FC Nikers
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Arturs BroksDzimšanas datums: 24.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Artūrs CīrulisDzimšanas datums: 24.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Jurģis LozbersDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 26.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Uģis MoncevičsDzimšanas datums: 08.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
2
-
Pussargi
Adrians BočkorsDzimšanas datums: 14.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Robins KokarītisDzimšanas datums: 21.10.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
-
-
-
-
-
Krists KrūmiņšDzimšanas datums: 21.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
2
-
Elvijs MuņķevicsDzimšanas datums: 17.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Ronalds LejaDzimšanas datums: 13.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Igors TarasovsDzimšanas datums: 01.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renards ŪdrisDzimšanas datums: 20.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
2
-
Spēlētāji
Toms BergmanisDzimšanas datums: 14.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Kristers GrundmanisDzimšanas datums: 13.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ginters LiepiņšDzimšanas datums: 29.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Krišjānis MikālsDzimšanas datums: 18.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards Eduards OšisDzimšanas datums: 04.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Rihards PonomarjovsDzimšanas datums: 11.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
3
-
Kevins RožkalnsDzimšanas datums: 01.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss ŠteimanisDzimšanas datums: 05.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs ŠternbergsDzimšanas datums: 30.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksis ŠtūlbergsDzimšanas datums: 27.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Ralfs TimbersDzimšanas datums: 25.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
sestdiena
24
feb
14:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Ceturtdaļfināli
Kuldīgas sporta halle
svētdiena
3
mar
15:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Ceturtdaļfināli
Nīcas sporta halle
sestdiena
23
mar
20:30
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Pusfināli
Rimi Olimpiskais centrs
sestdiena
30
mar
18:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Pusfināli
Kuldīgas sporta halle
sestdiena
6
apr
15:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Pusfināli
Rimi Olimpiskais centrs
trešdiena
1
mai
15:30
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Fināls
Arēna Rīga
sestdiena
4
mai
16:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24 - Izslēgšanas spēles, Fināls
Jēkabpils sporta nams
1
Edgars Tarakanovs
RFS Futsal
12
2
Viktors Kuļepovs
Riga FC
11
3
Renards Ūdris
FC Nikers
8
4
Eduardo Taborda Dos Santos
RFS Futsal
7
5
Krists Krūmiņš
FC Nikers
7
6
DANIEL AIROSO SILVA
Riga FC
6
7
Dione Alex Veroneze Rodrigeri
RFS Futsal
6
8
Maksims Seņs
Riga FC
6
9
Vlads Rimkus
Riga FC
6
10
Constantino Guillermo Vaporaki Tello
Riga FC
4
11
Dzmitry Kuzmin
Riga FC
4
12
Germans Matjušenko
RFS Futsal
4
13
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
14
Miks Babris
RFS Futsal
4
15
Nairton Severiano da Silva Filho
RFS Futsal
4
16
Sergio Willian De Amorim
Riga FC
4
17
Aleksandrs Kuļešovs
RFS Futsal
3
18
Andrejs Baklanovs
RFS Futsal
3
19
Artemijs Piļipčuks
Riga FC
3
20
Artūrs Kuļešovs
RFS Futsal
3
21
Kristaps Jansons
FC Nikers
3
22
Lucas Emiliano Maina
RFS Futsal
3
23
Oļegs Peņkovskis
TFK Salaspils
3
24
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
25
Rihards Ponomarjovs
FC Nikers
3
26
Andžejs Mickēvičs
Riga FC
2
27
Artjoms Troickis
RFS Futsal
2
28
Oskars Zeps
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
29
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
30
Romāns Rožkovskis
Riga FC
2
31
Thalles Henrique Lima Aleixo Flauzino
Riga FC
2
32
Uģis Moncevičs
FC Nikers
2
33
Adrians Bočkors
FC Nikers
1
34
Aivars Daņilovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
35
Aleksejs Panfilovs
TFK Salaspils
1
36
Andrejs Burenkovs
TFK Salaspils
1
37
Arturs Broks
FC Nikers
1
38
Artūrs Mhitarjans
TFK Salaspils
1
39
Daniels Buks
FK Nīca/OtankiMill
1
40
Daniils Fogels
Riga FC
1
41
Dylan Vargas
Riga FC
1
42
Kaspars Nerets
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
43
Mārtiņš Rubļevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
44
Ņikita Drjagalovs
Salaspils FA
1
45
Raivis Svilis
FK Nīca/OtankiMill
1
46
Ralfs Timbers
FC Nikers
1
47
Ricardo Filipe Da Silva Duarte Braga
Riga FC
1
48
Sergejs Momots
TFK Salaspils
1
49
Toms Bergmanis
FC Nikers
1
50
Toms Kristians Grīslis
RFS Futsal
1
51
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
52
Žans Borisenoks
RFS Futsal
1