FS Jelgava-2

Meistarības B grupa U-14 2021

  • 6pozīcija
  • 20punkti
  • 30:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Nils VoitiškisDzimšanas datums: 02.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Spēlētāji
Anrijs AllisDzimšanas datums: 14.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks CālbergsDzimšanas datums: 05.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts DambergsDzimšanas datums: 07.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvīns DaukuļsDzimšanas datums: 02.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Erians KaļitaDzimšanas datums: 13.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks KristapsonsDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass KristapsonsDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Reinholds LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rūdolfs LejnieksDzimšanas datums: 19.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārcis LībietisDzimšanas datums: 02.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
1
Valters LūsisDzimšanas datums: 04.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts MisiņšDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timurs PiščiksDzimšanas datums: 13.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Sandis SergejevsDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Emīls Kristers ŠmaukstelisDzimšanas datums: 17.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
11
2
-
Verners VilciņšDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns ZiediņšDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-

Treneru korpuss

  • Sergejs Diguļovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.11.1975.
  • Vjačeslavs Sergejevs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 09.11.1986.
  • Antons Aleksandrs Dresmanis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1995.
  • Aleksejs Osipovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 25.08.1988.
  • Aldis Trukšāns

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 19.07.1990.
  • Anna Poņatovska

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 01.08.1997.

Atbalsta personāls

  • Marks Dresmanis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 04.08.1993.
  • Daniels Ivanovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 21.06.1998.

sestdiena

3
jūl
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

10
jūl
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

pirmdiena

12
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 12. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

24
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 4. kārta
MTC ''Staicele''

pirmdiena

2
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

ceturtdiena

12
aug
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 7. kārta
Piņķu stadions

sestdiena

28
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 9. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

pirmdiena

6
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 10. kārta
Talsu pilsētas stadions

otrdiena

7
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 11. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

trešdiena

15
sep
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

svētdiena

26
sep
13:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 13. kārta
Cēsu pilsētas stadions

piektdiena

8
okt
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības B grupa U-14 2021, 15. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
13
9
2
2
44
16
+28
29
3
13
8
3
2
47
12
+35
27
4
12
8
2
2
64
14
+50
26
5
12
7
1
4
40
14
+26
22
6
12
6
2
4
30
17
+13
20
7
13
5
1
7
27
63
-36
16
8
14
2
2
10
8
43
-35
8
9
12
0
1
11
5
50
-45
1
1
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC/BSS
17
2
Danila Lisenkovs
FS Metta
13
3
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava-2
11
4
Ralfs Bethers
Liepājas RSS/Grobiņas SC
10
5
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola Skola
9
6
Edgars Martinsons
Valmiera FC/BSS
8
7
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava-2
8
8
Marks Everts Tumens
Valmiera FC/BSS
8
9
Artjoms Smirnovs
Rīgas Futbola Skola
7
10
Matīss Kalnietis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
7
11
Daniels Gapliks
FS Metta
6
12
Deniss Kreslovs
Jūrmalas FS
6
13
Rinalds Krists Freilihs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
6
14
Rodžers Krasts
Valmiera FC/BSS
6
15
Silvestrs Renārs Skudra
Jūrmalas FS
6
16
Adrians Gribovičs
FS Metta
5
17
Nils Voitiškis
FS Jelgava-2
5
18
Arnis Bandenieks
FS Metta
4
19
Arsenijs Hotuļevs
Rīgas Futbola Skola
4
20
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/BSS
4
21
Emīls Dūmiņš
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
4
22
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/BSS
4
23
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
4
24
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola Skola
4
25
Lauris Jaunzemis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
4
26
Ņikita Melančuks
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
4
27
Patriks Viktors Bērziņš
Valmiera FC/BSS
4
28
Toms Svētiņš
FS Metta
4
29
Vadims Turčaņinovs
FS Metta
4
30
Aleksandrs Vorobjovs
Rīgas Futbola Skola
3
31
Alekss Vīlisters
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
3
32
Alens Grikovs
Jūrmalas FS
3
33
Bruno Jānis Bērziņš
Valmiera FC/BSS
3
34
Dmitrijs Latišenko
Rīgas Futbola Skola
3
35
Jānis Lapiņš
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
3
36
Leo Šenfelds
Liepājas RSS/Grobiņas SC
3
37
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/BSS
3
38
Oskars Likas
FS Metta
3
39
Ralfs Streiba
Valmiera FC/BSS
3
40
Vadims Vituks
Rīgas Futbola Skola
3
41
Artis Razgaitis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
42
Daniels Dans Pētersons
Talsu NSS
2
43
Daniels Ņemirskis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
44
Emīls Tomass
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
45
Ernests Ivahovs
Babītes SK
2
46
Jānis Patriks Veide
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
47
Kārlis Grisons
Jūrmalas FS
2
48
Kārlis Šņepsts
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
49
Kirils Cvetkovs
Rīgas Futbola Skola
2
50
Kristians Rusmanis
Valmiera FC/BSS
2
51
Kristians Šavčenkovs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
52
Maksims Leitāns
Rīgas Futbola Skola
2
53
Pauls Skābardis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
54
Roberts Sveikulis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
55
Rojs Bušs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
56
Rūdolfs Reimanis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
57
Salvijs Cipruss
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
58
Timurs Veļbickis
FS Jelgava-2
2
59
Tomass Andersons
FS Metta
2
60
Tomass Kristapsons
FS Jelgava-2
2
61
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
62
Aleksis Romanovs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
63
Artemijs Tomašovs
Rīgas Futbola Skola
1
64
Artjoms Butriks
Rīgas Futbola Skola
1
65
Artjoms Višņakovs
Rīgas Futbola Skola
1
66
Artūrs Jaškins
Rīgas Futbola Skola
1
67
Daņila Voroņins
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
68
Dāvids Abramovs
FS Metta
1
69
Dominiks Romenskis
FS Metta
1
70
Edvīns Daukuļs
FS Jelgava-2
1
71
Emīls Siliņš
FS Metta
1
72
Ernests Aizupietis
Jūrmalas FS
1
73
Ernests Lūsis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
74
Ernests Retenais
Babītes SK
1
75
Gabriels Grava
FS Metta
1
76
Gustavs Baumanis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
77
Haralds Kalniņš
Valmiera FC/BSS
1
78
Kārlis Freimanis
Talsu NSS
1
79
Kristaps Rudzītis
Talsu NSS
1
80
Madars Podnieks
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
81
Maksims Pečņikovs
Jūrmalas FS
1
82
Mantas Znotinaitis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
83
Mareks Romanovskis
Talsu NSS
1
84
Marks Petrovskis
Rīgas Futbola Skola
1
85
Markuss Tiesnesis
FS Metta
1
86
Mārcis Lībietis
FS Jelgava-2
1
87
Mārtiņš Skrastiņš
Babītes SK
1
88
Mikus Jānis Bērziņš
FS Metta
1
89
Nikolass Platons
Jūrmalas FS
1
90
Nils Freimanis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
91
Pēteris Lūsis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
92
Ralfs Markss
Rīgas Futbola Skola
1
93
Roberts Kuzņecovs
Valmiera FC/BSS
1
94
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
1
95
Roberts Pauls Rosnis
Jūrmalas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes