FK Karosta
Latvijas Kauss 2018 1.posms
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Endijs GūtmanisDzimšanas datums: 10.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Agris OtaņķisDzimšanas datums: 06.10.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Uzbrucēji
Valdis NicisDzimšanas datums: 17.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
1
-
Spēlētāji
Nauris DobelisDzimšanas datums: 29.08.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
2
-
-
Ivans GluškoDzimšanas datums: 25.09.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Juris KučmaDzimšanas datums: 09.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Ivo LākutisDzimšanas datums: 03.02.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis ReguzovsDzimšanas datums: 13.05.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Ivo SkripkoDzimšanas datums: 05.12.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
1
-
-
svētdiena
27
mai
16:00
2018
1
Oļegs Semjonovs
FC BetLanes
8
2
Kārlis Kņūts
FK Karosta
3
3
Aleksandrs Stepanovs
FK Karosta
2
4
Artūrs Rucko
FC BetLanes
2
5
Ievgenii Prokopov
FK Jūrnieks
2
6
Jānis Avots
SK Upesciems
2
7
Maksims Rodionovs
FK Salaspils / SK Kengaroos
2
8
Nauris Dobelis
FK Karosta
2
9
Vadims Kuprijanovs
FK Salaspils / SK Kengaroos
2
10
Aleksandrs Briļs
FK Kauguri / JSS
1
11
Aleksandrs Usmanovs
FK Salaspils / SK Kengaroos
1
12
Aleksis Bosjanoks
FC Nikers
1
13
Andris Kellijs
Degumnieki / MBJSS
1
14
Artjoms Kozlovskis
FK Salaspils / SK Kengaroos
1
15
Artjoms Paļičevs
SK Babīte
1
16
Artjoms Urušadze
SK Babīte
1
17
Artūrs Liepiņš
FC Nikers
1
18
Artūrs Šternbergs
FC Nikers
1
19
Dāvids Čudars
SK Upesciems
1
20
Germans Matjušenko
FC BetLanes
1
21
Ginters Liepiņš
FC Nikers
1
22
Gļebs Suranovs
FC BetLanes
1
23
Iaroslav Sokol
FK Salaspils / SK Kengaroos
1
24
Igors Avanesovs
FK Kauguri / JSS
1
25
Igors Miheikins
FK Salaspils / SK Kengaroos
1
26
Ingmārs Andris Briškens
SK Babīte
1
27
Ingus Makovskis
FK Jūrnieks
1
28
Ivan Komlyev
SK Babīte
1
29
Ivo Skripko
FK Karosta
1
30
Yuri Sousa Lima Léllis
Albatroz SC
1
31
Jorens Grīntāls
SK Upesciems
1
32
Jurģis Zumbergs
FK Priekuļi / Cēsis
1
33
Kyosei Satake
Albatroz SC
1
34
Klāvs Sveķis
FK Madona / FFL
1
35
Lavrentijs Šarovs
FC BetLanes
1
36
Leonīds Koroļovs
FK Priekuļi / Cēsis
1
37
Māris Kellijs
Degumnieki / MBJSS
1
38
Nauris Baranovskis
SK Upesciems
1
39
Oskars Ikstens
FC BetLanes
1
40
Reinis Grabovskis
Albatroz SC
1
41
Renārs Kazus
SK Cēsis
1
42
Ričards Vēvers
FC Nikers
1
43
Ruslans Aleksejevs
FK Lielupe
1
44
Ruslans Drabovičs
AFA Olaine
1
45
Santos de Castro Vinicius
Albatroz SC
1
46
Sebastiano Comotto
FK Lielupe
1
47
Staņislavs Kolomicevs
FK Kauguri / JSS
1
48
Viktor Sakhniuk
SK Babīte
1
49
Vladimirs Nosiks
FK Kauguri / JSS
1
50
Vladislavs Vizins
FK Karosta
1