FC Nikers

"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24

  • 4pozīcija
  • 27punkti
  • 68:80vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Arturs BroksDzimšanas datums: 24.01.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artūrs CīrulisDzimšanas datums: 24.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Jurģis LozbersDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 26.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
17
3
-
Uģis MoncevičsDzimšanas datums: 08.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
3
-
Pussargi
Adrians BočkorsDzimšanas datums: 14.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Robins KokarītisDzimšanas datums: 21.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Krists KrūmiņšDzimšanas datums: 21.08.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
22
3
-
Elvijs MuņķevicsDzimšanas datums: 17.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Ronalds LejaDzimšanas datums: 13.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors TarasovsDzimšanas datums: 01.06.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Renards ŪdrisDzimšanas datums: 20.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Spēlētāji
Toms BergmanisDzimšanas datums: 14.10.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Kristers GrundmanisDzimšanas datums: 13.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ginters LiepiņšDzimšanas datums: 29.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krišjānis MikālsDzimšanas datums: 18.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards Eduards OšisDzimšanas datums: 04.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Rihards PonomarjovsDzimšanas datums: 11.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
9
5
-
Kevins RožkalnsDzimšanas datums: 01.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss ŠteimanisDzimšanas datums: 05.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Artūrs ŠternbergsDzimšanas datums: 30.09.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksis ŠtūlbergsDzimšanas datums: 27.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Ralfs TimbersDzimšanas datums: 25.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Vitālijs Voskāns

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 24.01.1973.
  • Artūrs Liepiņš

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 05.03.1993.
  • Klinta Āboliņa

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 25.04.1993.
  • Sandris Krūmiņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 07.06.1992.
  • Guna Atmata

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.10.1961.
  • Sendija Balode

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 29.04.1998.
  • Andis Uplejs

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 19.11.1993.

Atbalsta personāls

  • Zigmunds Dvarons

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 04.12.1975.
  • Niklāvs Dvarons

    Mārketinga direktors

    Dzimšanas datums: 27.05.1999.
  • Māris Dadzis

    Administrators

    Dzimšanas datums: 30.08.1977.

sestdiena

23
sep
16:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

1
okt
14:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 2. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

14
okt
18:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 3. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

28
okt
19:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 5. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

4
nov
18:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 6. kārta
Nīcas sporta halle

sestdiena

11
nov
15:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 7. kārta
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

18
nov
15:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 8. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

25
nov
19:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 9. kārta
Kuldīgas sporta halle

piektdiena

1
dec
20:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 10. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

9
dec
17:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 11. kārta
Jēkabpils sporta nams

sestdiena

23
dec
18:00
2023
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 12. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

13
jan
18:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 14. kārta
Salaspils Sporta nams

sestdiena

20
jan
18:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 15. kārta
Kuldīgas sporta halle

