JDFS Alberts

Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2021 2.posms

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Nauris NizinskisDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers PutniņšDzimšanas datums: 16.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Kristers Oto AugustsDzimšanas datums: 08.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts Ralfs GudēnsDzimšanas datums: 19.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Kristaps MaksimovsDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis PūceDzimšanas datums: 03.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
100
-
1
-
Renārs RodeDzimšanas datums: 06.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ričards ŠauersDzimšanas datums: 27.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
121
-
-
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Harijs VīksnaDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Roberts AdītājsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss ZēģeleDzimšanas datums: 24.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
114
1
-
-
Spēlētāji
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
10
-
-
-
Alberts DuntavsDzimšanas datums: 23.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
37
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
51
-
-
-
Kārlis PirktiņšDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
112
-
-
-
Tomass ZāgsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
198
-
1
1

sestdiena

17
jūl
18:30
2021
Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2021 2.posms, 1. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

31
jūl
16:00
2021
Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2021 2.posms, Astotdaļfināli
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
1
Godwin Segla
Rēzekne
5
2
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
4
3
Niks Savaļnieks
SK Spēks
4
4
Opeyemi Yinusa Oketola
SK Spēks
4
5
Anastasijs Mordatenko
FK Dinamo Rīga
3
6
Armans Galajs
Rēzekne
3
7
Tomass Zants
Skanstes SK
3
8
Artjoms Troickis
SK Super Nova
2
9
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
2
10
Daniels Romenskis
Caramba Rīga
2
11
Emeka Michael Basil
Caramba Rīga
2
12
Go Nagaoka
Caramba Rīga
2
13
Jānis Rīders
FK Smiltene/BJSS
2
14
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
15
Jēkabs Šteinburgs
JFC Jelgava
2
16
Kārlis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
2
17
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000/TSS
2
18
Matīss Bieziņš
FK Limbaži
2
19
Nikita Samsonovs
FK Dinamo Rīga
2
20
Romāns Geiko
Caramba Rīga
2
21
Vitālijs Vavilovs
SK Latgols/Ludza
2
22
Adrian Miroslaw Sawa
SK Latgols/Ludza
1
23
Alans Kangars
Skanstes SK
1
24
Alekss Regža
FK Dinamo Rīga
1
25
Andris Deklavs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
26
Artis Lazdiņš
Saldus SS / Leevon
1
27
Artis Staļģis
JFC Jelgava
1
28
Artūrs Ozoliņš
JDFS Alberts
1
29
Arvis Karačkovs
SK Latgols/Ludza
1
30
Arvis Krūmiņš
JFC Jelgava
1
31
Daniels Kapkovs
FK Dinamo Rīga
1
32
Daniels Pelcis
Caramba Rīga
1
33
Dāvis Sandis Strods
Skanstes SK
1
34
Dmitrijs Silovs
Rēzekne
1
35
Edijs Budrevičs
SK Latgols/Ludza
1
36
Eduards Stīpnieks
FK Smiltene/BJSS
1
37
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
38
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
1
39
Emīls Slišāns
FK Sigulda
1
40
Guntis Konstantinovs
FK Sigulda
1
41
Igors Kovaļkovs
FK Dinamo Rīga
1
42
Igors Kozlovs
Caramba Rīga
1
43
Ingus Valters Grinbergs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
44
Ivo Skripko
FK Karosta
1
45
Yasutaka Matsunaga
Caramba Rīga
1
46
Jānis Freimanis
Grobiņas SC
1
47
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
1
48
Kārlis Miķelis Liepiņš
SK Upesciems
1
49
Kevins Cēsnieks
Albatroz SC / FS Jelgava
1
50
Kirill Dubnikov
FK Auda
1
51
Kristians Rozentāls
Grobiņas SC
1
52
Kristians Sprukulis
SK Super Nova
1
53
Mareks Plonis
JFC Jelgava
1
54
Marks Deružinskis
Caramba Rīga
1
55
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
56
Mārtiņš Pivarovičs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
57
Nakano Ryotaro
Albatroz SC / FS Jelgava
1
58
Nikita Juhnevičs
FK Dinamo Rīga
1
59
Ņikita Jelagovs
Rēzekne
1
60
Ņikita Koliņko
FK Dinamo Rīga
1
61
Olabanjo Alexander Ogunji
FK Auda
1
62
Oskars Rubenis
SK Super Nova
1
63
Ralfs Apsītis
FK Dinamo Rīga
1
64
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
1
65
Ralfs Šitjakovs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
66
Reinis Groskops
SK Upesciems
1
67
Renards Krišjānis
FK Tukums 2000/TSS
1
68
Ričards Bušmeisters
Skanstes SK
1
69
Ričards Jirgensons
Saldus SS / Leevon
1
70
Ričards Ulmis
FK Limbaži
1
71
Roberts Lodziņš
Mārupes SC
1
72
Viktors Ziemelis
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes