FK Liepāja

Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2023

  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Vladislavs LazarevsDzimšanas datums: 25.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Dmitrijs LitvinskisDzimšanas datums: 17.08.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mame Balla TineDzimšanas datums: 10.02.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
2
143
-
-
-
Pussargi
Mouhamadou Moustapha DiawDzimšanas datums: 08.03.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
3
234
1
2
-
Cheikh Serigne FayeDzimšanas datums: 27.01.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
1
81
-
-
1
Jānis GrīnbergsDzimšanas datums: 28.02.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
3
215
-
-
-
Luiz Paulo HilarioDzimšanas datums: 16.10.1987.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Brazīlija
1
63
-
-
-
Giorgi KutsiaDzimšanas datums: 27.10.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
3
208
-
1
-
Danila PatijčuksDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Eduards TīdenbergsDzimšanas datums: 18.12.1994.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Nikolozi TskhovrebashviliDzimšanas datums: 07.01.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
1
27
-
-
-
Uzbrucēji
Precious Uhunoma EdiaeDzimšanas datums: 06.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
-
-
-
-
-
Success MakanjuolaDzimšanas datums: 24.05.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
2
37
-
-
-

Treneru korpuss

  • Tamaz Pertia

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.12.1974.
  • Riccardo De Vivo

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 16.05.1981.
  • Kristaps Petrutis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 28.06.1990.
  • Antons Jemeļins

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.02.1984.
  • Anderson Mendes Ribeiro

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 02.07.1981.
  • Rolands Pocjutis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 07.06.1963.
  • Viktors Spole

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 05.07.1972.
  • Jevgēnijs Belovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 12.01.1979.
  • Viktors Dobrecovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 09.01.1977.
  • Jurijs Ksenzovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 05.06.1981.
  • Dainis Sergejevs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 13.01.1959.
  • Vitālijs Zaharovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 28.03.1970.
  • Oleksii Pavlenko

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 24.08.1978.
  • Inese Freidenfelde

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.11.1976.
  • Viktar Bulat

    Masieris

    Dzimšanas datums: 01.04.1971.

Atbalsta personāls

  • Dāvids Jansons

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 08.04.1989.
  • Marks Hromovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 22.12.2001.
  • Nikolajs Djakins

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 12.09.1979.

svētdiena

16
jūl
18:30
2023
Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņa futbolā 2023, Astotdaļfināli
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

20
aug
16:00
2023
Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņa futbolā 2023, Ceturtdaļfināli
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

20
sep
19:00
2023
Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņa futbolā 2023, Pusfināli
Skonto stadions
1
Ahmed Adebayo Basher
Mārupes SC
7
2
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
6
3
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
5
4
Ričards Jirgensons
JFC Jelgava
5
5
Rinalds Sadovņikovs
Rīgas Futbola skola
5
6
Anthony Daniel Contreras Enriquez
Riga FC
4
7
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
4
8
Aigars Liņģis
Jēkabpils SC
3
9
Emīls Evelons
JDFS Alberts
3
10
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
3
11
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
3
12
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
3
13
Nino Noordanus
FK Liepāja
3
14
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar
2
15
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
2
16
Arturs Krancmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
17
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
18
Daniils Hvoiņickis
FK Beitar
2
19
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
2
20
Ismael Diomande
FC RFS
2
21
Jānis Ikaunieks
FC RFS
2
22
Kārlis Neimanis
Mārupes SC
2
23
Kristers Kārkliņš
FK Limbaži
2
24
Maksims Molčanovs
FK Dinamo Rīga
2
25
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
2
26
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
2
27
Olivers Kellers
JDFS Alberts
2
28
Patriks Pozņaks
Rēzekne
2
29
Rainers Ragainis
Jēkabpils SC
2
30
Reinis Strods
Sports United / FK Cēsis
2
31
Ričards Dimants
Ogre United
2
32
Ričards Kauliņš
AFA Olaine
2
33
Roberts Meļķis
FK Liepāja
2
34
Rolands Zelmanis
JDFS Alberts
2
35
Takaya Sasaki
FK Metta
2
36
Adam Markhiyev
FC RFS
1
37
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
1
38
Alekss Andersons
Grobiņas SC/LFS
1
39
Alekss Regža
FK Beitar
1
40
Alioune Ndoye
Valmiera FC
1
41
Andis Kārkliņš
FK Limbaži
1
42
Andis Maks
ASK Kadaga / Ostas SK
1
43
Andrej Ilic
FC RFS
1
44
Andrejs Jēgers
FK Iecava
1
45
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
1
46
Andris Smilga
FK Lielupe
1
47
Artjoms Kozlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
1
48
Artjoms Morozovs
FK Lielupe
1
49
Arturs Burņins
Riga United FC
1
50
Artūrs Edolfs
FK Aliance
1
51
Artūrs Meisters
Riga United FC
1
52
Bacary Sane
FK Liepāja
1
53
Bogdans Samoilovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
54
Bruno Melnis
FK Metta
1
55
Dainis Žukovs
Rēzekne
1
56
Daniels Romenskis
FK PPK/Betsafe
1
57
Davit Samurkasovi
FK Liepāja
1
58
Dāgs Apsītis
JFC Jelgava
1
59
Dāvis Cucurs
BFC Daugavpils
1
60
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
61
Dāvis Zujāns
Sports United / FK Cēsis
1
62
Douglas Aurelio
Riga FC
1
63
Dragoljub Savic
FC RFS
1
64
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar
1
65
Edgars Bricis
FK Ķekava / Auda
1
66
Edgars Brics
AFA Olaine
1
67
Edgars Pavļenko
FK Salaspils
1
68
El Hadj Bakari Mane
FK Auda
1
69
Elmārs Sietinsons
FK Staiceles Bebri
1
70
Elvijs Reķis
Sports United / FK Cēsis
1
71
Emīls Eglītis
Sports United / FK Cēsis
1
72
Emīls Siliņš
Ogre United
1
73
Ēriks Eduards Kalniņš
FK PPK/Betsafe
1
74
Floriss Djave
FC RFS
1
75
Georgii Kogan
Mārupes SC
1
76
Germans Māliņš
JDFS Alberts
1
77
Gļebs Patika
Riga FC
1
78
Gunārs Lapiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
79
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
80
Henri Braham Stanic
FK Liepāja
1
81
Iļja Puhovs
Rēzekne
1
82
Yann Vincent Le Maux
Riga United FC
1
83
Yurii Mate
FK Liepāja
1
84
Jānis Raslavs
FK Sigulda
1
85
Jevgēnijs Jepifanovs
FK Lielupe
1
86
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
1
87
Juris Zālītis
FK RSU
1
88
Kārlis Rūja
AFA Olaine
1
89
Kirills Aleksejevs
FK Union
1
90
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
91
Kristaps Valters Deviņš
Grobiņas SC/LFS
1
92
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
1
93
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC
1
94
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
1
95
Maksims Ivanovs
FK Union
1
96
Manyumow Achol
FK Auda
1
97
Marko Regža
Riga FC
1
98
Marks Kurtišs
Grobiņas SC/LFS
1
99
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Jēkabpils SC
1
100
Matīss Babris
FK PPK/Betsafe
1
101
Matīss Baško
FK Ķekava / Auda
1
102
Matvii Marusii
Mārupes SC
1
103
Māris Ķauķītis
Sports United / FK Cēsis
1
104
Michi Terakoshi
Ogre United
1
105
Mouhamadou Moustapha Diaw
FK Liepāja
1
106
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC
1
107
Nicolas Podka Malong
FK Lielupe
1
108
Niels Ole Arthur Zachriat
FK RSU
1
109
Ojārs Kalnozols
FK Sigulda
1
110
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC
1
111
Oļegs Semjonovs
FK PPK/Betsafe
1
112
Oļegs Šuvalovs
FK Namejs
1
113
Oskars Osis
Mārupes SC
1
114
Oskars Rubenis
FK Auda
1
115
Oskars Stupelis
FK Smiltene/BJSS
1
116
Raivis Ķiršs
FK Tukums 2000 / Telms
1
117
Raivo Radziņš
FK Union
1
118
Ralfs Gustiņš
FK Ķekava / Auda
1
119
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
FK Auda
1
120
Ričards Aksels Ozoliņš
FK PPK/Betsafe
1
121
Ričards Šauers
JDFS Alberts
1
122
Rihards Gorkšs
FK Ķekava / Auda
1
123
Rimants Ulmis
FK Smiltene/BJSS
1
124
Roberts Teters
FK Aliance
1
125
Roberts Upmalis
AFA Olaine
1
126
Rodrigo Gaučis
FK Tukums 2000 / Telms
1
127
Rojs Eduards Girvičs
FK Alberts
1
128
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
129
Romāns Tepo
FK Beitar
1
130
Ruan Ribeiro Rodrigues
Valmiera FC
1
131
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
1
132
Rūdolfs Zicāns
FK Ķekava / Auda
1
133
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FS
1
134
Taiwo Abdulrahman
Riga FC
1
135
Timurs Volosovs
Augšdaugavas NSS
1
136
Tomass Kontrims
Ogre United
1
137
Uģis Bērziņš
Sports United / FK Cēsis
1
138
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
139
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
140
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy / LSPA
1
141
Vladislavs Kuzmins
FK Beitar
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV