Dienvidkurzemes SS
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa
- 4pozīcija
- 15punkti
- 16:17vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Eduards SmiltnieksDzimšanas datums: 17.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
736
-
-
-
Aizsargi
Artis GrantiņšDzimšanas datums: 21.03.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Matīss GrasmanisDzimšanas datums: 14.05.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
51
-
-
-
Toms PoškusDzimšanas datums: 13.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis TiškusDzimšanas datums: 28.03.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
44
-
-
-
Pussargi
Artūrs BlumbergsDzimšanas datums: 26.10.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms GucsDzimšanas datums: 28.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
341
2
2
-
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 14.04.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
50
-
-
-
Uzbrucēji
Jānis FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
550
4
1
-
Renalts FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
357
3
3
-
Sergejs NagornijsDzimšanas datums: 25.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
756
1
2
-
Rinalds StankusDzimšanas datums: 14.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
352
-
2
-
Spēlētāji
Ruslans BalikaDzimšanas datums: 18.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
180
-
1
-
Elvis BaltavičusDzimšanas datums: 22.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
418
-
-
-
Gustavs BaumanisDzimšanas datums: 10.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš BlumbergsDzimšanas datums: 02.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
787
3
4
-
Eduards EgleDzimšanas datums: 26.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
444
-
2
-
Miks GucsDzimšanas datums: 02.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
47
1
-
-
Dans HūnsDzimšanas datums: 11.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
178
-
1
-
Džordans IngeDzimšanas datums: 27.12.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
579
-
2
-
Daniels JaunzemisDzimšanas datums: 19.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
74
-
-
-
Daniels KronbergsDzimšanas datums: 24.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sandis KubilsDzimšanas datums: 06.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis LiepiņšDzimšanas datums: 30.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
124
-
-
-
Rihards LiepiņšDzimšanas datums: 27.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
346
-
2
-
Roberts LudbaržsDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis MārtiņsonsDzimšanas datums: 16.09.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
21
-
-
-
Rainers MihelsonsDzimšanas datums: 17.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts PakulisDzimšanas datums: 02.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
113
-
1
-
Emīls Mārcis RonisDzimšanas datums: 10.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
538
1
1
1
Pauls SkābardisDzimšanas datums: 31.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
280
-
-
-
Jānis StonisDzimšanas datums: 24.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
759
-
1
-
Sandis VārpiņšDzimšanas datums: 23.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
30
-
-
-
Henrijs VasiļjevsDzimšanas datums: 26.09.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
365
-
1
-
Artis ZalonskisDzimšanas datums: 04.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
219
-
-
-
Pauls Kristians ZellisDzimšanas datums: 22.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers ZemgalisDzimšanas datums: 23.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armands ŽigusDzimšanas datums: 13.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
108
-
-
-
Kristers ZubeDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Treneru korpuss
Artūrs Blumbergs
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 26.10.1994.
Toms Gucs
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 28.04.1992.
sestdiena
13
apr
19:00
2024
svētdiena
28
apr
16:00
2024
sestdiena
11
mai
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 4. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
18
mai
18:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
svētdiena
26
mai
15:00
2024
sestdiena
8
jūn
13:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 6. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
15
jūn
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 7. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
22
jūn
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 8. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
sestdiena
29
jūn
15:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 9. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
svētdiena
7
jūl
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 10. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
-
svētdiena
21
jūl
18:00
2024
-
svētdiena
28
jūl
17:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 12. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
-
svētdiena
11
aug
16:00
2024
Altero.lv LIIGA 2024 1. posms - B grupa, 14. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
sestdiena
17
aug
16:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Nauris Dobelis
FK Karosta
6
2
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
6
3
Kristers Pantelejevs
FS Jelgava-2
5
4
Artjoms Zamullo
FK Salaspils
4
5
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
4
6
Jānis Freimanis
Dienvidkurzemes SS
4
7
Kristers Zuševics
FS Jelgava-2
4
8
Kristiāns Kotovs
FS Jelgava-2
4
9
Rihards Bečers
FS Jelgava-2
4
10
Adriāns Muižnieks
FS Jelgava-2
3
11
Artūrs Janovskis
FS Jelgava-2
3
12
Daniels Grauds
JFC Viola
3
13
Dāvis Mārcis Valmiers
FS Jelgava-2
3
14
Helvijs Staļģis
JFC Viola
3
15
Kristens Knope
JFC Viola
3
16
Krists Villers
FK Union
3
17
Mārtiņš Blumbergs
Dienvidkurzemes SS
3
18
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
3
19
Renalts Freimanis
Dienvidkurzemes SS
3
20
Ričards Auznieks
FK Karosta
3
21
Rūdolfs Laķis
FS Jelgava-2
3
22
Aldis Trukšāns
JFC Viola
2
23
Aleksejs Krasivorons
FK Union
2
24
Ba Boubacar
FK Ķekava / Auda
2
25
Edgars Uzoliņš
FK Union
2
26
Ibula Gloria Basukika
FK Ķekava / Auda
2
27
Kārlis Kristholds
FK Karosta
2
28
Kristers Kārkliņš
FK Limbaži
2
29
Kristiāns Muižnieks
FS Jelgava-2
2
30
Markuss Ivanovs
FS Jelgava-2
2
31
Markuss Martins Rudaks
FS Jelgava-2
2
32
Mārtiņš Pivarovičs
JFC Viola
2
33
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
34
Raivis Svilis
FK Karosta
2
35
Ralfs Burkāns
FS Jelgava-2
2
36
Rihards Grinaško
FK Ķekava / Auda
2
37
Toms Burcevs
FK Ķekava / Auda
2
38
Toms Gucs
Dienvidkurzemes SS
2
39
Aleksandrs Mironovs
FK Karosta
1
40
Andris Deklavs
FS Jelgava-2
1
41
Andris Liepnieks
FS Jelgava-2
1
42
Arturs Fjodorovs
FK Ķekava / Auda
1
43
Ādams Dreimanis
FS Jelgava-2
1
44
Bogdans Ņesterenko
FK Union
1
45
Dairis Zemītis
FK Ķekava / Auda
1
46
Daniels Sērmoliņš
FK Karosta
1
47
David Michael-Adewumi
FK Union
1
48
Dāgs Apsītis
JFC Viola
1
49
Edgars Bite
FK Ķekava / Auda
1
50
Edgars Bricis
FK Ķekava / Auda
1
51
Edgars Urbāns
FK Union
1
52
Emīls Mārcis Ronis
Dienvidkurzemes SS
1
53
Emīls Vītiņš
FK Ķekava / Auda
1
54
Endijs Šlampe
FK Karosta
1
55
Jānis Vilnītis
FK Karosta
1
56
Juris Kučma
FK Karosta
1
57
Kirills Aleksejevs
FK Union
1
58
Kristers Slūka
FK Karosta
1
59
Kristians Šavčenkovs
FK Limbaži
1
60
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava-2
1
61
Lauris Lapiņš
FK Limbaži
1
62
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
63
Mareks Plonis
JFC Viola
1
64
Mareks Rudakovs
JFC Viola
1
65
Marks Mednis
FK Ķekava / Auda
1
66
Markuss Lejnieks
FK Limbaži
1
67
Markuss Maksimuss Alpēns
FK Karosta
1
68
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
69
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
70
Mārcis Peilāns
FS Jelgava-2
1
71
Miks Gucs
Dienvidkurzemes SS
1
72
Nickson Mugerwa
FK Union
1
73
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava-2
1
74
Remirs Moseičenko
FK Karosta
1
75
Ričards Jirgensons
JFC Viola
1
76
Rimants Ulmis
FK Limbaži
1
77
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
78
Sergejs Nagornijs
Dienvidkurzemes SS
1
79
Vitālijs Abramovs
JFC Viola
1
80
Vugar Askerov
FK Union
1