sestdiena

27
jan
15:00
2024
"Optibet" telpu futbola Virslīga 23/24, 16. kārta
Kuldīgas sporta halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
16
0
0
151
28
+123
48
2
16
14
0
2
130
30
+100
42
3
16
8
3
5
60
46
+14
27
4
16
8
3
5
68
80
-12
27
5
16
7
1
8
53
58
-5
22
7
16
3
1
12
27
82
-55
10
8
16
2
3
11
35
83
-48
9
9
16
1
1
14
22
116
-94
4
1
Eduardo Taborda Dos Santos
RFS Futsal
38
2
Krists Krūmiņš
FC Nikers
22
3
Dzmitry Kuzmin
Riga FC
20
4
Edgars Tarakanovs
RFS Futsal
17
5
Kristaps Jansons
FC Nikers
17
6
Thalles Henrique Lima Aleixo Flauzino
Riga FC
17
7
Andžejs Mickēvičs
Riga FC
14
8
Artūrs Strazdiņš
Riga FC
12
9
Andrejs Baklanovs
RFS Futsal
11
10
Miks Babris
RFS Futsal
11
11
Valdis Nicis
FK Nīca/OtankiMill
11
12
Maksims Seņs
Riga FC
10
13
Dylan Vargas
Riga FC
9
14
Gregors Helmanis
FK Raba/FPA
9
15
Rihards Ponomarjovs
FC Nikers
9
16
Sergio Willian De Amorim
Riga FC
9
17
Aigars Caics
FK Raba/FPA
8
18
Aleksejs Panfilovs
TFK Salaspils
8
19
Artjoms Troickis
RFS Futsal
8
20
Daniels Sērmoliņš
FK Nīca/OtankiMill
8
21
Ruslans Medvedins
Salaspils FA
8
22
Toms Kristians Grīslis
RFS Futsal
8
23
Aleksis Kristaps Rozenbergs
FK Nīca/OtankiMill
7
24
Andrejs Burenkovs
TFK Salaspils
7
25
Daniils Fogels
Riga FC
7
26
Germans Matjušenko
RFS Futsal
7
27
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
7
28
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FK Madona
7
29
Uģis Moncevičs
FC Nikers
7
30
Aigars Liņģis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
6
31
Aleksandrs Kuļešovs
RFS Futsal
6
32
Andrejs Jēgers
TFK Salaspils
6
33
Artjoms Kozlovskis
Riga FC
6
34
Artūrs Mhitarjans
TFK Salaspils
6
35
Endijs Šlampe
FK Nīca/OtankiMill
6
36
Maksims Puzikovs
TFK Salaspils
6
37
Renards Ūdris
FC Nikers
6
38
Tomass Kontrims
Salaspils FA
6
39
Constantino Guillermo Vaporaki Tello
Riga FC
5
40
DANIEL AIROSO SILVA
Riga FC
5
41
Edgars Strautiņš
FK Raba/FPA
5
42
Lucas Emiliano Maina
RFS Futsal
5
43
Mārtiņš Rubļevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
44
Oļegs Peņkovskis
TFK Salaspils
5
45
Vlads Rimkus
Riga FC
5
46
Andrejs Kondratjevs
TFK Salaspils
4
47
Artemijs Piļipčuks
Riga FC
4
48
Artūrs Kuļešovs
RFS Futsal
4
49
Dione Alex Veroneze Rodrigeri
RFS Futsal
4
50
Edgars Miķelis Kovaļskis
FK Nīca/OtankiMill
4
51
Klāvs Sveķis
FK Madona
4
52
Ņikita Jelagovs
RFS Futsal
4
53
Raivis Svilis
FK Nīca/OtankiMill
4
54
Ričards Raščevskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
55
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
56
Vadims Kuprijanovs
TFK Salaspils
4
57
Aivars Daņilovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
58
Artjoms Koļesņikovs
TFK Salaspils
3
59
Emīls Lūsis
FK Raba/FPA
3
60
Jevgēnijs Hercbergs
Salaspils FA
3
61
Maksims Neverovskis
RFS Futsal
3
62
Matīss Babris
Riga FC
3
63
Mārcis Červoņikovs
FK Nīca/OtankiMill
3
64
Ralfs Kristiāns Briezis
FK Madona
3
65
Ričards Auznieks
FK Nīca/OtankiMill
3
66
Roberts Boroda
TFK Salaspils
3
67
Sergejs Oļeškovs
TFK Salaspils
3
68
Aleksejs Krjukovičs
Salaspils FA
2
69
Aleksejs Sergejevs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
70
Aleksis Štūlbergs
FC Nikers
2
71
Dmitrijs Lomako
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
72
Elgars Ludboržs
FK Raba/FPA
2
73
Jegors Trofimovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
74
Makars Siņakovs
Salaspils FA
2
75
Oļegs Ivanovs
Salaspils FA
2
76
Reinis Zeps
FK Madona
2
77
Rihards Juhnovičs
FK Madona
2
78
Rihards Kuzņecovs
FK Raba/FPA
2
79
Robins Kokarītis
FC Nikers
2
80
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
2
81
Viktors Kuļepovs
Riga FC
2
82
Vitālijs Kudrjašovs
Salaspils FA
2
83
Žans Borisenoks
RFS Futsal
2
84
Aleksandrs Kartišovs
FK Raba/FPA
1
85
Alvis Kristians Naumčiks
FK Nīca/OtankiMill
1
86
Andrejs Sitiks
FK Madona
1
87
Armands Tiltiņš
TFK Salaspils
1
88
Daniels Buks
FK Nīca/OtankiMill
1
89
Denils Lindekrona
Salaspils FA
1
90
Edvards Eduards Ošis
FC Nikers
1
91
Elmārs Ģēģers
Riga FC
1
92
Ģirts Tapiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
93
Igors Tarasovs
FC Nikers
1
94
Jans Bespjorstovs
FK Nīca/OtankiMill
1
95
Kaspars Nerets
Jēkabpils lūši/Ošukalns
1
96
Kirils Butovskis
TFK Salaspils
1
97
Krists Garkalns
FK Madona
1
98
Leonardo Mendonça da Rosa
RFS Futsal
1
99
Marks Ziļs
Riga FC
1
100
Mārcis Rūtiņš
FK Raba/FPA
1
101
Mārtiņš Žugs
FK Raba/FPA
1
102
Niks Iesalnieks
FK Raba/FPA
1
103
Oļegs Ivaņica
TFK Salaspils
1
104
Raitis Haralds Butlers
Riga FC
1
105
Ralfs Keišs
FK Madona
1
106
Ricardo Filipe Da Silva Duarte Braga
Riga FC
1
107
Rihards Pēčs
FK Madona
1
108
Romāns Rožkovskis
Riga FC
1
109
Rūdolfs Zeņģis
FK Raba/FPA
1
110
Sandis Vārpiņš
FK Nīca/OtankiMill
1
111
Sergejs Motiļs
RFS Futsal
1
112
Toms Bergmanis
FC Nikers
1
113
Valters Volbergs
FK Raba/FPA
1
114
Vitālijs Čulkovs
Salaspils FA
1
115
Vladislavs Stivriņš
Salaspils FA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes