Latvian Football Strategy 2017-2024

Meistarības grupa U-18 2019

FK Dinamo/SK Babīte

  • pozīcija6
  • punkti22
  • vārtu attiecība26:40
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
 Spēļu skaitsMinūtesVārtiDzeltenāSarkanā
Aizsargi
Maksims JurkovļaņecsDzimšanas datums: 03.08.2003., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
65401--
Spēlētāji
Iļja ČerņenoksDzimšanas datums: 15.05.2003., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
-----
Jēkabs Eduards KalniņšDzimšanas datums: 15.12.2001., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
2135---
Ņikita KaplunovsDzimšanas datums: 13.07.2002., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
8440---
Artūrs SkukausksDzimšanas datums: 18.01.2001., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
-----
Daniels ValantsDzimšanas datums: 29.04.2001., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
8331-1-
Sergejs VesnaDzimšanas datums: 09.09.2003., Pilsonība: Latvija, Spēlētāja statuss: Amatieris
-----
SpēleProtokols
25
okt '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
17:00
FS Metta40FK Dinamo/SK Babīte 
22
okt '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
FK Dinamo/SK Babīte05Rēzeknes FA/BJSS 
18
okt '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
14:00
RFK/FK Spartaks04FK Dinamo/SK Babīte 
02
okt '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
AFA Olaine22FK Dinamo/SK Babīte 
25
sep '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
14:00
JDFS Alberts30FK Dinamo/SK Babīte 
28
aug '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
14:00
FK Dinamo/SK Babīte21Valmiera Glass ViA 
19
aug '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
Talsu NSS32FK Dinamo/SK Babīte 
09
aug '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
12:00
FK Dinamo/SK Babīte17FS Jelgava 
02
aug '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
FK Dinamo/SK Babīte21AFA Olaine 
18
jūl '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
12:00
FK Dinamo/SK Babīte70FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS 
25
jūn '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
Rēzeknes FA/BJSS20FK Dinamo/SK Babīte 
18
jūn '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
11:00
FK Dinamo/SK Babīte05FS Metta 
05
jūn '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
16:00
Valmiera Glass ViA30FK Dinamo/SK Babīte 
31
mai '19
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2019
14:00
FK Dinamo/SK Babīte20RFK/FK Spartaks 

Meistarības grupa U-18 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Jelgava18160210511+9448
2Rēzeknes FA/BJSS1813236522+4341
3Valmiera Glass ViA1812246631+3538
4JDFS Alberts1812246318+4538
5FS Metta1812157218+5437
6FK Dinamo/SK Babīte1871102640-1422
7Talsu NSS1870112267-4521
8AFA Olaine1831142171-5010
9RFK/FK Spartaks1831143088-5810
10FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS120012793-860
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Galajs ArmansRēzeknes FA/BJSS23
2 Pūlis IngarsValmiera Glass ViA20
3 Kravčenko Kristofers DavidsFS Metta13
4 Gailītis RonaldsFS Jelgava12
5 Šaboha ArtjomsFS Jelgava12
6 Bergs Niks LūkassFS Metta12
7 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts12
8 Barkovskis MārisValmiera Glass ViA12
9 Ozoliņš KirilsRēzeknes FA/BJSS11
10 Baškevics MatīssFS Jelgava10
11 Firsovs FilipsFS Jelgava10
12 Markovskis Valts LūkassFK Dinamo Rīga/Babītes SK9
13 Putāns KristsFS Metta9
14 Kligulis DanielsFS Jelgava8
15 Strautmanis KārlisJDFS Alberts8
16 Brics EdgarsRFK/FK Spartaks8
17 Glaudāns AgrisAFA Olaine7
18 Pudāns KārlisFS Jelgava7
19 Šaraks MatīssFS Metta7
20 Jemeļjanovs Emīls ĒvaldsJDFS Alberts7
21 Šmits Edijs EižensJDFS Alberts7
22 Timofejevs RadionsRēzeknes FA/BJSS7
23 Patijčuks DanilaFS Jelgava6
24 Kats NatansJDFS Alberts6
25 Bērziņš ArtūrsValmiera Glass ViA6
26 Muižnieks RūdolfsValmiera Glass ViA6
27 Deklavs AndrisFS Jelgava5
28 Grauds DanielsFS Jelgava5
29 Bārzdiņš ReinisFS Metta5
30 Līdaka RobertsJDFS Alberts5
31 Skrastiņš Bruno JānisJDFS Alberts5
32 Danilovs IļjaRēzeknes FA/BJSS5
33 Janpavlis DanielsTalsu NSS5
34 Selifanov YanTalsu NSS5
35 Riekstiņš Tomass RalfsValmiera Glass ViA5
36 Zvirbulis KārlisValmiera Glass ViA5
37 Sleņģis Kristaps RičardsFS Jelgava4
38 Grencmanis EduardsFS Metta4
39 Kokorevičs Rendijs JānisFS Metta4
40 Spalva KlāvsFS Metta4
41 Graudums KristapsRFK/FK Spartaks4
42 Polovinkins GermansFK Dinamo Rīga/Babītes SK3
43 Prohorovs RolandsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS3
44 Bečers RihardsFS Jelgava3
45 Veinbergs Renārs AntonsFS Jelgava3
46 Pētersons TomsFS Metta3
47 Razumovskis EdgarsJDFS Alberts3
48 Vārna JēkabsJDFS Alberts3
49 Petrovs AntonsRēzeknes FA/BJSS3
50 Šilins DāvidsRFK/FK Spartaks3
51 Roze DzintarsTalsu NSS3
52 Valmiers Dāvis MārcisAFA Olaine2
53 Freimanis OliversFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
54 Mellis MareksFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
55 Vasiļenko AndrejsFK Dinamo Rīga/Babītes SK2
56 Bulajevs RenatsFS Jelgava2
57 Čākurs Bruno AgnisFS Jelgava2
58 Komuls RaivoFS Jelgava2
59 Maslovs RalfsFS Jelgava2
60 Pauniņš RihardsFS Jelgava2
61 Šteinburgs KlāvsFS Jelgava2
62 Žihs VladislavsFS Jelgava2
63 Ērenpreiss DāvidsFS Metta2
64 Jefimovs Rinalds DanielsFS Metta2
65 Kaikins AlekssFS Metta2
66 Šmitiņš JēkabsFS Metta2
67 Ķempelis ArtisJDFS Alberts2
68 Zāgs TomassJDFS Alberts2
69 Bastrikins DairisRēzeknes FA/BJSS2
70 Cvetkovs GrigorijsRēzeknes FA/BJSS2
71 Jierkis RonaldsRēzeknes FA/BJSS2
72 Jemeļjanovs AntonsRFK/FK Spartaks2
73 Kirillovs DanielsRFK/FK Spartaks2
74 Tretjakovs VladislavsRFK/FK Spartaks2
75 Krūmiņš Mārcis RobertsTalsu NSS2
76 Stivriņš NilsTalsu NSS2
77 Tīrums LinārsTalsu NSS2
78 Aigars MatīssValmiera Glass ViA2
79 Burcevs TomsValmiera Glass ViA2
80 Sīka DāvisValmiera Glass ViA2
81 Balodis KlāvsAFA Olaine1
82 Butlers Raitis HaraldsAFA Olaine1
83 Cielavs KristapsAFA Olaine1
84 Vidrins RobertsAFA Olaine1
85 Akinfijevs ŅikitaFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
86 Ivanovs GenrihsFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
87 Jurkovļaņecs MaksimsFK Dinamo Rīga/Babītes SK1
88 Briežkalns MikusFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
89 Neverovskis KasparsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
90 Trokša VladislavsFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
91 Vanags KristersFK Pļaviņas DM/Sēlijas SS1
92 Peilāns MārcisFS Jelgava1
93 Stabulnieks Markuss MārtiņšFS Jelgava1
94 Čiņajevs DaņiilsFS Metta1
95 Elsts FilipsFS Metta1
96 Pētersons KristapsFS Metta1
97 Kreicers KasparsJDFS Alberts1
98 Švābe Kristers KārlisJDFS Alberts1
99 Iļjins AndrejsRēzeknes FA/BJSS1
100 Mackevičs EnrikoRēzeknes FA/BJSS1
101 Marduhajevs ŽanisRēzeknes FA/BJSS1
102 Markušins MaksimsRēzeknes FA/BJSS1
103 Sviklis RomānsRēzeknes FA/BJSS1
104 Bekišs PāvelsRFK/FK Spartaks1
105 Fekļistovs MaksimsRFK/FK Spartaks1
106 Fjodorovs VladislavsRFK/FK Spartaks1
107 Kozlovs VladimirsRFK/FK Spartaks1
108 Poimanovs DaņilaRFK/FK Spartaks1
109 Škorba VadimsRFK/FK Spartaks1
110 Grasmanis RičardsTalsu NSS1
111 Neilands KārlisTalsu NSS1
112 Pauls Armands KristiansTalsu NSS1
113 Lērme DanielsValmiera Glass ViA1
114 Talcis Artūrs RainersValmiera Glass ViA1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU