FK Spartaks/Supernova

Elites grupa U-15 2021

  • 5pozīcija
  • 15punkti
  • 21:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Linas BarakausksDzimšanas datums: 21.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitorio PoloDzimšanas datums: 09.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels ViškersDzimšanas datums: 04.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Andrejs Lapsa

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.04.1968.
  • Igors Korabļovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 23.11.1974.
  • Jurijs Trofimovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.06.1967.
  • Aleksandrs Štekeļs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 10.05.1976.
  • Jānis Engelis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 01.08.1980.
  • Andrejs Perepļotkins

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 27.12.1984.
  • Andrejs Jegorovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 27.05.1976.
  • Jurijs Meļņičenko

    Masieris

    Dzimšanas datums: 22.04.1947.

otrdiena

6
jūl
14:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 1. kārta
RTU stadions

otrdiena

13
jūl
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 2. kārta
Academ Stadium

svētdiena

18
jūl
15:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 3. kārta
RTU stadions

pirmdiena

2
aug
12:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 5. kārta
RTU stadions

svētdiena

8
aug
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 6. kārta
Piņķu stadions

pirmdiena

16
aug
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 8. kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums

trešdiena

25
aug
12:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

28
aug
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 9. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

pirmdiena

6
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 10. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

22
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 13. kārta
RTU stadions

sestdiena

2
okt
10:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2021, 14. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
10
2
1
34
9
+25
32
2
12
9
0
3
34
11
+23
27
3
12
9
0
3
30
11
+19
27
4
13
5
2
6
19
24
-5
17
5
11
4
3
4
21
23
-2
15
6
12
4
2
6
19
30
-11
14
7
11
3
1
7
22
18
+4
10
8
12
1
4
7
10
28
-18
7
1
Daniels Radzenieks
Academ FC
9
2
Kirils Artjomovs
Academ FC
8
3
Artis Beikuns
JDFS Alberts
7
4
Kristofers Baumanis
Babītes SK
7
5
Olivers Kellers
JDFS Alberts
7
6
Deniss Avdejevs
BFC Daugavpils
6
7
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils
6
8
Kristians Sergejs Černovs
FK Spartaks/Supernova
6
9
Ņikita Martiņenko
JDFS Alberts
6
10
Ralfs Pakulis
FS Metta
6
11
Markuss Ivulāns
FS Jelgava
5
12
Roberts Kukulis
FK Spartaks/Supernova
5
13
Hugo Jesse
FS Metta
4
14
Hugo Kincs
JDFS Alberts
4
15
Kristaps Kļaviņš
FS Jelgava
4
16
Romualds Ločs
BFC Daugavpils
4
17
Rūdolfs Kļavinskis
FS Metta
4
18
Sergejs Motiļs
FS Metta
4
19
Timurs Abramenko
Babītes SK
4
20
Viestards Gustavs Hibšmanis
FS Metta
4
21
Vladimirs Kostigovs
FK Spartaks/Supernova
4
22
Artemijs Mihails Lučins
FS Ventspils
3
23
Klāvs Jēkabsons
FS Metta
3
24
Konstantīns Čemodanovs
BFC Daugavpils
3
25
Mihails Šakurovs
JDFS Alberts
3
26
Rainers Pētersons
FS Ventspils
3
27
Reinars Siliņš
JDFS Alberts
3
28
Aleksandrs Terentjevs
FS Ventspils
2
29
Armands Bečers
FS Jelgava
2
30
Artjoms Juhņevičs
Rīgas Futbola Skola
2
31
Jurijs Nasonovs
FK Spartaks/Supernova
2
32
Kristers Skadmanis
FS Jelgava
2
33
Maksims Katajevs
FK Spartaks/Supernova
2
34
Maksims Oļeiņiks
Babītes SK
2
35
Matīss Caune
Academ FC
2
36
Mihails Kuliks
Academ FC
2
37
Milans Brahmanis
Babītes SK
2
38
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola Skola
2
39
Reinis Poldseps
Babītes SK
2
40
Uldis Koržeņevskis
BFC Daugavpils
2
41
Valters Purs
FS Jelgava
2
42
Aleksejs Valpēters
BFC Daugavpils
1
43
Aleksis Biziks
FS Metta
1
44
Ariels Okss
BFC Daugavpils
1
45
Artjoms Gusarins
Academ FC
1
46
Dominiks Norkuss
Babītes SK
1
47
Ernests Boja
FS Jelgava
1
48
Helmuts Špade
JDFS Alberts
1
49
Jēkabs Leons Prodnieks
Babītes SK
1
50
Kārlis Krūmiņš
FS Jelgava
1
51
Kirils Plotņikovs
BFC Daugavpils
1
52
Linards Itkačs
FS Metta
1
53
Markuss Lengvenis
FS Ventspils
1
54
Ņikita Barkovskis
BFC Daugavpils
1
55
Ņikita Jemeļjanovs
BFC Daugavpils
1
56
Ņikita Ševčenko
FK Spartaks/Supernova
1
57
Oļegs Golovenko
FK Spartaks/Supernova
1
58
Rainers Veidemanis
FS Ventspils
1
59
Raitis Rūdolfs Bomis
FS Metta
1
60
Ralfs Vilnis
JDFS Alberts
1
61
Renē Baumanis
FS Metta
1
62
Ričards Grēms Kārlis Kristofers
FS Metta
1
63
Ričards Jankovskis
FS Metta
1
64
Rihards Ancāns
JDFS Alberts
1
65
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola Skola
1
66
Roberts Rubulis
JDFS Alberts
1
67
Rodrigo Ivans
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes