FK/SS Krāslava

Meistarības A grupa U-14 2021

  • 5pozīcija
  • 10punkti
  • 12:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Reinis KrumpānsDzimšanas datums: 19.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Alvis AbrosimovsDzimšanas datums: 02.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aristarhs BaženovsDzimšanas datums: 07.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass BērtulānsDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Germans BidzānsDzimšanas datums: 07.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Ēriks ČiževskisDzimšanas datums: 02.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss DjatkovičsDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Ratmirs DuškinsDzimšanas datums: 19.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Stefans GornsDzimšanas datums: 15.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Emīls GrišānsDzimšanas datums: 01.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss LebedinskisDzimšanas datums: 06.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs ReutsDzimšanas datums: 24.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-
Rihards SitniksDzimšanas datums: 24.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Dainis SjadroDzimšanas datums: 24.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-

Treneru korpuss

  • Vadims Atamaņukovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 12.12.1973.

otrdiena

6
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

piektdiena

16
jūl
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 2. kārta
Krāslavas stadions

sestdiena

24
jūl
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 3. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

28
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 4. kārta
Krāslavas stadions

sestdiena

14
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 6. kārta
Krāslavas stadions

ceturtdiena

26
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 8. kārta
Krāslavas stadions

piektdiena

3
sep
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

15
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 10. kārta
Krāslavas stadions

trešdiena

22
sep
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 11. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

pirmdiena

27
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 5. kārta
Krāslavas stadions

pirmdiena

4
okt
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības A grupa U-14 2021, 13. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
2
0
57
4
+53
32
2
13
10
2
1
48
6
+42
32
3
12
7
1
4
29
15
+14
22
4
12
7
0
5
34
42
-8
21
5
11
3
1
7
12
20
-8
10
8
11
1
0
10
6
53
-47
3
1
Jegors Poskrjobiševs
Rēzekne
32
2
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava
26
3
Maksims Šumilkins
Riga FC Academy
24
4
Maksims Šestakovs
Riga FC Academy
20
5
Bruno Vanags
FS Jelgava
18
6
Tomass Rubņikovičs
Valmiera FC/BSS
17
7
Danila Lisenkovs
FS Metta
13
8
Ārons Tiltiņš
FS Jelgava
12
9
Rodrigo Ivans
FS Jelgava
12
10
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
11
11
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
10
12
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
10
13
Ralfs Bethers
Liepājas RSS/Grobiņas SC
10
14
Maksims Šnaidmans
Rīgas Futbola Skola
9
15
Aleksejs Reuts
FK/SS Krāslava
8
16
Artjoms Deņisovs
Riga FC Academy
8
17
Artjoms Nečiporenko
FA Ventspils
8
18
Daniels Švecovs
Rēzekne
8
19
Daniils Gornovs
Riga FC Academy
8
20
Deniss Kalinovs
Riga FC Academy
8
21
Edgars Martinsons
Valmiera FC/BSS
8
22
Georgijs Fuņikovs
Riga FC Academy
8
23
Kristiāns Ziediņš
FS Jelgava
8
24
Kristofers Polis
FS Jelgava
8
25
Marks Everts Tumens
Valmiera FC/BSS
8
26
Mārcis Šusts
FS Jelgava
8
27
Artjoms Smirnovs
Rīgas Futbola Skola
7
28
Matīss Kalnietis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
7
29
Aleksandrs Zahars
FK Tukums 2000/TSS
6
30
Artjoms Kudrjašovs
Riga FC Academy
6
31
Artūrs Ūdriņš
FA Ventspils
6
32
Bruno Bērziņš
FC Real Pro
6
33
Daniels Gapliks
FS Metta
6
34
Deniss Kreslovs
Jūrmalas FS
6
35
Markuss Lengvenis
FA Ventspils
6
36
Rainers Veidemanis
FA Ventspils
6
37
Rihards Anrijs Veinbergs
FS Jelgava
6
38
Rinalds Krists Freilihs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
6
39
Rodžers Krasts
Valmiera FC/BSS
6
40
Silvestrs Renārs Skudra
Jūrmalas FS
6
41
Valters Liepājnieks
FA Ventspils
6
42
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
6
43
Adrians Gribovičs
FS Metta
5
44
Nils Voitiškis
FS Jelgava
5
45
Alekss Petrovskis
FK Tukums 2000/TSS
4
46
Alekss Vanags
FK Tukums 2000/TSS
4
47
Alekss Žvinklis
FA Ventspils
4
48
Arnis Bandenieks
FS Metta
4
49
Arsenijs Hotuļevs
Rīgas Futbola Skola
4
50
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/BSS
4
51
Edgars Lange
FC Real Pro
4
52
Emīls Dūmiņš
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
4
53
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/BSS
4
54
Germans Bidzāns
FK/SS Krāslava
4
55
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
4
56
Jānis Jēkabs Gaisiņš
FA Ventspils
4
57
Keilans Grīnhofs
FK Tukums 2000/TSS
4
58
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola Skola
4
59
Lauris Jaunzemis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
4
60
Leonīds Šindlers
Rēzekne
4
61
Maksims Žuļevs
FS Jelgava
4
62
Marko Ķere
FK Tukums 2000/TSS
4
63
Ņikita Melančuks
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
4
64
Patriks Gothards
Futbola Parks Academy
4
65
Patriks Viktors Bērziņš
Valmiera FC/BSS
4
66
Ričards Janišs
Riga FC Academy
4
67
Rihards Sitniks
FK/SS Krāslava
4
68
Roberts Pšeņicins
FA Ventspils
4
69
Toms Svētiņš
FS Metta
4
70
Vadims Turčaņinovs
FS Metta
4
71
Vjačeslavs Hrustaļovs
FA Ventspils
4
72
Aleksandrs Vorobjovs
Rīgas Futbola Skola
3
73
Alekss Vīlisters
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
3
74
Alens Grikovs
Jūrmalas FS
3
75
Bruno Jānis Bērziņš
Valmiera FC/BSS
3
76
Dmitrijs Latišenko
Rīgas Futbola Skola
3
77
Jānis Lapiņš
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
3
78
Leo Šenfelds
Liepājas RSS/Grobiņas SC
3
79
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/BSS
3
80
Oskars Likas
FS Metta
3
81
Ralfs Streiba
Valmiera FC/BSS
3
82
Vadims Vituks
Rīgas Futbola Skola
3
83
Armands Bečers
FS Jelgava
2
84
Artemijs Uļjanovs
Riga FC Academy
2
85
Artis Razgaitis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
86
Artjoms Vekša
Rēzekne
2
87
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
2
88
Dainis Sjadro
FK/SS Krāslava
2
89
Dairis Mičulis
Rēzekne
2
90
Daniels Dans Pētersons
Talsu NSS
2
91
Daniels Huberts Kaira
FK Tukums 2000/TSS
2
92
Daniels Ņemirskis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
93
Emīls Tomass
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
94
Ernests Ivahovs
Babītes SK
2
95
Gustavs Nulle
FS Jelgava
2
96
Jānis Patriks Veide
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
97
Juris Eduards Pleikšnis
Rēzekne
2
98
Kārlis Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
2
99
Kārlis Grisons
Jūrmalas FS
2
100
Kārlis Krists Šimpermanis
FA Ventspils
2
101
Kārlis Šņepsts
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
102
Kirils Cvetkovs
Rīgas Futbola Skola
2
103
Kristaps Graudiņš
FC Real Pro
2
104
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava
2
105
Kristians Rusmanis
Valmiera FC/BSS
2
106
Kristians Šavčenkovs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
107
Luka Lanskis
Riga FC Academy
2
108
Maksims Leitāns
Rīgas Futbola Skola
2
109
Mariuss Rudītis
FA Ventspils
2
110
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
2
111
Pauls Skābardis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
112
Regnārs Gasners
FS Jelgava
2
113
Renārs Mirošņičenko
Riga FC Academy
2
114
Roberts Sveikulis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
115
Rojs Bušs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
116
Ruslans Aborkins
Rēzekne
2
117
Ruslans Višņakovs
Riga FC Academy
2
118
Rūdolfs Reimanis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
2
119
Salvijs Cipruss
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
2
120
Timurs Veļbickis
FS Jelgava
2
121
Tomass Andersons
FS Metta
2
122
Tomass Kristapsons
FS Jelgava
2
123
Vladislavs Bojarūns
FA Ventspils
2
124
Vladlens Aborkins
Rēzekne
2
125
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
126
Aleksis Romanovs
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
127
Artemijs Tomašovs
Rīgas Futbola Skola
1
128
Artjoms Butriks
Rīgas Futbola Skola
1
129
Artjoms Višņakovs
Rīgas Futbola Skola
1
130
Artūrs Jaškins
Rīgas Futbola Skola
1
131
Daņila Voroņins
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
132
Dāvids Abramovs
FS Metta
1
133
Dominiks Romenskis
FS Metta
1
134
Edvīns Daukuļs
FS Jelgava
1
135
Emīls Siliņš
FS Metta
1
136
Ernests Aizupietis
Jūrmalas FS
1
137
Ernests Lūsis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
138
Ernests Retenais
Babītes SK
1
139
Gabriels Grava
FS Metta
1
140
Gustavs Baumanis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
141
Haralds Kalniņš
Valmiera FC/BSS
1
142
Kārlis Freimanis
Talsu NSS
1
143
Kristaps Rudzītis
Talsu NSS
1
144
Madars Podnieks
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
145
Maksims Pečņikovs
Jūrmalas FS
1
146
Mantas Znotinaitis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
147
Mareks Romanovskis
Talsu NSS
1
148
Marks Petrovskis
Rīgas Futbola Skola
1
149
Markuss Tiesnesis
FS Metta
1
150
Mārcis Lībietis
FS Jelgava
1
151
Mārtiņš Skrastiņš
Babītes SK
1
152
Mikus Jānis Bērziņš
FS Metta
1
153
Nikolass Platons
Jūrmalas FS
1
154
Nils Freimanis
VFC/Limbažu Salacgrīvas NSS
1
155
Pēteris Lūsis
Liepājas RSS/Grobiņas SC
1
156
Ralfs Markss
Rīgas Futbola Skola
1
157
Roberts Kuzņecovs
Valmiera FC/BSS
1
158
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
1
159
Roberts Pauls Rosnis
Jūrmalas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU