FS Jelgava/Jelgavas BJSS

Attīstības Rietumu grupa U-15 2023

  • 3pozīcija
  • 34punkti
  • 45:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rūdolfs ČābūtsDzimšanas datums: 13.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls DiļevkaDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ivars JankūnsDzimšanas datums: 05.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Lauris LindeDzimšanas datums: 30.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristers LukjanovsDzimšanas datums: 30.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs MeļņiksDzimšanas datums: 25.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs MikiškoDzimšanas datums: 08.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Tomass OzoliņšDzimšanas datums: 27.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Ernests OzolsDzimšanas datums: 24.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Markuss RenkulisDzimšanas datums: 16.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita RezvovsDzimšanas datums: 16.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
2
-
Reinis RukaņecsDzimšanas datums: 17.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Elans StaņevičusDzimšanas datums: 01.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Makars UzlovsDzimšanas datums: 26.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Raiens ValtersDzimšanas datums: 15.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-

svētdiena

23
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 10. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

30
apr
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

3
mai
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

7
mai
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 5. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

13
mai
15:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 4. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

piektdiena

2
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

7
jūn
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 8. kārta
Salaspils stadions

ceturtdiena

15
jūn
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

21
jūn
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 1. kārta
Talsu pilsētas stadions

sestdiena

1
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 11. kārta
Kuldīgas pilsētas stadions

svētdiena

6
aug
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

10
aug
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

pirmdiena

14
aug
11:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 13. kārta
Limbažu stadions

piektdiena

18
aug
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības Rietumu grupa U-15 2023, 16. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
12
1
3
78
30
+48
37
2
16
11
2
3
49
18
+31
35
3
16
11
1
4
45
22
+23
34
4
16
9
1
6
37
37
0
28
6
16
5
2
9
27
39
-12
17
7
16
3
3
10
25
36
-11
12
8
16
2
6
8
27
53
-26
12
1
Miks Karlovičs
Kuldīgas NSS
30
2
Ritvars Sinka
Kuldīgas NSS
19
3
Dāvids Hartmanis
FS Jelgava-2
13
4
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
10
5
Tonijs Moldovāns
Kuldīgas NSS
10
6
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
9
7
Dmitrijs Prokopijs
JFK Daugava
9
8
Endijs Kauliņš
FS Jelgava-2
9
9
Kristians Šavčenkovs
Limbažu NSS
9
10
Emīls Eglītis
Limbažu NSS
8
11
Markuss Alksnis
FS Jelgava-2
8
12
Ralfs Beitāns
FS Jelgava-2
8
13
Artūrs Georgs Niedra
JFK Daugava
7
14
Stefans Prindulis
Mārupes SC
7
15
Armands Zikmanis
Kuldīgas NSS
5
16
Frederiks Kope
Mārupes SC
5
17
Jurģis Eihentāls-Šterns
Talsu NSS
5
18
Markuss Mārcis Petkevičs
FK Tukums 2000/TSS
5
19
Ņikita Rezvovs
FS Jelgava-2
5
20
Pauls Kovaļevskis
Mārupes SC
5
21
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava
4
22
Daniels Pētersons
Mārupes SC
4
23
Darjus Rimkus
FK Jūrnieks/SK Līderis
4
24
Juris Garais
FS Jelgava-2
4
25
Makars Uzlovs
FS Jelgava-2
4
26
Markuss Mikuļičs
FK Jūrnieks/SK Līderis
4
27
Ņikita Solovjovs
JFK Daugava
4
28
Raiens Valters
FS Jelgava-2
4
29
Alberts Puriņš
Limbažu NSS
3
30
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava
3
31
Andis Jūlmanis
Mārupes SC
3
32
Eduards Lāže
Talsu NSS
3
33
Ernests Šimpermanis
Kuldīgas NSS
3
34
Gustavs Aniņš
Kuldīgas NSS
3
35
Kristers Darģis
FK Tukums 2000/TSS
3
36
Mariuss Feldbergs
Talsu NSS
3
37
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
3
38
Marks Parfjonovs
Mārupes SC
3
39
Ņikita Matjušenko
Mārupes SC
3
40
Ralfs Timbers
Kuldīgas NSS
3
41
Roberts Kondratovičs
Talsu NSS
3
42
Roberts Rožkalns
Talsu NSS
3
43
Adrians Dāvids Rudaks
FS Jelgava-2
2
44
Adrians Zariņš
Limbažu NSS
2
45
Bogdans Stiļva
FK Tukums 2000/TSS
2
46
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava
2
47
Gustavs Līpenīts
JFK Daugava
2
48
Kārlis Jansons
FK Tukums 2000/TSS
2
49
Kristaps Aleksandrs Balabolins
Limbažu NSS
2
50
Markuss Balodis
FK Tukums 2000/TSS
2
51
Mihails Švecovs
FK Jūrnieks/SK Līderis
2
52
Ričards Hugo Rutulis
Mārupes SC
2
53
Rinalds Ivanovs
FS Jelgava-2
2
54
Rūdolfs Mikiško
FS Jelgava-2
2
55
Taivo Atmats
Kuldīgas NSS
2
56
Toms Baškevics
FS Jelgava-2
2
57
Turans Mamedovs
FK Jūrnieks/SK Līderis
2
58
Ainārs Anrijs Anstrauts
Talsu NSS
1
59
Aleksejs Mančinskis
JFK Daugava
1
60
Arno Fiļins
Mārupes SC
1
61
Artjoms Murins
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Artūrs Reimats
Talsu NSS
1
63
Augusts Salmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
64
Daniels Lācis
Limbažu NSS
1
65
Dominiks Starikovs
Mārupes SC
1
66
Edvards Černovs
FK Tukums 2000/TSS
1
67
Elans Staņevičus
FS Jelgava-2
1
68
Ernests Ozols
FS Jelgava-2
1
69
Gustavs Vilnītis
FS Jelgava-2
1
70
Heinrihs Ende
Limbažu NSS
1
71
Hugo Leons Baranovskis
FS Jelgava-2
1
72
Juris Paegle
Mārupes SC
1
73
Kristers Circāns
JFK Daugava
1
74
Kristiāns Ozoliņš
Kuldīgas NSS
1
75
Maksims Ļevickis
FS Jelgava-2
1
76
Markuss Miklons
FS Jelgava-2
1
77
Markuss Plenders
Talsu NSS
1
78
Miks Bērziņš
Limbažu NSS
1
79
Nikita Himins
FK Jūrnieks/SK Līderis
1
80
Niklāvs Volkovs
FS Jelgava-2
1
81
Niks Daniels Kārkliņš
Kuldīgas NSS
1
82
Olivers Smidbergs
Kuldīgas NSS
1
83
Raiens Māliņš
FK Tukums 2000/TSS
1
84
Rihards Rozenbergs
FK Tukums 2000/TSS
1
85
Rihards Spade
Talsu NSS
1
86
Roberts Apinis
Talsu NSS
1
87
Roberts Ramza
JFK Daugava
1
88
Timurs Antipovs
JFK Daugava
1
89
Toms Ratniks
FK Jūrnieks/SK Līderis
1
90
Valters Tīde
FK Tukums 2000/TSS
1
91
Vladislavs Mezencevs
JFK Daugava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes