FK Jūrnieks

2.Līga Centrs 2019

  • 9pozīcija
  • 22punkti
  • 31:58vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Konstantīns UpenieksDzimšanas datums: 13.11.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Pussargi
Aleksejs AndrejevsDzimšanas datums: 16.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1271
6
2
1
Vadims GospodarsDzimšanas datums: 25.12.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
580
2
1
-
Aleksandrs ŠapovalovsDzimšanas datums: 22.12.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
481
1
-
-
Uzbrucēji
Artjoms UļjanovsDzimšanas datums: 09.08.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Spēlētāji
Armands Daniels KļaviņšDzimšanas datums: 17.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
1
-
Aleksandrs LinniksDzimšanas datums: 04.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
-
1
-
Daniels LukjanovsDzimšanas datums: 05.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
-
2
-
Dmitrijs RakļinskisDzimšanas datums: 08.05.1982.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
664
-
-
1
Vadims RjumšinsDzimšanas datums: 06.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aleksejs SamoiļenkoDzimšanas datums: 21.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1079
-
5
1
Azizbek SharabovDzimšanas datums: 08.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Uzbekistāna
9
680
1
1
-
Boriss SidjakinsDzimšanas datums: 12.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Gurijs ŠtrekkersDzimšanas datums: 01.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
202
-
-
-
Germans TitovsDzimšanas datums: 13.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1077
1
-
-

Treneru korpuss

  • Vadims Gospodars

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 25.12.1983.
  • Ivans Gospodars

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 26.06.1959.

piektdiena

16
aug
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 16. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

otrdiena

20
aug
19:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 17. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

svētdiena

25
aug
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 22. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

sestdiena

31
aug
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 14. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

6
sep
18:45
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 19. kārta
Upesciema stadions

piektdiena

20
sep
21:20
2019
2019.gada Latvijas futbola 2.līgas Centra zona, 21. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
20
16
1
3
80
36
+44
49
2
20
14
3
3
78
27
+51
45
3
20
12
3
5
48
29
+19
39
4
20
9
7
4
49
18
+31
34
5
20
9
4
7
65
27
+38
31
6
20
9
0
11
64
63
+1
27
7
20
8
2
10
56
45
+11
26
9
20
7
1
12
31
58
-27
22
10
20
4
2
14
35
97
-62
14
11
20
1
0
19
18
118
-100
3
1
Loginovs Artjoms
Ghetto FC
29
2
Semjonovs Oļegs
Caramba Rīga
24
3
Pavlov Philipp
Ghetto FC
19
4
Škoļņikovs Aleksandrs
Tente/SFS
16
5
Līcis Kārlis
FK Salaspils
14
6
Ziļs Vitālijs
FK Monarhs
13
7
Bailão de Souza Igor Jonathan
Albatroz SC
11
8
Muižnieks Emīls
Tente/SFS
11
9
Puškins Vladislavs
SK Super Nova-2
11
10
Sokol Iaroslav
FK Salaspils
11
11
Hudjakovs Edgars
Albatroz SC
10
12
Sprukulis Kristians
SK Super Nova-2
10
13
Baranovskis Nauris
FK Jaunība/SK Upesciems
9
14
Ivanovs Jurijs
FK Reinards-Ropaži
9
15
Lapss Jānis
Caramba Rīga
8
16
Savinovs Māris
Caramba Rīga
8
17
Bespalovs Aleksejs
FK Monarhs
7
18
Čudars Dāvids
FK Jaunība/SK Upesciems
7
19
Savinovs Mārcis
Caramba Rīga
7
20
Troickis Artjoms
SK Super Nova-2
7
21
Višņakovs Jurijs
Caramba Rīga
7
22
Andrejevs Aleksejs
FK Jūrnieks
6
23
Maletych Mykola
FK Reinards-Ropaži
6
24
Pilsētnieks Māris
FK Jaunība/SK Upesciems
6
25
Rimkus Vlads
Ghetto FC
6
26
Telešs Dmitrijs
Tente/SFS
6
27
Aleksejevs Jevgēnijs
FK Jūrnieks
5
28
Busels Mihails
FK Reinards-Ropaži
5
29
Pētersons Emīls Jānis
Albatroz SC
5
30
Rizoto-Vidals-Pesoa Augusto
Albatroz SC
5
31
Rosoha Aleksejs
Tente/SFS
5
32
Sovtuss Sergejs
FK Monarhs
5
33
Torres Carvajal Santiago
Albatroz SC
5
34
Barroso Cordeiro Diego
Albatroz SC
4
35
Dzelzkalējs Raitis
FK Monarhs
4
36
Lukaševičs Ivars
FK Jaunība/SK Upesciems
4
37
Macuks Juris
Tente/SFS
4
38
Mickēvičs Andžejs
SK Super Nova-2
4
39
Miheikins Aleksandrs
FK Salaspils
4
40
Romenskis Daniels
FK Monarhs
4
41
Skaļenko Pāvels
Caramba Rīga
4
42
Veinbergs Vitālijs
FK Monarhs
4
43
Zolotarjovs Dmitrijs
FK Monarhs
4
44
Ibragimovs Asifs
Caramba Rīga
3
45
Ježkovs Edgars
FK Monarhs
3
46
Kaļķis Normunds
Albatroz SC
3
47
Kozlovskis Artjoms
Ghetto FC
3
48
Litviņuks Romans 
Caramba Rīga
3
49
Lopez Torres Jam Andrew
FK Jūrnieks
3
50
Manfrinatti Rodrigo
Albatroz SC
3
51
Medeckis Dmitrijs
Tente/SFS
3
52
Ņikitonovs Pāvels
Tente/SFS
3
53
Odiņš Oskars
FK Jaunība/SK Upesciems
3
54
Petuņins Leonīds
Albatroz SC
3
55
Rožkovskis Romāns
Ghetto FC
3
56
Semjonovs Iļja
SK Super Nova-2
3
57
Spiģers Lauris
FK Kuivižu Spartaks
3
58
Sulackis Romāns
Caramba Rīga
3
59
Titovs Vladislavs
FK Salaspils
3
60
Topčijevs Vitālijs
Caramba Rīga
3
61
Ukpeojor Sunday George
FK Kuivižu Spartaks
3
62
Usmanovs Aleksandrs
FK Salaspils
3
63
Uzoliņš Edgars
SK Super Nova-2
3
64
Amaya Romero Carlos Andres
Albatroz SC
2
65
Ansah Eugene Amoani
FK Kuivižu Spartaks
2
66
Babris Matīss
Ghetto FC
2
67
Bairamovs Elmārs
Ghetto FC
2
68
Baranovs Aleksejs
FK Monarhs
2
69
Butovskis Aleksandrs
SK Super Nova-2
2
70
Cigaņiks Vladislavs
Ghetto FC
2
71
Čebotarjovs Mihails
FK Reinards-Ropaži
2
72
D'Marco e Silva Alex Rhuann
Albatroz SC
2
73
Frolovs Valērijs
FK Salaspils
2
74
Genar E Silva Marcos Rudwere
Albatroz SC
2
75
Gospodars Vadims
FK Jūrnieks
2
76
Ivaņica Oļegs
FK Reinards-Ropaži
2
77
Jermakovs Andrejs
FK Reinards-Ropaži
2
78
Jeroha Jevgenijs
Tente/SFS
2
79
Kravčenko Oļegs
FK Monarhs
2
80
Kuprijanovs Vadims
FK Salaspils
2
81
Kuršs Maksims
Ghetto FC
2
82
Lebedko Vladislavs
FK Reinards-Ropaži
2
83
Makhmudov Mukhammad
FK Monarhs
2
84
Omogha Oghenero Utomudo
FK Kuivižu Spartaks
2
85
Pokšāns Andžejs
FK Jaunība/SK Upesciems
2
86
Prohorovs Dmitrijs
Tente/SFS
2
87
Pučko Sergejs
FK Monarhs
2
88
Sputajs Ivans
Tente/SFS
2
89
Usovs Aleksandrs
Caramba Rīga
2
90
Valentin de Oliveira Marcos
Albatroz SC
2
91
Vorobjovs Igors
FK Reinards-Ropaži
2
92
Zālītis Juris
SK Super Nova-2
2
93
Zotimovs Aleksandrs
Tente/SFS
2
94
Ahmetovs Ruslans
Tente/SFS
1
95
Auziņš Jānis
FK Kuivižu Spartaks
1
96
Avots Jānis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
97
Babris Miks
Ghetto FC
1
98
Bagdasarjans Davids
Albatroz SC
1
99
Blankenfelds Artūrs
FK Monarhs
1
100
Buksovs Aleksejs
SK Super Nova-2
1
101
Butovskis Kirils
Caramba Rīga
1
102
Cvetanovičs Romens
Ghetto FC
1
103
Čekulajevs Aleksandrs
FK Jūrnieks
1
104
Daniljans Artašess
Ghetto FC
1
105
Daoudi Issam
FK Jūrnieks
1
106
Diaz Lemos Harold Estiven
Albatroz SC
1
107
Giļņičs Valentīns
Caramba Rīga
1
108
Grīntāls Jorens
FK Jaunība/SK Upesciems
1
109
Groskops Reinis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
110
Grudins Igors
FK Reinards-Ropaži
1
111
Grunte Oskars
Ghetto FC
1
112
Harčins Vadims
FK Jūrnieks
1
113
Horoševs Ņikita
FK Reinards-Ropaži
1
114
Juferovs Germans
FK Jūrnieks
1
115
Keirāns Ruslans
FK Jūrnieks
1
116
Khableel Moahamad Salih Ali
FK Kuivižu Spartaks
1
117
Kņazevs Vladislavs
FK Jūrnieks
1
118
Kondratjevs Andrejs
FK Salaspils
1
119
Korotkevičs Artjoms
SK Super Nova-2
1
120
Kosparenko Artūrs
SK Super Nova-2
1
121
Kovals Dainis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
122
Krasnovskis Jānis
FK Kuivižu Spartaks
1
123
Kumpiņš Staņislavs
Caramba Rīga
1
124
Liepiņš Kārlis Miķelis
Albatroz SC
1
125
L'Mohtadi Oumezdi
FK Jūrnieks
1
126
Makejevs Vitālijs
Caramba Rīga
1
127
Martins Eduards
Ghetto FC
1
128
Mazurs Mihails
FK Jūrnieks
1
129
Mazvērsītis Gunārs
FK Jaunība/SK Upesciems
1
130
Mendes de Souza Douglas Brenner
Albatroz SC
1
131
Miheikins Igors
FK Salaspils
1
132
Ņesterenko Bogdans
Albatroz SC
1
133
Oļeškovs Sergejs
Tente/SFS
1
134
Panfilovs Aleksejs
Tente/SFS
1
135
Pavlovs Ņikita
SK Super Nova-2
1
136
Pčeļincevs Kirils
Tente/SFS
1
137
Pētersons Kristaps
FK Kuivižu Spartaks
1
138
Pētersons Toms
FK Kuivižu Spartaks
1
139
Puhovs Dmitrijs
SK Super Nova-2
1
140
Rasims Kaspars
FK Kuivižu Spartaks
1
141
Samoiļenko Aleksandrs
FK Jūrnieks
1
142
Sharabov Azizbek
FK Jūrnieks
1
143
Skuļts Romāns
Tente/SFS
1
144
Skuratovičs Mihails
FK Reinards-Ropaži
1
145
Stepanovs Česlavs
Albatroz SC
1
146
Šapovalovs Aleksandrs
FK Jūrnieks
1
147
Šeptuns Iļja
Ghetto FC
1
148
Škaunacis Niks Niklāvs
FK Salaspils
1
149
Talalujevs Jegors
FK Jūrnieks
1
150
Tarasovs Deniss
FK Jūrnieks
1
151
Teotonio da Silva Luiz Guilherme
Albatroz SC
1
152
Titovs Germans
FK Jūrnieks
1
153
Tolstojs Alens Kristiāns
SK Super Nova-2
1
154
Trifanovs Kaspars
Caramba Rīga
1
155
Uhovs Ņikita
FK Salaspils
1
156
Urbanovičs Aleksandrs
FK Salaspils
1
157
Valkīrs Sandris
FK Kuivižu Spartaks
1
158
Vatrala Vitālijs
FK Reinards-Ropaži
1
159
Verpakovskis Māris
Caramba Rīga
1
160
Zabarovskis Konstantīns
Ghetto FC
1
161
Zicmanis Mārcis
FK Jaunība/SK Upesciems
1
162
Zvaigzne Jānis
FK Kuivižu Spartaks
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU