FS Metta

Elites grupa U-14 2019

  • 3pozīcija
  • 27punkti
  • 31:12vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Markuss ArdonsDzimšanas datums: 18.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Vadims CvetkovsDzimšanas datums: 17.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Roberts LaurovsDzimšanas datums: 09.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Linards LiepiņšDzimšanas datums: 09.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps RomanovsDzimšanas datums: 04.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

6
apr
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

14
apr
17:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

17
apr
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

4
mai
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

8
mai
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 10. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

18
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 6. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

22
mai
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

1
jūn
15:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 8. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

9
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

16
jūn
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

piektdiena

21
jūn
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

28
jūl
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 12. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

3
aug
14:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

20
aug
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-14 2019, 14. kārta
Piņķu stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
1
2
42
9
+33
34
2
14
9
4
1
34
15
+19
31
3
14
9
0
5
31
12
+19
27
4
14
7
3
4
19
14
+5
24
5
14
4
3
7
17
25
-8
15
6
14
3
3
8
23
35
-12
12
7
14
3
1
10
18
39
-21
10
8
14
1
3
10
12
47
-35
6
1
Aleksey Silibitkin
BFC Daugavpils
13
2
Reinis Pāls
Babītes SK
12
3
Ralfs Baško
BFC Daugavpils
10
4
Aleksejs Petrovs
FS Metta
9
5
Daniils Putrāns
FK Dinamo Rīga
9
6
Ivans Patrikejevs
FK Dinamo Rīga
8
7
Sergejs Meņšovs
Liepājas FS
8
8
Artjoms Vissarionovs
FK Spartaks/JFC Skonto
7
9
Milāns Tihonovičs
BFC Daugavpils
7
10
Dinis Čaika
Rīgas Futbola skola
6
11
Emīls Evelons
JDFS Alberts
6
12
Reinis Krieviņš
Babītes SK
6
13
Žans Borisenoks
Rīgas Futbola skola
6
14
Efraims Valutadatils
Babītes SK
5
15
Ēriks Boroduška
FK Spartaks/JFC Skonto
5
16
Dāvis Sedols
Babītes SK
4
17
Edgars Sajenko
FS Metta
4
18
Alans Kangars
FS Metta
3
19
Edgars Pavļenko
FK Dinamo Rīga
3
20
Roberts Linards
BFC Daugavpils
3
21
Andris Mauriņš
FS Metta
2
22
Emīls Roga
Liepājas FS
2
23
Igors Smuļko
FK Spartaks/JFC Skonto
2
24
Kevins Markus Milaitis
Liepājas FS
2
25
Kirils Buligo
Liepājas FS
2
26
Kristaps Grabovskis
FS Metta
2
27
Kristofers Jamonts
FS Metta
2
28
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
2
29
Matīss Spunde
Babītes SK
2
30
Mihails Kurusovs
Rīgas Futbola skola
2
31
Roberts Krūms
FS Metta
2
32
Toms Tiesnesis
FS Metta
2
33
Aleksandrs Sokolovs
BFC Daugavpils
1
34
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
1
35
Dāniels Ričards Geidāns
Babītes SK
1
36
Dmitrijs Ļimankins
Rīgas Futbola skola
1
37
Edgars Bužinskis
BFC Daugavpils
1
38
Emīls Urbāns
BFC Daugavpils
1
39
Gustavs Zīverts
Babītes SK
1
40
Harijs Vīksna
JDFS Alberts
1
41
Iļja Morozovs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
42
Ivans Galajevs
FK Dinamo Rīga
1
43
Jevgeņijs Milevičs
FK Spartaks/JFC Skonto
1
44
Kārlis Cakuls
JDFS Alberts
1
45
Klimentijs Manija
FK Spartaks/JFC Skonto
1
46
Kristaps Kohs
Rīgas Futbola skola
1
47
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
1
48
Krišjānis Bombins
Babītes SK
1
49
Maksims Molčanovs
FK Dinamo Rīga
1
50
Maksims Smoļaņinovs
FK Dinamo Rīga
1
51
Markuss Ardons
FS Metta
1
52
Markuss Tverjanovičs Boris
FS Metta
1
53
Normunds Domuļevs
BFC Daugavpils
1
54
Oļegs Ivanovs
Rīgas Futbola skola
1
55
Patriks Pozņaks
BFC Daugavpils
1
56
Pauls Lapiņš
Liepājas FS
1
57
Ralfs Kristians Liepiņš
Liepājas FS
1
58
Ralfs Velmers
FS Metta
1
59
Roberts Laurovs
FS Metta
1
60
Rodrigo Gaučis
Liepājas FS
1
61
Romāns Gomolko
BFC Daugavpils
1
62
Vadims Cvetkovs
FS Metta
1
63
Valters Zandreiters
Rīgas Futbola skola
1
64
Vladimirs Hudožitkins
FK Spartaks/JFC Skonto
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV