FK Liepāja

Optibet Virslīga 2023

  • 5pozīcija
  • 51punkti
  • 52:54vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Vladislavs LazarevsDzimšanas datums: 25.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1069
-
-
-
Dāvis OšsDzimšanas datums: 03.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
990
-
2
-
Ņikita PinčuksDzimšanas datums: 04.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
11
-
-
-
Luka SanikidzeDzimšanas datums: 19.11.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
13
1170
-
1
-
Aizsargi
Bilaly DialloDzimšanas datums: 26.04.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
3
164
-
-
-
Dmitrijs LitvinskisDzimšanas datums: 17.08.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bacary SaneDzimšanas datums: 24.12.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
18
1555
-
1
1
Henri Braham StanicDzimšanas datums: 18.07.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Belgium
28
1627
5
5
-
Mame Balla TineDzimšanas datums: 10.02.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
13
1095
1
6
-
Pussargi
Mouhamadou Moustapha DiawDzimšanas datums: 08.03.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
15
1285
4
4
1
Cheikh Serigne FayeDzimšanas datums: 27.01.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
17
1485
-
5
-
Jānis GrīnbergsDzimšanas datums: 28.02.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
27
1714
-
1
-
Aleksejs GrjaznovsDzimšanas datums: 01.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1247
-
4
-
Luiz Paulo HilarioDzimšanas datums: 16.10.1987.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Brazīlija
27
2162
13
7
-
Mārtiņš ĶigursDzimšanas datums: 31.03.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs KļuškinsDzimšanas datums: 01.10.1992.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
22
1241
4
4
1
Yurii MateDzimšanas datums: 07.01.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
32
2548
2
1
-
Roberts MeļķisDzimšanas datums: 10.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1139
2
2
-
Danila PatijčuksDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
506
2
-
-
Eduards TīdenbergsDzimšanas datums: 18.12.1994.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
26
1983
4
2
-
Nikolozi TskhovrebashviliDzimšanas datums: 07.01.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
10
437
-
1
-
Uzbrucēji
Markuss KruglaužsDzimšanas datums: 28.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
244
-
2
-
Success MakanjuolaDzimšanas datums: 24.05.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
18
838
1
-
-
Nino NoordanusDzimšanas datums: 05.03.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nīderlande
23
942
4
4
-
Spēlētāji
Giorgi KutsiaDzimšanas datums: 27.10.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gruzija
32
2537
2
9
-

Treneru korpuss

  • Tamaz Pertia

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.12.1974.
  • Anderson Mendes Ribeiro

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 02.07.1981.
  • Riccardo De Vivo

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 16.05.1981.
  • Jevgēnijs Belovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 12.01.1979.
  • Vitālijs Zaharovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 28.03.1970.
  • Jurijs Ksenzovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 05.06.1981.
  • Oleksii Pavlenko

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 24.08.1978.
  • Oleksandr Polishchuk

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 16.07.1966.
  • Inese Freidenfelde

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.11.1976.
  • Viktar Bulat

    Masieris

    Dzimšanas datums: 01.04.1971.

Atbalsta personāls

  • Nikolajs Djakins

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 12.09.1979.
  • Marks Hromovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 22.12.2001.
  • Dāvids Jansons

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 08.04.1989.

sestdiena

18
mar
15:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

1
apr
15:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 3. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

5
apr
19:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 4. kārta
LNK Sporta Parks

svētdiena

9
apr
16:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 5. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

piektdiena

14
apr
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

18
apr
17:30
2023
Optibet Virslīga 2023, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

svētdiena

23
apr
16:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 8. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

piektdiena

28
apr
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 9. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

3
mai
17:30
2023
Optibet Virslīga 2023, 10. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

7
mai
15:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 11. kārta
LNK Sporta Parks

piektdiena

12
mai
18:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 12. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

17
mai
18:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 13. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

pirmdiena

22
mai
18:30
2023
Optibet Virslīga 2023, 14. kārta
Zemgales OC

sestdiena

27
mai
16:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 15. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
36
27
8
1
96
18
+78
89
2
36
27
7
2
89
21
+68
88
3
36
16
10
10
44
39
+5
58
4
36
14
11
11
47
40
+7
53
5
36
14
9
13
52
54
-2
51
6
36
10
10
16
42
57
-15
40
7
36
9
9
18
40
52
-12
36
8
36
9
8
19
47
83
-36
35
9
36
8
9
19
41
63
-22
33
10
36
3
5
28
25
96
-71
14
1
Marko Regža
Riga FC
19
2
Jānis Ikaunieks
FC RFS
15
3
Andrej Ilic
FC RFS
14
4
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
13
5
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
FK Auda
12
6
Ismael Diomande
FC RFS
11
7
Jevgenijs Miņins
SK Super Nova Salaspils
10
8
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
9
9
Raivis Ķiršs
FK Tukums 2000 / Telms
9
10
Valerijs Lizunovs
BFC Daugavpils
9
11
Victor Uchechukwu Osuagwu
FS Jelgava
9
12
Arturs Krancmanis
FK Tukums 2000 / Telms
8
13
Danila Patijčuks
FK Liepāja
8
14
Douglas Aurelio
Riga FC
8
15
Faustas Steponavičius
FK Tukums 2000 / Telms
8
16
William Eseme Mukwelle
BFC Daugavpils
8
17
Artjoms Puzirevskis
FK Metta
7
18
Leonardo Andriel Dos Santos
Valmiera FC
7
19
Lūkass Vapne
FK Metta
7
20
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
6
21
Anthony Daniel Contreras Enriquez
Riga FC
6
22
Brian Pena Perez-Vico
Riga FC
6
23
Kemehlo Pierre Kevin Nguena
Riga FC
6
24
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
6
25
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
6
26
Roberts Meļķis
FK Liepāja
6
27
Ruan Ribeiro Rodrigues
Valmiera FC
6
28
Žiga Lipušček
FC RFS
6
29
Aleksejs Saveļjevs
FK Auda
5
30
Darko Lemajič
FC RFS
5
31
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS
5
32
Gustavo Silva Souza
Valmiera FC
5
33
Henri Braham Stanic
FK Liepāja
5
34
Miloš Jojič
Riga FC
5
35
Petr Mares
FC RFS
5
36
Stefan Panič
FC RFS
5
37
Armans Galajs
FK Tukums 2000 / Telms
4
38
Baba Musah
Riga FC
4
39
Bogdans Samoilovs
FK Tukums 2000 / Telms
4
40
Bruno Melnis
FK Metta
4
41
Deniss Rakels
SK Super Nova Salaspils
4
42
Djibril Gueye
Valmiera FC
4
43
Eduards Tīdenbergs
FK Liepāja
4
44
Gļebs Kļuškins
FK Liepāja
4
45
Mikael Antero Soisalo
Riga FC
4
46
Mouhamadou Moustapha Diaw
FK Liepāja
4
47
Nino Noordanus
FK Liepāja
4
48
Alioune Ndoye
Valmiera FC
3
49
Alvis Jaunzems
Valmiera FC
3
50
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
3
51
Dāvis Cucurs
BFC Daugavpils
3
52
Dragoljub Savic
FC RFS
3
53
Eduards Dašķevičs
Riga FC
3
54
Ingars Pūlis
Valmiera FC
3
55
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC
3
56
Matias Agustin Piteo
FK Auda
3
57
Meleye Diagne
FK Auda
3
58
Niks Dusalijevs
Valmiera FC
3
59
Oleksandr Kurtsev
FK Metta
3
60
Ousmane Sow
FK Metta
3
61
Ousseynou Niang
Riga FC
3
62
Ralfs Maslovs
FS Jelgava
3
63
Ramin Nasirli
BFC Daugavpils
3
64
Taiwo Abdulrahman
Riga FC
3
65
Vadym Mashchenko
FS Jelgava
3
66
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils
3
67
Vladimirs Stepanovs
FK Auda
3
68
Agris Glaudāns
FS Jelgava
2
69
Antonijs Černomordijs
Riga FC
2
70
Artūrs Zjuzins
FC RFS
2
71
Brahima Ouattara
FK Auda
2
72
Daniels Ontužāns
FC RFS
2
73
David Martin Anane
FK Liepāja
2
74
Dāvis Mārcis Valmiers
FS Jelgava
2
75
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
2
76
Giorgi Kutsia
FK Liepāja
2
77
Hrvoje Babec
Riga FC
2
78
Ibrahim Issah
FK Liepāja
2
79
Ikuto Gomi
FS Jelgava
2
80
Yurii Mate
FK Liepāja
2
81
Jan Douglas Bergqvist
FK Auda
2
82
Jaroslav Harustak
BFC Daugavpils
2
83
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
84
Kristaps Puzānovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
85
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
2
86
Kristofers Rēķis
FK Metta
2
87
Manyumow Achol
FK Auda
2
88
Marko Dabro
Riga FC
2
89
Mārcis Peilāns
FS Jelgava
2
90
Mikus Vasiļevskis
FK Metta
2
91
Ngonda Muzinga Glody
Riga FC
2
92
Niks Sliede
Valmiera FC
2
93
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC
2
94
Oskars Rubenis
FS Jelgava
2
95
Pedro Arthur Lopes de Jesus
FK Tukums 2000 / Telms
2
96
Raivis Andris Jurkovskis
Riga FC
2
97
Roberts Savaļnieks
FC RFS
2
98
Rodrigo Gaučis
FK Tukums 2000 / Telms
2
99
Vladislavs Fjodorovs
FK Metta
2
100
Adam Markhiyev
FC RFS
1
101
Ahanna Grant Williams
SK Super Nova Salaspils
1
102
Aleksej Golijanin
FC RFS
1
103
Dani Lual Gumnok Thon
SK Super Nova Salaspils
1
104
Daniels Balodis
Valmiera FC
1
105
Dāvis Vējkrīgers
FS Jelgava
1
106
Deniss Meļņiks
FK Auda
1
107
Eduards Višņakovs
SK Super Nova Salaspils
1
108
El Hadj Bakari Mane
FK Auda
1
109
Emīls Birka
Valmiera FC
1
110
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils
1
111
Fraj Kairmani
Valmiera FC
1
112
Gauthier Bwayi Mankenda
Riga FC
1
113
Herdi Prenga
FC RFS
1
114
Ivan Zhelizko
Valmiera FC
1
115
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova Salaspils
1
116
Yevhenii Terzi
SK Super Nova Salaspils
1
117
Jānis Krautmanis
FK Liepāja
1
118
Jean Armel Mbassi Zambgala
FS Jelgava
1
119
Jonah Attuquaye
FK Auda
1
120
Jovan Vlalukin
FC RFS
1
121
Juan Sebastian Penaloza Ragga
Valmiera FC
1
122
Karolis Uzėla
FC RFS
1
123
Kenroy Kenoy Campbell
BFC Daugavpils
1
124
Kevins Cēsnieks
FS Jelgava
1
125
Kristupas Keršys
FK Metta
1
126
Lawrence Shimave Ugen
BFC Daugavpils
1
127
Lucas Rangel Nunes Goncalves
Riga FC
1
128
Maksims Sidorovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
129
Mame Balla Tine
FK Liepāja
1
130
Mikaze Nagasawa
FC RFS
1
131
Milāns Tihonovičs
BFC Daugavpils
1
132
Mohamed Victor Diagne
Valmiera FC
1
133
Mor Talla Gaye
Riga FC
1
134
Niko Bretschneider
FK Auda
1
135
Normunds Uldriķis
FK Metta
1
136
Oļegs Laizāns
SK Super Nova Salaspils
1
137
Oskars Vientiess
FK Metta
1
138
Petar Bosančič
Riga FC
1
139
Raivis Skrebels
SK Super Nova Salaspils
1
140
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
1
141
Rendijs Šibass
FK Metta
1
142
Ričards Žaldovskis
BFC Daugavpils
1
143
Rihards Bečers
FS Jelgava
1
144
Ryuga Nakamura
FS Jelgava
1
145
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
SK Super Nova Salaspils
1
146
Roberts Veips
Valmiera FC
1
147
Rostand Ndjiki
SK Super Nova Salaspils
1
148
Rūdolfs Ziemelis
FK Liepāja
1
149
Success Makanjuola
FK Liepāja
1
150
Valērijs Redjko
FS Jelgava
1
151
Valters Purs
FS Jelgava
1
152
Vitālijs Jagodinskis
FC RFS
1
153
Vjačeslavs Isajevs
FK Auda
1
154
Vladyslav Veremieiev
FS Jelgava
1
155
Zurab Rukhadze
FK Metta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU