FK Salaspils

2.Līga Centrs 2019

  • 3pozīcija
  • 39punkti
  • 48:29vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Konstantins GuļenkoDzimšanas datums: 06.11.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
611
-
1
-
Maksims KudrjašovsDzimšanas datums: 12.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
72
-
-
-
Niks Niklāvs ŠkaunacisDzimšanas datums: 30.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1307
1
2
-
Pussargi
Vladislavs TitovsDzimšanas datums: 10.01.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
588
3
3
-
Spēlētāji
Valērijs FrolovsDzimšanas datums: 29.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
243
2
1
-
Sebastjans KrižanovskisDzimšanas datums: 05.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss LiukonensDzimšanas datums: 30.05.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
812
-
2
-
Igors MiheikinsDzimšanas datums: 15.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
193
1
-
-
Vjačeslavs MiņinsDzimšanas datums: 29.09.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1414
-
3
-
Maksims RodionovsDzimšanas datums: 29.03.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
38
-
-
-
Aleksandrs UrbanovičsDzimšanas datums: 23.04.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1014
1
3
-
Aleksejs UrbanovičsDzimšanas datums: 02.01.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs VaškovsDzimšanas datums: 20.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass Vitauts VitkusDzimšanas datums: 09.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
86
-
-
-

Kluba vadība

  • Vjačeslavs Miņins

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 29.09.1989.

Atbalsta personāls

  • Darja Popova

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 03.02.1996.

svētdiena

5
mai
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 3. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

9
mai
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 4. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

16
mai
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 5. kārta
RTU stadions

piektdiena

7
jūn
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 7. kārta
Upesciema stadions

trešdiena

12
jūn
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 8. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

27
jūn
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 9. kārta
RTU stadions

svētdiena

7
jūl
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 10. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

11
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 11. kārta
RTU stadions

piektdiena

19
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 12. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

otrdiena

23
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 13. kārta
RTU stadions

trešdiena

31
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 14. kārta
RTU stadions

pirmdiena

5
aug
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 15. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

9
aug
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 1. kārta
RTU stadions

otrdiena

13
aug
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 16. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
20
16
1
3
80
36
+44
49
2
20
14
3
3
78
27
+51
45
3
20
12
3
5
48
29
+19
39
4
20
9
7
4
49
18
+31
34
5
20
9
4
7
65
27
+38
31
6
20
9
0
11
64
63
+1
27
7
20
8
2
10
56
45
+11
26
9
20
7
1
12
31
58
-27
22
10
20
4
2
14
35
97
-62
14
11
20
1
0
19
18
118
-100
3
1
Artjoms Loginovs
Ghetto FC
29
2
Oļegs Semjonovs
Caramba Rīga
24
3
Philipp Pavlov
Ghetto FC
19
4
Aleksandrs Škoļņikovs
Tente/SFS
16
5
Kārlis Līcis
FK Salaspils
14
6
Vitālijs Ziļs
FK Monarhs
13
7
Emīls Muižnieks
Tente/SFS
11
8
Iaroslav Sokol
FK Salaspils
11
9
Igor Jonathan Bailão de Souza
Albatroz SC
11
10
Vladislavs Puškins
SK Super Nova-2
11
11
Edgars Hudjakovs
Albatroz SC
10
12
Kristians Sprukulis
SK Super Nova-2
10
13
Jurijs Ivanovs
FK Reinards-Ropaži
9
14
Nauris Baranovskis
FK Jaunība/SK Upesciems
9
15
Jānis Lapss
Caramba Rīga
8
16
Māris Savinovs
Caramba Rīga
8
17
Aleksejs Bespalovs
FK Monarhs
7
18
Artjoms Troickis
SK Super Nova-2
7
19
Dāvids Čudars
FK Jaunība/SK Upesciems
7
20
Jurijs Višņakovs
Caramba Rīga
7
21
Mārcis Savinovs
Caramba Rīga
7
22
Aleksejs Andrejevs
FK Jūrnieks
6
23
Dmitrijs Telešs
Tente/SFS
6
24
Māris Pilsētnieks
FK Jaunība/SK Upesciems
6
25
Mykola Maletych
FK Reinards-Ropaži
6
26
Vlads Rimkus
Ghetto FC
6
27
Aleksejs Rosoha
Tente/SFS
5
28
Augusto Rizoto-Vidals-Pesoa
Albatroz SC
5
29
Emīls Jānis Pētersons
Albatroz SC
5
30
Jevgēnijs Aleksejevs
FK Jūrnieks
5
31
Mihails Busels
FK Reinards-Ropaži
5
32
Santiago Torres Carvajal
Albatroz SC
5
33
Sergejs Sovtuss
FK Monarhs
5
34
Aleksandrs Miheikins
FK Salaspils
4
35
Andžejs Mickēvičs
SK Super Nova-2
4
36
Daniels Romenskis
FK Monarhs
4
37
Diego Barroso Cordeiro
Albatroz SC
4
38
Dmitrijs Zolotarjovs
FK Monarhs
4
39
Ivars Lukaševičs
FK Jaunība/SK Upesciems
4
40
Juris Macuks
Tente/SFS
4
41
Pāvels Skaļenko
Caramba Rīga
4
42
Raitis Dzelzkalējs
FK Monarhs
4
43
Vitālijs Veinbergs
FK Monarhs
4
44
Aleksandrs Usmanovs
FK Salaspils
3
45
Artjoms Kozlovskis
Ghetto FC
3
46
Asifs Ibragimovs
Caramba Rīga
3
47
Dmitrijs Medeckis
Tente/SFS
3
48
Edgars Ježkovs
FK Monarhs
3
49
Edgars Uzoliņš
SK Super Nova-2
3
50
Iļja Semjonovs
SK Super Nova-2
3
51
Jam Andrew Lopez Torres
FK Jūrnieks
3
52
Lauris Spiģers
FK Kuivižu Spartaks
3
53
Leonīds Petuņins
Albatroz SC
3
54
Normunds Kaļķis
Albatroz SC
3
55
Oskars Odiņš
FK Jaunība/SK Upesciems
3
56
Pāvels Ņikitonovs
Tente/SFS
3
57
Rodrigo Manfrinatti
Albatroz SC
3
58
Romans  Litviņuks
Caramba Rīga
3
59
Romāns Rožkovskis
Ghetto FC
3
60
Romāns Sulackis
Caramba Rīga
3
61
Sunday George Ukpeojor
FK Kuivižu Spartaks
3
62
Vitālijs Topčijevs
Caramba Rīga
3
63
Vladislavs Titovs
FK Salaspils
3
64
Aleksandrs Butovskis
SK Super Nova-2
2
65
Aleksandrs Usovs
Caramba Rīga
2
66
Aleksandrs Zotimovs
Tente/SFS
2
67
Aleksejs Baranovs
FK Monarhs
2
68
Alex Rhuann D'Marco e Silva
Albatroz SC
2
69
Andrejs Jermakovs
FK Reinards-Ropaži
2
70
Andžejs Pokšāns
FK Jaunība/SK Upesciems
2
71
Carlos Andres Amaya Romero
Albatroz SC
2
72
Dmitrijs Prohorovs
Tente/SFS
2
73
Elmārs Bairamovs
Ghetto FC
2
74
Eugene Amoani Ansah
FK Kuivižu Spartaks
2
75
Igors Vorobjovs
FK Reinards-Ropaži
2
76
Ivans Sputajs
Tente/SFS
2
77
Jevgenijs Jeroha
Tente/SFS
2
78
Juris Zālītis
SK Super Nova-2
2
79
Maksims Kuršs
Ghetto FC
2
80
Marcos Rudwere Genar E Silva
Albatroz SC
2
81
Marcos Valentin de Oliveira
Albatroz SC
2
82
Matīss Babris
Ghetto FC
2
83
Mihails Čebotarjovs
FK Reinards-Ropaži
2
84
Mukhammad Makhmudov
FK Monarhs
2
85
Oghenero Utomudo Omogha
FK Kuivižu Spartaks
2
86
Oļegs Ivaņica
FK Reinards-Ropaži
2
87
Oļegs Kravčenko
FK Monarhs
2
88
Sergejs Pučko
FK Monarhs
2
89
Vadims Gospodars
FK Jūrnieks
2
90
Vadims Kuprijanovs
FK Salaspils
2
91
Valērijs Frolovs
FK Salaspils
2
92
Vladislavs Cigaņiks
Ghetto FC
2
93
Vladislavs Lebedko
FK Reinards-Ropaži
2
94
Aleksandrs Čekulajevs
FK Jūrnieks
1
95
Aleksandrs Samoiļenko
FK Jūrnieks
1
96
Aleksandrs Šapovalovs
FK Jūrnieks
1
97
Aleksandrs Urbanovičs
FK Salaspils
1
98
Aleksejs Buksovs
SK Super Nova-2
1
99
Aleksejs Panfilovs
Tente/SFS
1
100
Alens Kristiāns Tolstojs
SK Super Nova-2
1
101
Andrejs Kondratjevs
FK Salaspils
1
102
Artašess Daniljans
Ghetto FC
1
103
Artjoms Korotkevičs
SK Super Nova-2
1
104
Artūrs Blankenfelds
FK Monarhs
1
105
Artūrs Kosparenko
SK Super Nova-2
1
106
Azizbek Sharabov
FK Jūrnieks
1
107
Bogdans Ņesterenko
Albatroz SC
1
108
Česlavs Stepanovs
Albatroz SC
1
109
Dainis Kovals
FK Jaunība/SK Upesciems
1
110
Davids Bagdasarjans
Albatroz SC
1
111
Deniss Tarasovs
FK Jūrnieks
1
112
Dmitrijs Puhovs
SK Super Nova-2
1
113
Douglas Brenner Mendes de Souza
Albatroz SC
1
114
Eduards Martins
Ghetto FC
1
115
Germans Juferovs
FK Jūrnieks
1
116
Germans Titovs
FK Jūrnieks
1
117
Gunārs Mazvērsītis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
118
Harold Estiven Diaz Lemos
Albatroz SC
1
119
Igors Grudins
FK Reinards-Ropaži
1
120
Igors Miheikins
FK Salaspils
1
121
Iļja Šeptuns
Ghetto FC
1
122
Issam Daoudi
FK Jūrnieks
1
123
Jānis Auziņš
FK Kuivižu Spartaks
1
124
Jānis Avots
FK Jaunība/SK Upesciems
1
125
Jānis Krasnovskis
FK Kuivižu Spartaks
1
126
Jānis Zvaigzne
FK Kuivižu Spartaks
1
127
Jegors Talalujevs
FK Jūrnieks
1
128
Jorens Grīntāls
FK Jaunība/SK Upesciems
1
129
Kaspars Rasims
FK Kuivižu Spartaks
1
130
Kaspars Trifanovs
Caramba Rīga
1
131
Kārlis Miķelis Liepiņš
Albatroz SC
1
132
Kirils Butovskis
Caramba Rīga
1
133
Kirils Pčeļincevs
Tente/SFS
1
134
Konstantīns Zabarovskis
Ghetto FC
1
135
Kristaps Pētersons
FK Kuivižu Spartaks
1
136
Luiz Guilherme Teotonio da Silva
Albatroz SC
1
137
Mārcis Zicmanis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
138
Māris Verpakovskis
Caramba Rīga
1
139
Mihails Mazurs
FK Jūrnieks
1
140
Mihails Skuratovičs
FK Reinards-Ropaži
1
141
Miks Babris
Ghetto FC
1
142
Moahamad Salih Ali Khableel
FK Kuivižu Spartaks
1
143
Niks Niklāvs Škaunacis
FK Salaspils
1
144
Ņikita Horoševs
FK Reinards-Ropaži
1
145
Ņikita Pavlovs
SK Super Nova-2
1
146
Ņikita Uhovs
FK Salaspils
1
147
Oskars Grunte
Ghetto FC
1
148
Oumezdi L'Mohtadi
FK Jūrnieks
1
149
Reinis Groskops
FK Jaunība/SK Upesciems
1
150
Romāns Skuļts
Tente/SFS
1
151
Romens Cvetanovičs
Ghetto FC
1
152
Ruslans Ahmetovs
Tente/SFS
1
153
Ruslans Keirāns
FK Jūrnieks
1
154
Sandris Valkīrs
FK Kuivižu Spartaks
1
155
Sergejs Oļeškovs
Tente/SFS
1
156
Staņislavs Kumpiņš
Caramba Rīga
1
157
Toms Pētersons
FK Kuivižu Spartaks
1
158
Vadims Harčins
FK Jūrnieks
1
159
Valentīns Giļņičs
Caramba Rīga
1
160
Vitālijs Makejevs
Caramba Rīga
1
161
Vitālijs Vatrala
FK Reinards-Ropaži
1
162
Vladislavs Kņazevs
FK Jūrnieks
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija