FS Garkalne

Attīstības grupa U-13 B apakšgrupa

  • 1pozīcija
  • 39punkti
  • 91:8vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Justs JēkabsonsDzimšanas datums: 21.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
-
-
Eldars Gustavs MeijaDzimšanas datums: 03.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Gustavs PundiņšDzimšanas datums: 23.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Marks RoščenkovsDzimšanas datums: 25.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks ŠakelisDzimšanas datums: 19.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ralfs ŠakelisDzimšanas datums: 19.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Toms ŠakelisDzimšanas datums: 19.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks SavickaitisDzimšanas datums: 09.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
25
-
-
Tigrans StepanjansDzimšanas datums: 21.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Ernests ŠuškevičsDzimšanas datums: 24.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

otrdiena

8
mai
18:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 4. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

piektdiena

18
mai
16:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 12. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

ceturtdiena

24
mai
18:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

31
mai
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 9. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

2
jūn
11:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 7. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

7
jūn
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 8. kārta
Carnikavas stadions

piektdiena

22
jūn
15:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 11. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

9
jūl
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 3. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

14
jūl
11:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 2. kārta
Upesciema stadions

piektdiena

3
aug
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 13. kārta
Upesciema stadions

piektdiena

10
aug
15:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 5. kārta
Upesciema stadions

pirmdiena

13
aug
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 1. kārta
Upesciema stadions

otrdiena

4
sep
18:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 14. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

ceturtdiena

6
sep
16:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13 2018, 10. kārta
Upesciema stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
0
1
91
8
+83
39
2
14
11
0
3
77
32
+45
33
3
14
9
1
4
71
30
+41
28
5
14
5
2
7
26
40
-14
17
6
14
4
2
8
41
99
-58
14
7
14
2
1
11
24
57
-33
7
1
Dāvis Līvs
Ogres NSC
32
2
Marks Savickaitis
FS Garkalne
25
3
Edgars Pavļenko
FS Garkalne
20
4
Alens Sola
FK Ādaži/MFKA Carnikava
19
5
Edgars Timermanis
FK Priekuļi/VFC
18
6
Reinis Kaņipovs
FK Priekuļi/VFC
14
7
Rūdolfs Laķis
FK Priekuļi/VFC
14
8
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Priekuļi/VFC
12
9
Ernests Dzenītis
FK Priekuļi/VFC
11
10
Ričards Janevics
FS Garkalne
11
11
Kristers Bāliņš
FK Priekuļi/VFC
10
12
Bruno Briedis
FK Ādaži/MFKA Carnikava
7
13
Dāvis Maiks Vitkauskis
FK Priekuļi/VFC
7
14
Ēriks Maurs-Boks
FK Priekuļi/VFC
7
15
Justs Jēkabsons
FS Garkalne
7
16
Kristaps Erdmanis
FC Gauja
7
17
Ralfs Upenieks
FK Ādaži/MFKA Carnikava
7
18
Eldars Gustavs Meija
FS Garkalne
6
19
Kārlis Veinbergs
FK Priekuļi/VFC
6
20
Mareks Makarovs
FS Garkalne
6
21
Markuss Sirmais
FK Priekuļi/VFC
6
22
Valters Gaismiņš
FK Priekuļi/VFC
6
23
Alberts Grāpis
FS Garkalne
5
24
Henrijs Hincenbergs
SK Super Nova/Saulkrasti
5
25
Lauris Groševs
FK Priekuļi/VFC
5
26
Adrians Muraška
FK Priekuļi/VFC
4
27
Ģirts Nolle
SK Super Nova/Saulkrasti
4
28
Raitis Roga
FK Ādaži/MFKA Carnikava
4
29
Ritvars Krists Zauska
FC Gauja
4
30
Alfrēds Krustkalns
FK Ādaži/MFKA Carnikava
3
31
Daniels Krumholcs
FK Priekuļi/VFC
3
32
Dzintars Ralfs Šķeltiņš
BSSC Ikšķile
3
33
Eduards Dāvis Putrālis
FK Priekuļi/VFC
3
34
Jānis Stūrītis
SK Super Nova/Saulkrasti
3
35
Maksimiljans Štauers
FC Gauja
3
36
Markuss Kirils Ustenko
SK Super Nova/Saulkrasti
3
37
Pauls Rodrigo Lukstiņš
FK Priekuļi/VFC
3
38
Rojs Eduards Girvičs
Ogres NSC
3
39
Tomass Ernests Maršāns
FK Priekuļi/VFC
3
40
Toms Boldāns
BSSC Ikšķile
3
41
Adrians Masaļskis
SK Super Nova/Saulkrasti
2
42
Daniels Daģis
FK Ādaži/MFKA Carnikava
2
43
Edgars Maurmanis
BSSC Ikšķile
2
44
Edvards Zavadskis
Ogres NSC
2
45
Emīls Mičulišs
SK Super Nova/Saulkrasti
2
46
Emīls Vītiņš
BSSC Ikšķile
2
47
Heinrihs Āboliņš
SK Super Nova/Saulkrasti
2
48
Hugo Tomass Kažoks
BSSC Ikšķile
2
49
Kārlis Keziks
FS Garkalne
2
50
Kārlis Strautmanis
FK Ādaži/MFKA Carnikava
2
51
Konstantīns Gluzunovs
FC Gauja
2
52
Kristaps Garančs
SK Super Nova/Saulkrasti
2
53
Marks Minkevičus
Ogres NSC
2
54
Mārtiņš Kļavis
BSSC Ikšķile
2
55
Niklāvs Stradiņš
FS Garkalne
2
56
Oskars Stupelis
FK Priekuļi/VFC
2
57
Raitis Romanovs
BSSC Ikšķile
2
58
Reinis Strods
FC Gauja
2
59
Ričards Bīriņš
FC Gauja
2
60
Rimants Kalvins Stanga
BSSC Ikšķile
2
61
Tigrans Stepanjans
FS Garkalne
2
62
Valters Veinbergs
SK Super Nova/Saulkrasti
2
63
Vitālijs Drozdovičs
FK Priekuļi/VFC
2
64
Armands Mellis
FK Priekuļi/VFC
1
65
Artemijs Jermolajevs
BSSC Ikšķile
1
66
Emīls Dūmiņš
FC Gauja
1
67
Ernests Šuškevičs
FS Garkalne
1
68
Ēriks Bernhards Bedrītis
BSSC Ikšķile
1
69
Jorens Nils Dravenieks
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
70
Kaspars Andersons
Ogres NSC
1
71
Kārlis Dūmiņš
FC Gauja
1
72
Kristians Labanovs
Ogres NSC
1
73
Kristofers Sticenko
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
74
Krišjānis Upīte
FC Gauja
1
75
Miks Grāvelis
BSSC Ikšķile
1
76
Niks Šakelis
FS Garkalne
1
77
Raivo Serģis
FS Garkalne
1
78
Raivo Ūbelis
FC Gauja
1
79
Ralfs Lipovskis
BSSC Ikšķile
1
80
Ralfs Šakelis
FS Garkalne
1
81
Reinis Andrejs Guslens
BSSC Ikšķile
1
82
Ričards Jurjānis
FC Gauja
1
83
Roberts Mārtiņš Felšus
FK Priekuļi/VFC
1
84
Tomass Veismanis
FK Priekuļi/VFC
1
85
Toms Pimenovs
SK Super Nova/Saulkrasti
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes