JDFS Alberts

Attistības D grupa U-13 2021

  • 6pozīcija
  • 1punkti
  • 12:48vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Timurs AzarjancsDzimšanas datums: 06.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristers BeitelisDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Rūdolfs Emīls BrūverisDzimšanas datums: 16.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adrians DreimanisDzimšanas datums: 30.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oskars DzeldeDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls FreimanisDzimšanas datums: 26.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gailītis GabrielsDzimšanas datums: 19.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksis GantimurovsDzimšanas datums: 30.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uģis HiršsDzimšanas datums: 14.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Frederiks Šarls Mišels JamarsDzimšanas datums: 09.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps JēčisDzimšanas datums: 06.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Alberts Emīls KalniņšDzimšanas datums: 11.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps KumsārsDzimšanas datums: 18.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ernests LapsiņšDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss LauskisDzimšanas datums: 16.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valters Miks ZalamansDzimšanas datums: 28.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Oskars NilsonsDzimšanas datums: 16.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks PommersDzimšanas datums: 01.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs RodiksDzimšanas datums: 22.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Gustavs Roberts SiliņšDzimšanas datums: 26.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edmunds SorokinsDzimšanas datums: 14.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Daniels StramkaļsDzimšanas datums: 11.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rauls StrapcānsDzimšanas datums: 14.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristers ŠturmeDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Miks UpenieksDzimšanas datums: 02.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs VaskisDzimšanas datums: 01.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Gustavs VeidemanisDzimšanas datums: 08.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts VēversDzimšanas datums: 05.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis ZariņšDzimšanas datums: 06.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards ZebuliņšDzimšanas datums: 13.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Arturs Zakreševskis

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 07.08.1971.

Treneru korpuss

  • Edijs Daņilovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.

sestdiena

24
jūl
11:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 1. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

29
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 4. kārta
RTU stadions

piektdiena

30
jūl
15:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 3. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

21
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 5. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

25
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 7. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

pirmdiena

30
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 8. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

2
sep
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 9. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

svētdiena

19
sep
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 10. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

3
okt
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības D grupa U-13 2021, 6. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
9
8
1
0
49
7
+42
25
2
10
7
1
2
39
11
+28
22
3
10
5
0
5
38
26
+12
15
4
10
5
0
5
29
35
-6
15
5
8
1
1
6
11
51
-40
4
6
9
0
1
8
12
48
-36
1
1
Andreļevskis Roberts
Rīgas Futbola Skola
36
2
Peilāns Georgs Dāvids
FK Spartaks/Ādaži
32
3
Grīnfogels Jānis Kristiāns
Babītes SK
24
4
Apšenieks Haralds
Rīgas Futbola Skola
22
5
Graudumnieks Alekss
Jēkabpils
19
6
Grava Pauls
Fariona FK
18
7
Krūze Aleksandrs
LBF JFK Daugava
18
8
Kedrins Artjoms
Rēzekne
16
9
Višņakovs Daniels
Rēzekne
15
10
Anohins Ilija
Jēkabpils
14
11
Moldovāns Tonijs
Kuldīgas NSS
14
12
Šmarkovs Artjoms
Rīgas Futbola Skola
14
13
Vaivods Andrejs
Preiļu BJSS
14
14
Kalniņš Reinis
FK Veina Aizkraukle
13
15
Kudrjašovs Gļebs
Rīgas Futbola Skola
12
16
Novokurskis Fjodors
FK Jūrnieks
12
17
Kirfs Klāvs
Liepājas FS-2
11
18
Vinogradovs Maksims
Līvānu BJSS
11
19
Mazais Roberts
FK Veina Aizkraukle
10
20
Mezencevs Vladislavs
LBF JFK Daugava
10
21
Nazarovs Deniss
Rēzekne
10
22
Ogijenko Nikita
BFC Daugavpils
10
23
Alkšars Kristers
Liepājas FS-2
9
24
Šenfelds Leo
Dienvidkurzemes SS
9
25
Zaicevs Ralfs
Liepājas FS-2
9
26
Baškevics Toms
FS Jelgava-1
8
27
Bogomolecs Daniils
Fariona FK
8
28
Dzenis Niks
FK Spartaks/Ādaži
8
29
Ertmanis Kārlis Edvards
FS Metta
8
30
Gusevs Andrejs
Fariona FK
8
31
Isaks Rolands
Rīgas Futbola Skola
8
32
Krieviņš Gustavs
Rīgas Futbola Skola
8
33
Niedra Artūrs Georgs
LBF JFK Daugava
8
34
Ņemiro Ņikita
LBF JFK Daugava
8
35
Počkajevs Ruslans
LBF JFK Daugava
8
36
Ponomarjovs Ņikita
Fariona FK
8
37
Romanovskis Mareks
Talsu NSS
8
38
Sinka Ritvars
Kuldīgas NSS
8
39
Beķeris Olivers
Jēkabpils
7
40
Eilenbergs Ralfs
Liepājas FS-2
7
41
Lacs Reinis
Preiļu BJSS
7
42
Mihaļskis Miks
FC Real Pro
7
43
Našatirs Aleksejs
BFC Daugavpils
7
44
Alksnis Markuss
FS Jelgava-1
6
45
Burovs Rodions
LBF JFK Daugava
6
46
Daliba Ritvars
FK Spartaks/Ādaži
6
47
Daņilovs Georgijs
FK Spartaks/Ādaži
6
48
Galenieks Emīls
FK Spartaks/Ādaži
6
49
Henilans Tomass
FK Spartaks/Ādaži
6
50
Karlovičs Miks
Kuldīgas NSS
6
51
Lagzdiņš Roberts
Ogres NSC
6
52
Lauva Raivo
Sēlijas SS
6
53
Lozda Linards
BFC Daugavpils
6
54
Ņečajevs Aleksejs
Liepājas FS-2
6
55
Strods Ervīns
Preiļu BJSS
6
56
Strods Raitis
Rēzeknes novada Sporta skola
6
57
Šturme Kristers
JDFS Alberts
6
58
Švidkijs Aleksejs
LBF JFK Daugava
6
59
Vindulis Kristiāns
Līvānu BJSS
6
60
Viškers Valters
FC Real Pro
6
61
Višņevskis Rainers
FS Metta
6
62
Žīle Deivids
Jelgavas BJSS
6
63
Aizporietis Kristers
Sēlijas SS
5
64
Atmats Taivo
Kuldīgas NSS
5
65
Bombāns Georgijs
Riga FC Academy
5
66
Embriks Markus
Dienvidkurzemes SS
5
67
Krauze Rainers
Ogres NSC
5
68
Krišāns Gustavs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
5
69
Kūlītis Igors
Gulbenes BJSS
5
70
Reimanis Rihards
BFC Daugavpils
5
71
Sapega Kirills
FS Nikars
5
72
Skuja Rihards
FK Veina Aizkraukle
5
73
Stepanovs Alans
Jelgavas BJSS
5
74
Tomiļins Valērijs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
5
75
Valters Raiens
FS Jelgava-1
5
76
Ziepnieks Mareks
Rēzekne
5
77
Žurņa Ņikita
Rēzekne
5
78
Žvīgurs Martins
Gulbenes BJSS
5
79
Aļehno Iļja
BFC Daugavpils
4
80
Balodis Markuss
FK Tukums 2000/TSS
4
81
Bankovskis Artis
Ludzas NSS/SK Kuorsova
4
82
Beķers Rūdolfs
FC Real Pro
4
83
Blumbergs Kārlis
FK Tukums 2000/TSS
4
84
Buls Daniils
Ilūkstes NSS
4
85
Burlačuks Vladislavs
Rīgas Futbola Skola
4
86
Cālbergs Niks
FS Jelgava-1
4
87
Čelnovs Vadims
BFC Daugavpils
4
88
Černomirdins Linards
Gulbenes BJSS
4
89
Glušecs Mirons
Rīgas Futbola Skola
4
90
Goluboks Maksims
Fariona FK
4
91
Hartmanis Dāvids
Jelgavas BJSS
4
92
Indričs Artūrs
FK Veina Aizkraukle
4
93
Jedemskis Ruslans
LBF JFK Daugava
4
94
Kļaviņš Deivids
FS Nikars
4
95
Kokins Kristiāns
BFC Daugavpils
4
96
Mališevs Aleksandrs
FK Spartaks/Ādaži
4
97
Menniks Miķelis Krišjānis
FS Metta
4
98
Miezis Kārlis
FS Metta
4
99
Miks Zalamans Valters
JDFS Alberts
4
100
Naudiņš Dāvids
FK Veina Aizkraukle
4
101
Olants Niks Markuss
Līvānu BJSS
4
102
Petrovs Daniils
Ogres NSC
4
103
Rezvovs Ņikita
FS Jelgava-1
4
104
Samoilovs Aleksandrs
LBF JFK Daugava
4
105
Staņevičus Elans
FS Jelgava-1
4
106
Šaripovs Renats
Jūrmalas FS
4
107
Timbers Ralfs
Kuldīgas NSS
4
108
Triščenko Valters Emīls
Liepājas FS-2
4
109
Upīts Artūrs Viljams
Fariona FK
4
110
Aleksejevs Romans
BFC Daugavpils
3
111
Antiņš Daniels
Rēzeknes novada Sporta skola
3
112
Augustāns Matīss
Liepājas FS-2
3
113
Ābelītis Jēkabs
Liepājas FS-2
3
114
Balandins Aleksandrs
Riga FC Academy
3
115
Bērziņš Mikus Jānis
FS Metta
3
116
Ciematnieks Leo
FK Veina Aizkraukle
3
117
Dābols Markuss
Jēkabpils
3
118
Duks Bruno
FK Priekuļi/VFC
3
119
Feldbergs Mariuss
Talsu NSS
3
120
Fjodorovs Matīss
Ilūkstes NSS
3
121
Gorodņičijs Adrians
Riga FC Academy
3
122
Grišins Gabriels Herberts
Liepājas FS-2
3
123
Ivanovs Iļja
Jūrmalas FS
3
124
Kalnišķis Markuss
Liepājas FS-2
3
125
Klāsēns Ēriks
Liepājas FS-2
3
126
Kuzmičs Niks
Gulbenes BJSS
3
127
Ķēniņš Mārtiņš
Ogres NSC
3
128
Meļņiks Stefans
Riga FC Academy
3
129
Mitušovs Kirils
BFC Daugavpils
3
130
Polis Raiens
Kuldīgas NSS
3
131
Šaško Ernests
FS Metta
3
132
Tālmanis Roberts
FK Veina Aizkraukle
3
133
Vīndedzis Kristers
Jēkabpils
3
134
Žogla Raitis
Rēzekne
3
135
Akmentiņš Dāvis
Preiļu BJSS
2
136
Andrejevs Timurs
Jēkabpils
2
137
Azarjancs Timurs
JDFS Alberts
2
138
Ābeltiņš Matiass
FK Spartaks/Ādaži
2
139
Bajārs Oskars
FK Tukums 2000/TSS
2
140
Bauers Emīls
FK Spartaks/Ādaži
2
141
Baumanis Gustavs
Dienvidkurzemes SS
2
142
Beitāns Ralfs
FS Jelgava-1
2
143
Beitelis Kristers
JDFS Alberts
2
144
Bērziņš Adrians
Jūrmalas FS
2
145
Bondarenko Potaps
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
146
Bonka Robins Daniels
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
147
Brants Tomass
FK Spartaks/Ādaži
2
148
Budajs Kirills
Preiļu BJSS
2
149
Čerņavka Stanislavs
Rēzeknes novada Sporta skola
2
150
Čerņecovs Marks
BFC Daugavpils
2
151
Čima Gustavs
FS Jelgava-1
2
152
Danilovs Kristiāns
Preiļu BJSS
2
153
Daugovičs Artūrs
Rīgas Futbola Skola
2
154
Demidovs Iļja
Fariona FK
2
155
Dzērve Ralfs
Gulbenes BJSS
2
156
Eida Edvards
FS Nikars
2
157
Fedosovs Marats
LBF JFK Daugava
2
158
Freimanis Aivis
Jūrmalas FS
2
159
Gončarovs Dmitrijs
FK Jūrnieks
2
160
Hiršs Uģis
JDFS Alberts
2
161
Ignatenkovs Ņikita
FK Jūrnieks
2
162
Jēčis Kristaps
JDFS Alberts
2
163
Karaskevičs Aleksandrs
Riga FC Academy
2
164
Kašins Arturs
Jūrmalas FS
2
165
Katkovskis Daniels
Jēkabpils
2
166
Kirils Kisļaks
LBF JFK Daugava
2
167
Klāks Linards
Liepājas FS-2
2
168
Knapšis Alberts
Dienvidkurzemes SS
2
169
Korde Ernests
FK Auda
2
170
Kuprišs Mārcis
FK Priekuļi/VFC
2
171
Ķeķis Rihards
Dienvidkurzemes SS
2
172
Lampickis Ratmirs
Riga FC Academy
2
173
Laucis Krists
FK Spartaks/Ādaži
2
174
Liepa Sidnijs
Jūrmalas FS
2
175
Liepiņš Tomass
FC Real Pro
2
176
Lizaks Dzintars
Ilūkstes NSS
2
177
Loginovs Rovens
Babītes SK
2
178
Ludbaržs Roberts
Dienvidkurzemes SS
2
179
Mamedovs Timurs
FK Jūrnieks
2
180
Mašanauskas Kipras
FK Spartaks/Ādaži
2
181
Melderis Rodrigo Sanders
FS Nikars
2
182
Mihelsons Rainers
Dienvidkurzemes SS
2
183
Miklons Markuss
FS Jelgava-1
2
184
Muteņins Ivans
Fariona FK
2
185
Ņicenko Aleks
FK Jūrnieks
2
186
Ontensons Artūrs
Preiļu BJSS
2
187
Pafrāts Markuss
Jelgavas BJSS
2
188
Proņko Jaroslavs
FK Jūrnieks
2
189
Reimats Artūrs
Talsu NSS
2
190
Rekmanis Kristaps
FC Real Pro
2
191
Rubīns Ralfs
FK Auda
2
192
Rudzītis Kārlis
FK Auda
2
193
Rulietis Markuss
Līvānu BJSS
2
194
Rutkovskis Raivo
FK Tukums 2000/TSS
2
195
Sidorins Jānis
FS Jelgava-1
2
196
Sniedzītis Edvards
FK Veina Aizkraukle
2
197
Sorokins Edmunds
JDFS Alberts
2
198
Spirģis Kristers
FK Priekuļi/VFC
2
199
Sprukts Raivo
FK Tukums 2000/TSS
2
200
Stepāns Armands
Sēlijas SS
2
201
Strapcāns Rauls
JDFS Alberts
2
202
Šniķers Kirils
Fariona FK
2
203
Šumskis Anrijs
Ludzas NSS/SK Kuorsova
2
204
Tauvens Mārtiņš Edgars
Jūrmalas FS
2
205
Tiesnesis Markuss
FS Metta
2
206
Uzlovs Makars
FS Jelgava-1
2
207
Vaskis Renārs
JDFS Alberts
2
208
Vilcāns Guntars
FK Veina Aizkraukle
2
209
Višņevskis Kristers
FS Jelgava-1
2
210
Zahars Armands
BFC Daugavpils
2
211
Zakševskis Maksims
BFC Daugavpils
2
212
Zikmanis Armands
Kuldīgas NSS
2
213
Zubkovs Matīss
Jēkabpils
2
214
Aleksejevs Viktors
Rēzekne
1
215
Anstrauts Ainārs Anrijs
Talsu NSS
1
216
Antonovs Daniils
Preiļu BJSS
1
217
Apinis Roberts
Talsu NSS
1
218
Artemčuks Daņila
BFC Daugavpils
1
219
Aukštikalnis Edvards Lukass
FS Metta
1
220
Āboliņš Martins
FK Tukums 2000/TSS
1
221
Badretdinovs Timurs
FK Dinamo Rīga
1
222
Baranovskis Hugo Leons
FS Jelgava-1
1
223
Bespalovs Artjoms
Liepājas FS-2
1
224
Bērziņš Markuss
Liepājas FS-2
1
225
Bleive Maigurs
Ilūkstes NSS
1
226
Borenkovs Rūdolfs
Liepājas FS-2
1
227
Borovkovs Ivans
FK Dinamo Rīga
1
228
Bramanis Roberts
FK Auda
1
229
Briedis Matīss
FK Veina Aizkraukle
1
230
Buļs Armands
Rēzekne
1
231
Dauburs Dāvis
FK Auda
1
232
Dārziņš Armīns
Sēlijas SS
1
233
Degiļs Iļja
Riga FC Academy
1
234
Diļevka Emīls
FS Jelgava-1
1
235
Dombrovskis Sandijs
FC Real Pro
1
236
Drunka Ralfs
Gulbenes BJSS
1
237
Farafonovs Andrejs
Riga FC Academy
1
238
Feldmanis Krists
Babītes SK
1
239
Freimanis Alans
Liepājas FS-2
1
240
Freimanis Andžejs
Jūrmalas FS
1
241
Freivalds Ralfs
FK Auda
1
242
Galajevs Ivans
FS Nikars
1
243
Galuza Roberts
Babītes SK
1
244
Gavrylenko Dmytro
FS Nikars
1
245
Hillermanis Lukass
Liepājas FS-2
1
246
Hohfelds Aksels
Jēkabpils
1
247
Isjomins Niks
Jūrmalas FS
1
248
Ivanovs Alekss
Babītes SK
1
249
Ivanovs Markuss
FK Tukums 2000/TSS
1
250
Ivanovs Rinalds
FS Jelgava-1
1
251
Jasukevičs Semions
Līvānu BJSS
1
252
Kadeģis Kristers
Dienvidkurzemes SS
1
253
Kalējs Aleksis
FK Priekuļi/VFC
1
254
Karočiks Ervīns
FS Jelgava-1
1
255
Karpovičs Raitis
Līvānu BJSS
1
256
Kaulakāns Niklāvs Gustavs
Jēkabpils
1
257
Kaupužs Dairis
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
258
Kazainis Jānis
FS Nikars
1
259
Kārkliņš Dāvids
Jūrmalas FS
1
260
Kirpičenoks Krists Kristaps
Dienvidkurzemes SS
1
261
Klibas Elmārs
SK Super Nova
1
262
Kodaļevs Maksims
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
263
Kolosovs Arturs
Rēzeknes novada Sporta skola
1
264
Koļcovs Artjoms
Liepājas FS-2
1
265
Kononovičs Dmitrijs
RFS Akadēmija
1
266
Kornejs Alekss
FK Dinamo Rīga
1
267
Koroļovs Artjoms
FK Dinamo Rīga
1
268
Krepšs Ričards
Ogres NSC
1
269
Krogzems Lauris
Jelgavas BJSS
1
270
Kulbergs Roberts
Liepājas FS-2
1
271
Lagzdiņš Daniels
Dienvidkurzemes SS
1
272
Lavrinovičs Valters
FC Real Pro
1
273
Lipskis Nikita
Līvānu BJSS
1
274
Litaunieks Ēriks
Rēzekne
1
275
Lucenko Andrejs
Liepājas FS-2
1
276
Ļevčenko Timurs
Babītes SK
1
277
Markvarts Tomass
SK Super Nova
1
278
Matisons Valters
Gulbenes BJSS
1
279
Maželis Patriks Daniels
Jēkabpils
1
280
Meijers Adrians
Jūrmalas FS
1
281
Miks Deivids
Gulbenes BJSS
1
282
Miķelsons Oskars
Riga FC Academy
1
283
Novikovs Pjotrs
Riga FC Academy
1
284
Ozoliņš Andris
FS Nikars
1
285
Paļenkovs Kirills
Preiļu BJSS
1
286
Paršova Sintija
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
287
Pavlovs Timurs
Ilūkstes NSS
1
288
Petkevičs Markuss Mārcis
FK Tukums 2000/TSS
1
289
Plotka Renārs
Rēzekne
1
290
Rancāns Ernests
Babītes SK
1
291
Rāmulis Tomass
Jūrmalas FS
1
292
Retenais Ernests
Babītes SK
1
293
Rozenbergs Rihards
FK Tukums 2000/TSS
1
294
Rulietis Emīls
Līvānu BJSS
1
295
Rūsis Magnuss
FS Metta
1
296
Sergejevs Ņikita
Preiļu BJSS
1
297
Siliņš Kristers
FS Metta
1
298
Sitņikovs Matvejs
Liepājas FS-2
1
299
Sīga Artis Matīss
FK Auda
1
300
Skābardis Pauls
Dienvidkurzemes SS
1
301
Skrupskis Martins
FS Jelgava-1
1
302
Smirnovs Iļja
Rēzeknes novada Sporta skola
1
303
Spirģis Artūrs
FK Priekuļi/VFC
1
304
Stiļva Bogdans
FK Tukums 2000/TSS
1
305
Surgovts Olivers
Ilūkstes NSS
1
306
Šternbergs Kristiāns
Jūrmalas FS
1
307
Šulcs Edvards
Liepājas FS-2
1
308
Šulcs Kristers
Talsu NSS
1
309
Šveds Marks
Jūrmalas FS
1
310
Timoškins Adrians
Ludzas NSS/SK Kuorsova
1
311
Tūcis Roberts
FK Priekuļi/VFC
1
312
Ursu Marčels
FK Dinamo Rīga
1
313
Vadims Markevičs
BFC Daugavpils
1
314
Vaivods Antons
FK Veina Aizkraukle
1
315
Vanags Daniils
Jelgavas BJSS
1
316
Vasiļevskis Valters
Ilūkstes NSS
1
317
Verveiko Artūrs Armands
Ogres NSC
1
318
Verza Sandis
Preiļu BJSS
1
319
Vilnītis Gustavs
FS Jelgava-1
1
320
Vindecs Kārlis
Babītes SK
1
321
Vībāns Ričards
Jēkabpils
1
322
Vītols Toms
SK Super Nova
1
323
Ziemelis Rihards
Gulbenes BJSS
1
324
Zīverts Roberts
FS Jelgava-1
1
325
Žemčužins Adrians
FK Veina Aizkraukle
1
326
Žitņikovs Adrians
FK Dinamo Rīga
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU