FK Jaunība

Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019

  • 5pozīcija
  • 6punkti
  • 11:42vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Vladislavs AkmainisDzimšanas datums: 27.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Reinis BrokānsDzimšanas datums: 16.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs KulaginsDzimšanas datums: 26.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs LukaševičsDzimšanas datums: 17.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matvejs MahoņkovsDzimšanas datums: 26.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms MihailovsDzimšanas datums: 30.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans MočalovsDzimšanas datums: 17.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Kristaps NezamovsDzimšanas datums: 12.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs RagozinsDzimšanas datums: 05.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs ŠminsDzimšanas datums: 15.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-

otrdiena

16
apr
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 2. kārta
Academ Stadium

sestdiena

20
apr
13:20
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 10. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

22
apr
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 4. kārta
Academ Stadium

sestdiena

18
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 14. kārta
Zvejniekciema stadions

otrdiena

28
mai
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 9. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

sestdiena

1
jūn
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 B apakšgrupa 2019, 8. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
11
10
0
1
105
8
+97
30
2
11
10
0
1
75
10
+65
30
4
12
4
0
8
27
81
-54
12
5
7
2
0
5
11
42
-31
6
7
11
2
0
9
15
72
-57
6
1
Rihards Vītols
Valmiera Glass ViA
37
2
Martins Bokta
Valmiera Glass ViA
26
3
Edgars Pavļenko
FS Garkalne
20
4
Alens Sola
LeevonĀdaži/Carnikava
16
5
Tigrans Stepanjans
FS Garkalne
14
6
Ņikita Cepeļevs
Valmiera Glass ViA
12
7
Kristofers Sticenko
LeevonĀdaži/Carnikava
9
8
Ričards Janevics
FS Garkalne
9
9
Bruno Briedis
LeevonĀdaži/Carnikava
8
10
Marks Savickaitis
FS Garkalne
8
11
Kirills Aleksejevs
FK Jūrnieks
7
12
Ralfs Upenieks
LeevonĀdaži/Carnikava
7
13
Reinis Kaņipovs
FC Gauja
7
14
Ritvars Krists Zauska
Valmiera Glass ViA
7
15
Alekss Indrikovs
FS Garkalne
6
16
Andrejs Šmins
FK Jaunība
5
17
Dāvis Maiks Vitkauskis
FC Gauja
5
18
Ēriks Maurs-Boks
Valmiera Glass ViA
5
19
Alberts Grāpis
FS Garkalne
4
20
Raitis Roga
LeevonĀdaži/Carnikava
4
21
Ģirts Nolle
SK Super Nova/Saulkrasti
3
22
Ioanns Fjodorovs
Valmiera Glass ViA
3
23
Kristaps Erdmanis
FC Gauja
3
24
Lucāns Bruklins
SK Super Nova/Saulkrasti
3
25
Mareks Makarovs
FS Garkalne
3
26
Martins Edvards Rusmanis
Valmiera Glass ViA
3
27
Martins Meiers
LeevonĀdaži/Carnikava
3
28
Ņikita Hondoško
FK Jaunība
3
29
Reinis Strods
FC Gauja
3
30
Roberts Žanis Bete
SK Super Nova/Saulkrasti
3
31
Aleksis Kiseļovs
LeevonĀdaži/Carnikava
2
32
Aleksis Rasnačs
LeevonĀdaži/Carnikava
2
33
Alekss Vinogradovs
FK Jaunība
2
34
Daniels Bondars
Valmiera Glass ViA
2
35
Daņila Sergejevs
FK Jūrnieks
2
36
Edgars Auziņš
FC Gauja
2
37
Kārlis Keziks
FS Garkalne
2
38
Kārlis Strautmanis
LeevonĀdaži/Carnikava
2
39
Maksimiljans Štauers
Valmiera Glass ViA
2
40
Niklāvs Stradiņš
FS Garkalne
2
41
Raivis Oliņš
Valmiera Glass ViA
2
42
Raivo Serģis
FS Garkalne
2
43
Rinalds Krists Freilihs
FC Gauja
2
44
Vladislavs Vasiļevskis
FK Jūrnieks
2
45
Aleksandrs Dubrovskis
FK Jūrnieks
1
46
Aleksis Siņiļņikovs
SK Super Nova/Saulkrasti
1
47
Andrejs Kriķis
Valmiera Glass ViA
1
48
Andrejs Pētersons
FK Jūrnieks
1
49
Daniels Daģis
LeevonĀdaži/Carnikava
1
50
Jānis Pāvils Miļevskis
LeevonĀdaži/Carnikava
1
51
Kerija Aleksandra Fjodorova
FC Gauja
1
52
Krišjānis Upīte
FC Gauja
1
53
Mareks Ulmanis
SK Super Nova/Saulkrasti
1
54
Marks Roščenkovs
FS Garkalne
1
55
Markuss Kirils Ustenko
SK Super Nova/Saulkrasti
1
56
Nikita Ignatjevs
FK Jūrnieks
1
57
Niks Šakelis
FS Garkalne
1
58
Pauls Dzenis
LeevonĀdaži/Carnikava
1
59
Rafaels Lūsis
LeevonĀdaži/Carnikava
1
60
Renārs Veidemanis
LeevonĀdaži/Carnikava
1
61
Ronalds Gackis
Valmiera Glass ViA
1
62
Timurs Tjuņajevs
FK Jūrnieks
1
63
Tomass Arnolds Mušperts
Valmiera Glass ViA
1
64
Toms Eizāns
SK Super Nova/Saulkrasti
1
65
Toms Šakelis
FS Garkalne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes