FK Smiltene/BJSS

Optibet Nākotnes līga 2023

  • 12pozīcija
  • 22punkti
  • 31:67vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Toms MežulisDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
-
-
-
Dagnis SausaisDzimšanas datums: 27.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1209
-
-
1
Toms SulainisDzimšanas datums: 22.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Reinholds KlotsDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
329
-
1
-
Kristaps KuprišsDzimšanas datums: 10.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1374
-
-
-
Madis Oskars MiķelsonsDzimšanas datums: 18.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1800
1
4
-
Kārlis ZvirbulisDzimšanas datums: 16.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1856
-
4
1
Pussargi
Artūrs BērziņšDzimšanas datums: 01.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
75
1
-
-
Eduards DeičsDzimšanas datums: 28.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1800
-
8
-
Valters GaismiņšDzimšanas datums: 18.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
26
1564
1
2
-
Klāvs GrosbergsDzimšanas datums: 29.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
25
2034
5
2
-
Edgars LācisDzimšanas datums: 23.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
725
1
2
-
Jānis RīdersDzimšanas datums: 29.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
796
1
1
-
Uzbrucēji
Edgars JansonsDzimšanas datums: 16.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
986
3
-
-
Elvis TeremkoDzimšanas datums: 27.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
555
5
1
-
Spēlētāji
Roberts BleikšsDzimšanas datums: 25.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
22
1980
-
5
-
Martins BoktaDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
332
-
-
-
Deniss CiunelisDzimšanas datums: 04.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
82
-
1
1
Emīls EglītisDzimšanas datums: 02.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
49
-
-
-
Rojs Roberts EkertsDzimšanas datums: 13.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
23
-
-
-
Ioanns FjodorovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
333
1
-
-
Konstantīns GluzunovsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins JauntēvsDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss KalnietisDzimšanas datums: 23.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis KļaviņšDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
142
-
-
-
Dāvis KrieviņšDzimšanas datums: 30.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
23
1031
1
2
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1176
6
-
-
Pauls Rodrigo LukstiņšDzimšanas datums: 29.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
11
-
-
-
Kristofers OvsjaņņikovsDzimšanas datums: 12.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
497
1
-
-
Kaspars RozgalisDzimšanas datums: 22.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
26
1909
2
1
-
Rauls Kristers SakalausksDzimšanas datums: 19.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Māris SpalviņšDzimšanas datums: 24.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
923
-
2
-
Edgars TimermanisDzimšanas datums: 28.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
18
-
-
-
Rimants UlmisDzimšanas datums: 02.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
606
-
1
-

Treneru korpuss

  • Normunds Zvejnieks

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 10.02.1968.
  • Mārtiņš Veģeris

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 13.01.1992.
  • Dagnis Sausais

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 27.02.1995.
  • Alise Krūmiņa

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 16.11.1990.
  • Linda Kalniņa

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 12.07.1994.
  • Mārtiņš Rakštelis

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 12.07.1999.
  • Rihards Gailīts

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 09.05.1990.

sestdiena

12
aug
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 15. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

20
aug
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 16. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

27
aug
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 17. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

3
sep
17:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 18. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

16
sep
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 19. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

23
sep
18:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 20. kārta
RTU stadions

svētdiena

1
okt
15:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 21. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

7
okt
18:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 22. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

22
okt
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 23. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

29
okt
15:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 24. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

4
nov
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 25. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

12
nov
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 26. kārta
LNK Sporta Parks
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
26
21
3
2
71
17
+54
66
2
26
20
4
2
85
15
+70
64
3
26
19
2
5
58
21
+37
59
4
26
13
8
5
60
36
+24
47
5
26
12
4
10
40
28
+12
40
6
26
11
4
11
58
42
+16
37
7
26
11
2
13
41
66
-25
35
8
26
10
3
13
41
54
-13
33
9
26
8
6
12
24
29
-5
30
10
26
7
7
12
30
40
-10
28
11
26
5
8
13
36
61
-25
23
12
26
6
4
16
31
67
-36
22
13
26
5
3
18
27
66
-39
18
14
26
3
4
19
18
78
-60
13
1
Maksym Parkhomenko
Riga FC-2
18
2
Alekss Regža
FK Beitar
14
3
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
13
4
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
12
5
Marks Kurtišs
Grobiņas SC/LFS
12
6
Renē Baumanis
Leevon Saldus
12
7
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
12
8
Emīls Evelons
JDFS Alberts
11
9
Markuss Ivulāns
Skanstes SK
11
10
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
9
11
Emīls Knapšis
Grobiņas SC/LFS
9
12
Markuss Kalniņš
FK Dinamo Rīga
9
13
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS-2
9
14
Dāvis Sedols
RFS-2
8
15
Gļebs Patika
Riga FC-2
8
16
Konstantīns Fjodorovs
AFA Olaine
8
17
Robins Stērninieks
Skanstes SK
8
18
Aleksej Golijanin
RFS-2
7
19
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar
7
20
Edgars Brics
FK Dinamo Rīga
7
21
Efraims Valutadatils
RFS-2
7
22
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
7
23
Artjoms Vissarionovs
Riga FC-2
6
24
Emīls Aizpurietis
Skanstes SK
6
25
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
6
26
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
6
27
Rodrigo Gaučis
FK Tukums 2000/TSS-2
6
28
Ruslans Deružinskis
RFS-2
6
29
Saba Tatulashvili
Skanstes SK
6
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
5
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
5
32
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
5
33
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS-2
5
34
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
5
35
Yevhen Stadnik
Riga FC-2
5
36
Jānis Krautmanis
Grobiņas SC/LFS
5
37
Jegors Kiuškins
RFS-2
5
38
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
5
39
Kristaps Kančs
JFK Ventspils
5
40
Maksym Oliinyk
Leevon Saldus
5
41
Marks Pačepko
AFA Olaine
5
42
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
5
43
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
5
44
Rūdolfs Muižnieks
Leevon Saldus
5
45
Alans Kangars
Skanstes SK
4
46
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar
4
47
Armans Galajs
FK Tukums 2000/TSS-2
4
48
Daniils Hvoiņickis
FK Beitar
4
49
Dāvids Družiņins
Grobiņas SC/LFS
4
50
George Forbia Esendige
Leevon Saldus
4
51
Hugo Jesse
Skanstes SK
4
52
Juan Sebastian Penaloza Ragga
Valmiera FC-2 / VSS
4
53
Kārlis Rūja
AFA Olaine
4
54
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
4
55
Raens Tālbergs
FK Dinamo Rīga
4
56
Ronalds Gackis
Valmiera FC-2 / VSS
4
57
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
4
58
Dmitrijs Zelenkovs
RFS-2
3
59
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
3
60
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
3
61
Ivo Gaučis
Grobiņas SC/LFS
3
62
Kirils Iļjins
Riga FC-2
3
63
Kirils Markovs
JFK Ventspils
3
64
Klāvs Viļumovs
JFK Ventspils
3
65
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
66
Maksims Semeško
Riga FC-2
3
67
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
3
68
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
3
69
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
3
70
Radions Timofejevs
Rēzekne
3
71
Raivis Ķiršs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
72
Ričards Šauers
JDFS Alberts
3
73
Roberts Krūms
Skanstes SK
3
74
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar
2
75
Alioune Ndoye
Valmiera FC-2 / VSS
2
76
Amal Mohammed A.M. Direya
Valmiera FC-2 / VSS
2
77
Andris Šteins
Leevon Saldus
2
78
Armans Muradjans
Grobiņas SC/LFS
2
79
Artis Brīvers
Rēzekne
2
80
Dainis Žukovs
Rēzekne
2
81
Dans Sirbu
Riga FC-2
2
82
Dmitrijs Telešs
FK Beitar
2
83
Dmytro Yefimenko
FK Dinamo Rīga
2
84
Edgars Pavļenko
AFA Olaine
2
85
Ivan Koshkosh
FK Tukums 2000/TSS-2
2
86
Yevhen Opanasenko
Valmiera FC-2 / VSS
2
87
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
2
88
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
2
89
Kārlis Tomass-Polis
FK Tukums 2000/TSS-2
2
90
Kristiāns Ilenāns
RFS-2
2
91
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
2
92
Lūkass Kristofers Gandzs
FK Dinamo Rīga
2
93
Maksims Mokrušins
FK Beitar
2
94
Marko Dabro
Riga FC-2
2
95
Matīss Spunde
RFS-2
2
96
Mikaze Nagasawa
RFS-2
2
97
Niks Jansons
JFK Ventspils
2
98
Oskars Stupelis
FK Smiltene/BJSS
2
99
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar
2
100
Ralfs Baško
Rēzekne
2
101
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC/LFS
2
102
Rauls Rodrigo Borisovs
Grobiņas SC/LFS
2
103
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
2
104
Rinalds Sadovņikovs
Leevon Saldus
2
105
Rostislavs Jačenkovs
RFS-2
2
106
Ruan Ribeiro Rodrigues
Valmiera FC-2 / VSS
2
107
Tomass Zants
Skanstes SK
2
108
Tomašs Mickēvičs
Riga FC-2
2
109
Vladimirs Mukins
JFK Ventspils
2
110
Adel Ghanem
Valmiera FC-2 / VSS
1
111
Adewale Oladoye
RFS-2
1
112
Ayomide Daniel Kikiowo
Leevon Saldus
1
113
Aleksandrs Butovskis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
114
Aleksandrs Solovjovs
FK Beitar
1
115
Alekss Andersons
Grobiņas SC/LFS
1
116
Andrejs Kiriļins
FK Dinamo Rīga
1
117
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
118
Antons Petrovs
Rēzekne
1
119
Antons Tumanovs
Grobiņas SC/LFS
1
120
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
1
121
Artjoms Juhņevičs
RFS-2
1
122
Artjoms Miļantejs
FK Dinamo Rīga
1
123
Arturs Krancmanis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
124
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
1
125
Artūrs Bondars
Rēzekne
1
126
Artūrs Gorodnickis
Riga FC-2
1
127
Badri Lolua
FK Dinamo Rīga
1
128
Daniels Dans Pētersons
JFK Ventspils
1
129
Daniels Fedorovičs
FK Dinamo Rīga
1
130
Dāniels Ričards Geidāns
RFS-2
1
131
Dāvis Bormanis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
132
Dāvis Krieviņš
FK Smiltene/BJSS
1
133
Edgars Ježkovs
Rēzekne
1
134
Edgars Lācis
FK Smiltene/BJSS
1
135
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
136
Eduards Anševics
FK Tukums 2000/TSS-2
1
137
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine
1
138
Emīls Aivars
AFA Olaine
1
139
Fraj Kairmani
Valmiera FC-2 / VSS
1
140
Gabriel Adaiza Jacob
FK Dinamo Rīga
1
141
Georgijs Sačkovs
FK Dinamo Rīga
1
142
Germans Saveļjevs
FK Dinamo Rīga
1
143
Gļebs Cvetkovs
Riga FC-2
1
144
Gļebs Žaleiko
RFS-2
1
145
Harijs Vīksna
JDFS Alberts
1
146
Hideyasu Tanaka
Valmiera FC-2 / VSS
1
147
Iļja Korotkovs
Riga FC-2
1
148
Iļja Morozs
RFS-2
1
149
Ioanns Fjodorovs
FK Smiltene/BJSS
1
150
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
151
Jānis Rīders
FK Smiltene/BJSS
1
152
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
1
153
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
1
154
Kristaps Kārlis Krieviņš
Riga FC-2
1
155
Kristaps Strupišs
Skanstes SK
1
156
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
157
Kristers Volkovs
Valmiera FC-2 / VSS
1
158
Kristians Salna
AFA Olaine
1
159
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon Saldus
1
160
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Smiltene/BJSS
1
161
Krišs Rožuleja
Leevon Saldus
1
162
Lucas Rangel Nunes Goncalves
Riga FC-2
1
163
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC-2
1
164
Luka Kadikovs
AFA Olaine
1
165
Madis Oskars Miķelsons
FK Smiltene/BJSS
1
166
Maksims Babjuks
Grobiņas SC/LFS
1
167
Maksims Puzikovs
FK Dinamo Rīga
1
168
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar
1
169
Mariss Bite
JFK Ventspils
1
170
Markoss Feldmans
JFK Ventspils
1
171
Mārtiņš Cālītis
Leevon Saldus
1
172
Miks Grasmanis Laše
Grobiņas SC/LFS
1
173
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
174
Ngonda Muzinga Glody
Riga FC-2
1
175
Nichita Holodov
FK Tukums 2000/TSS-2
1
176
Ņikita Cepeļevs
Valmiera FC-2 / VSS
1
177
Oskars Deaks
Leevon Saldus
1
178
Patriks Pozņaks
Rēzekne
1
179
Rafaels Lūsis
Leevon Saldus
1
180
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
181
Ralfs Burkāns
Leevon Saldus
1
182
Ralfs Kragliks
Valmiera FC-2 / VSS
1
183
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
184
Renats Bulajevs
RFS-2
1
185
Ričards Kauliņš
AFA Olaine
1
186
Rihards Ozoliņš
JDFS Alberts
1
187
Rolands Bočs
AFA Olaine
1
188
Romāns Tepo
FK Beitar
1
189
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS-2
1
190
Sergejs Motiļs
RFS-2
1
191
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
192
Tymofii Marusii
Leevon Saldus
1
193
Tomass Meri
JDFS Alberts
1
194
Vadims Avdejevs
FK Beitar
1
195
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
196
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
197
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
198
Zakars Tatevosjans
RFS-2
1
199
Žans Borisenoks
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm