FK Olaine

Sieviešu kauss 2019

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Jana GoruzaDzimšanas datums: 01.09.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Agnese MandrikaDzimšanas datums: 21.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
1
-
Aizsargi
Jeļizaveta ČornajaDzimšanas datums: 23.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
87
-
-
-
Veronika SemenovaDzimšanas datums: 12.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Darja VoitehovičaDzimšanas datums: 11.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
1
-
Pussargi
Milana MazurovaDzimšanas datums: 24.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
1
1
-
Aļina MihailovaDzimšanas datums: 28.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aļona PetuhovaDzimšanas datums: 13.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aija RutkaDzimšanas datums: 17.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Linda SazanovaDzimšanas datums: 18.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Jekaterīna SelickaDzimšanas datums: 01.02.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
93
-
-
-
Uzbrucēji
Emīlija BorovskaDzimšanas datums: 19.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Liāna MaļčikovaDzimšanas datums: 06.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

16
jūn
14:00
2019
Sieviešu Futbola kauss 2019, Astotdaļfināli
Jaunmārupes stadions

otrdiena

2
jūl
19:00
2019
Sieviešu Futbola kauss 2019, Ceturtdaļfināli
"Skonto" halle
1
Simone Dos Reis Alves
FK Olaine
6
2
Diāna Skribina
BFC Daugavpils
5
3
Juta Buklovska
SK Super Nova
5
4
Juliana Leonel Margune
FK Olaine
4
5
Karlīna Miksone
FK Dinamo Rīga - 2
4
6
Lana Osiņina
FK Olaine
4
7
Renāte Fedotova
FK Dinamo Rīga - 2
4
8
Renāte Gaugere
FK Iecava/FK Jelgava
4
9
Abita Tauriņa
FK Iecava/FK Jelgava
3
10
Anastasija Ročāne
FK Dinamo Rīga - 2
3
11
Katrīna Daņilova
FS Metta
3
12
Ligita Tumāne
Rēzeknes BJSS
3
13
Marilda Cordeiro de Lima
FK Olaine
3
14
Vasilisa Sadikova
FK Dinamo Rīga - 2
3
15
Viktorija Zaičikova
Rīgas Futbola skola - 2
3
16
Alise Gaiķe
SK Super Nova
2
17
Anastasija Čemirtāne
Rīgas Futbola skola - 2
2
18
Anna Flakse
Rīgas Futbola skola - 2
2
19
Anžela Ļebedeva
FK Olaine
2
20
Darja Fiošina
Rīgas Futbola skola - 2
2
21
Ieva Krasnova
FK Dinamo Rīga - 2
2
22
Kristīne Giržda
FK Dinamo Rīga - 2
2
23
Olga Ševcova
FK Dinamo Rīga - 2
2
24
Tatjana Baličeva
Rīgas Futbola skola - 2
2
25
Valērija Gudkova
Liepājas Futbola skola
2
26
Anastasija Fjodorova
FS Metta
1
27
Darja Stretoviča
FK Dinamo Rīga - 2
1
28
Džeina Eglīte
Cēsis/FK Priekuļi
1
29
Emīlija Sofija Druviņa
FK Iecava/FK Jelgava
1
30
Evelīna Ušpaleviča
Rīgas Futbola skola - 2
1
31
Ieva Šteinberga
FK Iecava/FK Jelgava
1
32
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS
1
33
Jekaterina Zorina
FK Dinamo Rīga - 2
1
34
Līva Polka
FS Metta
1
35
Marina Teļukeviča
Rīgas Futbola skola - 2
1
36
Milana Mazurova
FK Olaine
1
37
Olga Matīsa
Rīgas Futbola skola - 2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija