:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 9. kārta
Stadions "Energoautomātika"
trešdiena
12
sep
18:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 5. kārta
Stadions "Energoautomātika"
ceturtdiena
18
okt
19:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
trešdiena
24
okt
18:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 13. kārta
Jēkabpils SC stadions
otrdiena
30
okt
14:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2018, 14. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Žanuels Skopenko
Jēkabpils SS
14
2
Ņikita Žarovs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
11
3
Daniils Skopenko
Jēkabpils SS
10
4
Rainers Ragainis
Jēkabpils SS
10
5
Vladislavs Jermoļenko
FK Liepāja/LFS 2
8
6
Vladislavs Vizins
FK Liepāja/LFS 2
7
7
Ulvis Reinis Grebskis
Jēkabpils SS
5
8
Vladislavs Lukjanskis
RFK/FK Auda
5
9
Gusts Miezis
Sporta Skola Metta
4
10
Jurijs Tumašs
RFK/FK Auda
4
11
Kristaps Škutāns
JDFS Alberts
4
12
Pāvels Mihailovs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
4
13
Armans Galajs
Rēzeknes FA/BJSS
3
14
Artjoms Vorobjovs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
3
15
Daniels Vološinovs
FK Liepāja/LFS 2
3
16
Ēriks Kalvāns
Jēkabpils SS
3
17
Iļja Danilovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
18
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
3
19
Pēteris Ivenkovs
Rēzeknes FA/BJSS
3
20
Rainers Gustavs Glāzītis
Sporta Skola Metta
3
21
Žanis Sprukts
Rēzeknes FA/BJSS
3
22
Agris Putraševičs
FK Spartaks/Jūrmalas SS
2
23
Aleksandrs Jegorovs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
2
24
Aleksandrs Samoiļenko
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
2
25
Daniels Kirillovs
RFK/FK Auda
2
26
Dans Sils
FK Liepāja/LFS 2
2
27
Dāvids Šilins
RFK/FK Auda
2
28
Edgars Kļavlapa
FK Spartaks/Jūrmalas SS
2
29
Edgars Ozoliņš
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
2
30
Ēriks Kristsons
JDFS Alberts
2
31
Gustavs Grasis
FK Liepāja/LFS 2
2
32
Jānis Saulītis
Sporta Skola Metta
2
33
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SS
2
34
Matīss Baško
RFK/FK Auda
2
35
Ričards Eglītis
JDFS Alberts
2
36
Rihards Kļaviņš
JDFS Alberts
2
37
Sergejs Rubcovs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
2
38
Tomass Konstantinovs
Sporta Skola Metta
2
39
Valts Lūkass Markovskis
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
2
40
Aivars Daņilovs
Jēkabpils SS
1
41
Anatolijs Karputins
RFK/FK Auda
1
42
Antons Petrovs
Rēzeknes FA/BJSS
1
43
Armands Tiltiņš
Jēkabpils SS
1
44
Artemijs Riļevs
FK Spartaks/Jūrmalas SS
1
45
Artūrs Cibulis
JDFS Alberts
1
46
Artūrs Levenbergs-Kirpļuks
JDFS Alberts
1
47
Daniels Družiņins
FK Liepāja/LFS 2
1
48
Dāvids Vizulis
FK Liepāja/LFS 2
1
49
Dāvis Andris Miezītis
JDFS Alberts
1
50
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts
1
51
Edgars Miķelis Kovaļskis
FK Liepāja/LFS 2
1
52
Eduards Grencmanis
Sporta Skola Metta
1
53
Enriko Mackevičs
Rēzeknes FA/BJSS
1
54
Filips Lembergs
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
1
55
Gints Pidiks
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
1
56
Haralds Porietis
JDFS Alberts
1
57
Henrijs Daņilovs
JDFS Alberts
1
58
Jevgeņijs Cimbals
FK Liepāja/LFS 2
1
59
Kaspars Neverovskis
Jēkabpils SS
1
60
Kārlis Paegle
FK Spartaks/Jūrmalas SS
1
61
Kristiāns Simbircevs
Sporta Skola Metta
1
62
Kristofers Davids Kravčenko
Sporta Skola Metta
1
63
Kristofers Treimanis
Sporta Skola Metta
1
64
Matīss Rutks
JDFS Alberts
1
65
Mārtiņš Bukšs
RFK/FK Auda
1
66
Mārtiņš Šeidlers
FK Liepāja/LFS 2
1
67
Mihails Leščovs
Jēkabpils SS
1
68
Pāvels Sorokins
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
1
69
Rainers Vīksna
Sporta Skola Metta
1
70
Rihards Gaulis
FK Liepāja/LFS 2
1
71
Slava Klāvs Jansons
Sporta Skola Metta
1
72
Vladislavs Tretjakovs
RFK/FK Auda
1
73
Vladislavs Troškovs
Rēzeknes FA/BJSS
1