FC Petrow/Jelgava
Latvijas Telpu futbola Virslīga 20/21 Playoff
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Sergejs CvetkovsDzimšanas datums: 19.09.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Igors LabutsDzimšanas datums: 07.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris PupurānsDzimšanas datums: 26.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Matīss BabrisDzimšanas datums: 05.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Artūrs GrabčaksDzimšanas datums: 24.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Viktors KuļepovsDzimšanas datums: 23.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Marks UdovičenkoDzimšanas datums: 06.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Vugar AskerovDzimšanas datums: 14.05.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Igors AvanesovsDzimšanas datums: 26.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
2
-
Raitis Haralds ButlersDzimšanas datums: 12.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Mārtiņš GrigorovičsDzimšanas datums: 20.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs HudaiberdijevsDzimšanas datums: 03.06.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artjoms KozlovskisDzimšanas datums: 19.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
2
-
Edgars NikiforovsDzimšanas datums: 30.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims SeņsDzimšanas datums: 13.06.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
5
-
-
Kristaps UpenieksDzimšanas datums: 07.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ņikita ŽarovsDzimšanas datums: 25.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Spēlētāji
Niklass LasmanisDzimšanas datums: 28.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
28
apr
20:30
2021
Latvijas Telpu futbola Virslīga 20/21, Pusfināli
Elektrum Olimpiskais centrs
sestdiena
1
mai
13:30
2021
Latvijas Telpu futbola Virslīga 20/21, Pusfināli
Olimpiskais sporta centrs
otrdiena
4
mai
13:30
2021
sestdiena
15
mai
16:00
2021
sestdiena
22
mai
16:00
2021
sestdiena
29
mai
15:00
2021
1
Dzmitry Kuzmin
Jēkabpils lūši/Ošukalns
12
2
Dmytro Shamli
FC Petrow/Jelgava
8
3
Ederson Pinheiro Da Cruz
FK Raba
8
4
Maksims Seņs
FC Petrow/Jelgava
7
5
Aleksandrs Kuļešovs
FK Raba
6
6
Oļegs Peņkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
6
7
Artūrs Strazdiņš
FK Raba
5
8
Edgars Tarakanovs
TFK Rēzekne
5
9
Jans Radevičs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
10
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
11
Sergejs Oļeškovs
FK Nikars
5
12
Artjoms Kozlovskis
FC Petrow/Jelgava
4
13
Artūrs Kuļešovs
FK Raba
4
14
Jurijs Halimons
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
15
Kirils Butovskis
FK Nikars
3
16
Miks Babris
FC Petrow/Jelgava
3
17
Ņikita Žarovs
FC Petrow/Jelgava
3
18
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
19
Renārs Pastars
FK Nikars
3
20
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
21
Romāns Rožkovskis
FK Raba
3
22
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
23
Vlads Rimkus
FK Raba
3
24
Artašess Daniljans
FK Nikars
2
25
Artjoms Koļesņikovs
FK Raba
2
26
Artūrs Grabčaks
FC Petrow/Jelgava
2
27
Dmitrijs Borisovs
TFK Rēzekne
2
28
Eduards Martins
FC Petrow/Jelgava
2
29
Erivelton Tomas Alves Da Silva
FK Raba
2
30
Igors Avanesovs
FC Petrow/Jelgava
2
31
Jevgēnijs Hercbergs
FK Raba
2
32
Jorge Manuel Lopes Alexandre
TFK Rēzekne
2
33
Konstantīns Zabarovskis
FK Nikars
2
34
Matīss Babris
FC Petrow/Jelgava
2
35
Toms Kristians Grīslis
FK Raba
2
36
Aleksandrs Hudaiberdijevs
FC Petrow/Jelgava
1
37
Andrejs Šustrovs
FC Petrow/Jelgava
1
38
Artemijs Riļevs
TFK Salaspils
1
39
Artjoms Kapļuks
FK Nikars
1
40
Artūrs Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
1
41
Dmitrijs Jakovļevs
FK Raba
1
42
Edijs Skurjats
FK Nikars
1
43
Germans Matjušenko
FC Petrow/Jelgava
1
44
Juris Macuks
TFK Salaspils
1
45
Kaspars Nerets
FC Petrow/Jelgava
1
46
Kārlis Līcis
TFK Salaspils
1
47
Maksims Neverovskis
FK Nikars
1
48
Marks Bogdanovs
FK Raba
1
49
Ņikita Škeņevs
RSU/BAO-Dobele
1
50
Oskars Ikstens
FK Nikars
1
51
Pavlo Kontseba
FC Lokomotiv Daugavpils
1
52
Pāvels Zagrebins
RSU/BAO-Dobele
1
53
Raitis Haralds Butlers
FC Petrow/Jelgava
1
54
Vitālijs Aguls
TFK Rēzekne
1