FS Jelgava

U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021

  • 7pozīcija
  • 8punkti
  • 14:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Karolina AuziņaDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgēņija BlūmaDzimšanas datums: 14.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ance DaibeDzimšanas datums: 25.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Estere JungfermaneDzimšanas datums: 17.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patricija KirkuDzimšanas datums: 12.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Līva ĶirseDzimšanas datums: 22.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rēzija LiepiņaDzimšanas datums: 24.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Madara LinkaDzimšanas datums: 23.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Melānija MārtiņaDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nora NonbergaDzimšanas datums: 26.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kate RozenvaldeDzimšanas datums: 03.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Melānija Evelīna SojaDzimšanas datums: 20.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

ceturtdiena

29
jūl
11:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 2. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

ceturtdiena

29
jūl
12:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 2. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

ceturtdiena

29
jūl
13:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 2. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

ceturtdiena

29
jūl
14:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 2. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

ceturtdiena

26
aug
14:30
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 3. kārta
Iecavas stadions

otrdiena

31
aug
09:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 3. kārta
Iecavas stadions

otrdiena

31
aug
11:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 3. kārta
Audas stadions

otrdiena

31
aug
13:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 3. kārta
Audas stadions

otrdiena

31
aug
14:00
2021
Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2021, 3. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
9
6
1
2
19
14
+5
19
3
9
6
0
3
30
11
+19
18
4
9
5
2
2
33
6
+27
17
5
9
4
3
2
24
10
+14
15
6
9
3
2
4
12
9
+3
11
7
9
2
2
5
14
17
-3
8
8
9
2
1
6
12
21
-9
7
10
9
0
0
9
1
81
-80
0
1
Jekaterina Haritonova
Augšdaugavas NSS
15
2
Samanta Laškova
Viļānu NSS/Dekšāres
15
3
Reičela Andrea Laumane
FS Ventspils
13
4
Marija Ozoliņa
SK Imanta
12
5
Viktorija Rakčejeva
FS Ventspils
9
6
Katrīna Lukaševiča
Viļānu NSS/Dekšāres
8
7
Alise Keita Baltrušaite
FK Iecava
7
8
Laura Kallase
Viļānu NSS/Dekšāres
7
9
Rēzija Liepiņa
FS Jelgava
6
10
Sindija Šimiņa
FK Iecava
6
11
Vintra Lipska
SK Kuorsova/ZAFC
6
12
Līva Strazdiņa
FK Iecava
5
13
Marta Deaka
FK Auda
5
14
Santa Biezā
SK Imanta
5
15
Ariadna Medvedeva
Rīgas Futbola skola - 2
4
16
Madara Deaka
FK Auda
4
17
Marta Kiule
Viļānu NSS/Dekšāres
4
18
Adriāna Sokolova
SK Kuorsova/ZAFC
3
19
Melānija Zālīte
FK Auda
3
20
Viktorija Bergere
FS Ventspils
3
21
Aleksandra Sazgara Kadera
FS Ventspils
2
22
Alīna Bušmane
FS Ventspils
2
23
Ance Daibe
FS Jelgava
2
24
Astrīda Čerņavska
Viļānu NSS/Dekšāres
2
25
Estere Lapa
Augšdaugavas NSS
2
26
Gabriela Elēna Velpa
FK Iecava
2
27
Kate Rozenvalde
FS Jelgava
2
28
Keita Žagata
Augšdaugavas NSS
2
29
Kristīne Galvāne
Rīgas Futbola skola - 2
2
30
Lauma Koško
FK Iecava
2
31
Luīze Aleksandrova
FK Iecava
2
32
Luīze Liepa
Rīgas Futbola skola - 2
2
33
Sintija Paršova
Viļānu NSS/Dekšāres
2
34
Valērija Djubko
SK Kuorsova/ZAFC
2
35
Viktorija Sinķavičus
Augšdaugavas NSS
2
36
Adriāna Daniela Selušinska
FK Iecava
1
37
Aiva Rabāce
SK Imanta
1
38
Anita Pučinska
FK 33/Ķeguma skola
1
39
Anna Keita Kreicšteina
FK Iecava
1
40
Arina Tarasova
Augšdaugavas NSS
1
41
Daniela Sprūdža
SK Imanta
1
42
Diāna Vīksniņa
SK Kuorsova/ZAFC
1
43
Estere Pudāne
Rīgas Futbola skola - 2
1
44
Ilze Everte
FS Jelgava
1
45
Ksenija Lukaševiča
FS Ventspils
1
46
Nora Nonberga
FS Jelgava
1
47
Patricija Kirku
FS Jelgava
1
48
Rendija Baltrušaite
FK Iecava
1
49
Santa Lizaka
Augšdaugavas NSS
1
50
Viktorija Teivāne
Augšdaugavas NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija