FK Auda

Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa

  • 5pozīcija
  • 14punkti
  • 28:19vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rihards AlferovsDzimšanas datums: 28.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandijs DombrovskisDzimšanas datums: 22.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Dāvids Rendijs DūmiņšDzimšanas datums: 18.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
1
-
Haralds ErmuižaDzimšanas datums: 14.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers FricsonsDzimšanas datums: 11.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns GinisDzimšanas datums: 21.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Tomass GurčusDzimšanas datums: 02.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bernhards JēkabsonsDzimšanas datums: 09.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts KasperovičsDzimšanas datums: 12.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians ĶepītisDzimšanas datums: 18.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jurģis KuzņecovsDzimšanas datums: 18.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LagodskisDzimšanas datums: 28.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Marks MednisDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
4
-
Valters MillersDzimšanas datums: 02.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers OsītisDzimšanas datums: 10.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
4
-
Artjoms PopmansDzimšanas datums: 15.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs ReiznieksDzimšanas datums: 24.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs ŠulteDzimšanas datums: 13.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

30
aug
11:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

6
sep
15:30
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 2. kārta
Audas stadions

trešdiena

13
sep
15:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 3. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

20
sep
15:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 4. kārta
Audas stadions

sestdiena

23
sep
13:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

ceturtdiena

5
okt
17:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 6. kārta
Audas stadions

sestdiena

7
okt
13:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

otrdiena

17
okt
15:30
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 8. kārta
Audas stadions

pirmdiena

30
okt
18:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 9. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

1
nov
14:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g .U-16 Meistaribas A grupa, 10. kārta
Audas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
6
2
2
26
14
+12
20
2
10
5
2
3
38
15
+23
17
4
10
3
5
2
23
12
+11
14
5
10
3
5
2
28
19
+9
14
6
10
0
0
10
5
70
-65
0
1
Kārlis Pūriņš
RFS Academy
16
2
Olivers Beķeris
Jēkabpils
11
3
Dairis Mičulis
Rēzekne
9
4
Roberts Mazais
Jēkabpils
8
5
Sandijs Dombrovskis
FK Auda
8
6
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
5
7
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
5
8
Marks Mednis
FK Auda
5
9
Roberts Romančuks
Rēzekne
5
10
Kristaps Ponomarovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
4
11
Olivers Golvers
RFS Academy
4
12
Adrians Saulītis
Skanstes SK
3
13
Adrians Vocišs
RFS Academy
3
14
Dāvis Dauburs
FK Auda
3
15
Kirills Sapega
RFS Academy
3
16
Kristiāns Ginis
FK Auda
3
17
Ralfs Drunka
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
18
Ralfs Streiba
FK Smiltene/Vidzemes FC
3
19
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
20
Artūrs Spirģis
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
21
Dairis Irbītis
Jēkabpils
2
22
Edvards Eida
RFS Academy
2
23
Ivans Galajevs
RFS Academy
2
24
Kristers Osītis
FK Auda
2
25
Lūkass Suslins
RFS Academy
2
26
Nikita Mihailovs
Rēzekne
2
27
Raivo Šlujevs
Jēkabpils
2
28
Roberts Kuzņecovs
FK Smiltene/Vidzemes FC
2
29
Rūdolfs Ozols
RFS Academy
2
30
Adrians Stramkals
Skanstes SK
1
31
Aleksis Kalējs
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
32
Artjoms Kedrins
Rēzekne
1
33
Červinskis Kristofers
Rēzekne
1
34
Daniels Višņakovs
Rēzekne
1
35
Ernests Korde
FK Auda
1
36
Henrijs Velzets
RFS Academy
1
37
Kārlis Šteimaks
RFS Academy
1
38
Kristiāns Ivanovs
Jēkabpils
1
39
Markuss Rulietis
Jēkabpils
1
40
Ņikita Anaņjevs
Skanstes SK
1
41
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
42
Raivis Mežsargs
RFS Academy
1
43
Renārs Plotka
Rēzekne
1
44
Rihards Skuja
Jēkabpils
1
45
Roberts Lagodskis
FK Auda
1
46
Roberts Tūcis
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
47
Romans Samuiličs
Rēzekne
1
48
Stefans Prudņikovs
RFS Academy
1
49
Toms Ernests Kazeks
FK Smiltene/Vidzemes FC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV