FK Beitar / RIGA MARINERS
11.lv Latvijas kauss 2024
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artūrs CereņjaDzimšanas datums: 12.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andrejs KļancevičsDzimšanas datums: 30.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Antons KurakinsDzimšanas datums: 01.01.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ingus MakovskisDzimšanas datums: 29.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs PiļenkovsDzimšanas datums: 03.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Iļja SavčenkoDzimšanas datums: 30.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Alans SiņeļņikovsDzimšanas datums: 14.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
2
1
-
Dmitrijs SkugarevsDzimšanas datums: 26.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
213
-
-
-
Vitālijs SmirnovsDzimšanas datums: 28.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs SolovjovsDzimšanas datums: 25.02.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
156
-
1
-
Pussargi
Alekss RegžaDzimšanas datums: 16.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs ZeņkovsDzimšanas datums: 23.10.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
92
-
-
-
Uzbrucēji
Aļģirdas GražisDzimšanas datums: 12.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
349
7
-
-
Dzmitry KuzminDzimšanas datums: 19.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
79
-
-
-
Spēlētāji
Dāvids AmdursDzimšanas datums: 20.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
69
-
-
-
Dmytro AndrosovDzimšanas datums: 12.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
357
1
-
-
Jevgenijs ČukarinsDzimšanas datums: 25.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Viktors GolovizinsDzimšanas datums: 05.03.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
32
-
1
1
Vladislavs GrigjansDzimšanas datums: 25.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
1
-
-
Maksims IvanovsDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
150
-
-
-
Iļja KononovsDzimšanas datums: 21.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
59
-
-
-
Deniss KoskevičsDzimšanas datums: 07.02.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Artjoms KruglovsDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Illia LikhinDzimšanas datums: 16.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jurģis LindbergsDzimšanas datums: 21.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
64
-
-
-
Daniels Tomass MercsDzimšanas datums: 31.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Artjoms PavlovskisDzimšanas datums: 22.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
1
-
-
Mihails RabšaDzimšanas datums: 25.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
282
-
-
-
Baruhs RezņikovsDzimšanas datums: 09.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
259
1
1
-
Romans SalatkovsDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
3
-
-
-
Kristians SlobodeņuksDzimšanas datums: 17.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
298
-
-
-
svētdiena
5
mai
19:30
2024
sestdiena
18
mai
16:30
2024
svētdiena
2
jūn
18:00
2024
sestdiena
22
jūn
17:00
2024
sestdiena
13
jūl
18:00
2024
-
1
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
7
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
4
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
4
5
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
4
6
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
4
7
Roberts Teters
FK Aliance
4
8
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
4
9
Andrejs Jēgers
FK Iecava
3
10
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
3
11
Klāvs Spalva
FK Aliance
3
12
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
13
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
3
14
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
15
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
3
16
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
17
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
19
Artūrs Gorodnickis
FK Salaspils
2
20
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
21
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
2
22
Edgars Brics
AFA Olaine
2
23
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
2
24
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
2
25
Ivo Gailis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Yousouf Abedi Rodo
Mārupes SC
2
27
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
28
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
2
29
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
2
30
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
31
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Raitis Roga
Mārupes SC
2
34
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
35
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
2
36
Renē Baumanis
Leevon PPK
2
37
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
2
38
Aleksandrs Kļimovs
Riga United FC
1
39
Andris Rāviņš
FK Pļaviņas DM
1
40
Andris Smilga
FK Lielupe
1
41
Antons Petrovs
Rēzekne
1
42
Artis Brīvers
Rēzekne
1
43
Artis Jaudzems
Leevon PPK
1
44
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
45
Artūrs Liepiņš
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
46
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
47
Benito Felix Montalvo
Athletic Club Jules Verne
1
48
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
49
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
1
50
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
51
Dmytro Androsov
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
52
Dominiks Gabriels Roseti
Athletic Club Jules Verne
1
53
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
54
Elmārs Stivriņš
FK Līvāni
1
55
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
56
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
57
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
1
58
Endijs Romanovs
Rēzekne
1
59
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
60
Ģirts Fiļipovs
DSVK Traktors
1
61
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
62
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
1
63
Helvijs Staļģis
JFC Viola
1
64
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
65
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
66
Jānis Jēkabs Gaisiņš
JFK Ventspils
1
67
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
1
68
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
69
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
70
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
71
Kārlis Neilands
FC Talsi / NSS
1
72
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
73
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
74
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
75
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
1
76
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
77
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
78
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FC Talsi / NSS
1
79
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
1
80
Krists Pļaviņš
Skanstes SK
1
81
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
82
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
83
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
84
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
85
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
86
Matiss Spaile
FK Aliance
1
87
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
88
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
89
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
90
Māris Barkovskis
FK Staiceles Bebri
1
91
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
92
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
93
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
94
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
95
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
96
Pierre Bastan Gomes
Ogre United
1
97
Radions Timofejevs
Rēzekne
1
98
Rafaels Lūsis
Leevon PPK
1
99
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
100
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
101
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
1
102
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
1
103
Ričards Vēvers
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
104
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
105
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
106
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
107
Rolands Putāns
FK Līvāni
1
108
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
109
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
110
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
1
111
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
112
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
1
113
Verners Apiņš
FK Staiceles Bebri
1
114
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
115
Vladimirs Mukins
FC Talsi / NSS
1
116
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
1