Balvu sporta skola
Attistibas Austrumu grupa U-14 2024
- 3pozīcija
- 27punkti
- 46:28vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Mairis AnčsDzimšanas datums: 26.09.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Henrijs BerjozovsDzimšanas datums: 04.02.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis BušsDzimšanas datums: 09.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raens CeplītisDzimšanas datums: 04.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
2
-
Ivo FrolovsDzimšanas datums: 05.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards IvanovsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
17
3
-
Armands ĶerģisDzimšanas datums: 19.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Jānis Gustavs KulešsDzimšanas datums: 06.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Kristers LiepiņšDzimšanas datums: 18.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Reinis LoginsDzimšanas datums: 05.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards LoginsDzimšanas datums: 18.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Filips NirkaDzimšanas datums: 20.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Adrians PitiļevičsDzimšanas datums: 26.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis PoševsDzimšanas datums: 14.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maikls ResnisDzimšanas datums: 27.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Leo ŠaicānsDzimšanas datums: 10.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
2
-
Mareks SemjonovsDzimšanas datums: 23.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvis ŠtekelsDzimšanas datums: 12.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
1
-
Rodrigo TokmačovsDzimšanas datums: 20.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
6
-
Salmanis ViestursDzimšanas datums: 30.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Deniss ZaicevsDzimšanas datums: 01.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
piektdiena
16
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 10. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
otrdiena
27
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 18. kārta
Balvu pilsētas stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Tomass Bergs
FK/SS Krāslava
46
2
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
17
3
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
17
4
Raitis Valters
Preiļu novada BJSS
14
5
Roberts Petrovskis
Līvānu BJSS
14
6
Edgars Pinka
FK/SS Krāslava
12
7
Markuss Lazda
Madonas BJSS
11
8
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
11
9
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
10
10
Kirils Krasuļenko
Jēkabpils
10
11
Deniss Lavručenoks
Līvānu BJSS
9
12
Dmitrijs Guboglu
FK/SS Krāslava
9
13
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
9
14
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
7
15
Markuss Puriņš
Jēkabpils
7
16
Toms Mālnieks
Preiļu novada BJSS
7
17
Kristers Kalinovs
Līvānu BJSS
6
18
Rihards Voitks
Jēkabpils
6
19
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
5
20
Aivars Zariņš
Jēkabpils
5
21
Artis Kadancevs
Gulbenes novada BJSS
5
22
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
5
23
Gļebs Tarasovs
FK/SS Krāslava
5
24
Gustavs Broks
Madonas BJSS
5
25
Juliāns Zīmelis
Preiļu novada BJSS
5
26
Kristaps Ševčuks
Līvānu BJSS
5
27
Linards Losāns
Ludzas NSS
5
28
Vladislavs Maskaļonoks
FK/SS Krāslava
5
29
Bogdāns Murāns
FK/SS Krāslava
4
30
Maksims Nazarenkovs
Līvānu BJSS
4
31
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
4
32
Raivo Poikāns
Ludzas NSS
4
33
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
4
34
Vitālijs Djubko
Ludzas NSS
4
35
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
3
36
Bruno Bekešs
Preiļu novada BJSS
3
37
Daniels Repša
Preiļu novada BJSS
3
38
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
3
39
Deniss Zaicevs
Balvu sporta skola
3
40
Emīls Amats
Madonas BJSS
3
41
Emīls Dzenis
Līvānu BJSS
3
42
Iļja Voropanovs
Madonas BJSS
3
43
Jānis Gustavs Kulešs
Balvu sporta skola
3
44
Kristers Bizāns-Vadeiša
Preiļu novada BJSS
3
45
Markuss Kalniņš
Jēkabpils
3
46
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
3
47
Martins Stikuts
FK/SS Krāslava
3
48
Valters Binovskis
Ludzas NSS
3
49
Aleksandrs Kručiņins
Līvānu BJSS
2
50
Dmitrijs Marcinkevičs
FK/SS Krāslava
2
51
Dominiks Kippari
Jēkabpils
2
52
Edijs Savruckis
Gulbenes novada BJSS
2
53
Kristiāns Dreiškāns
Madonas BJSS
2
54
Mairis Ančs
Balvu sporta skola
2
55
Markuss Zariņš
Līvānu BJSS
2
56
Rainers Negruca
Sēlijas SS
2
57
Ralfs Uzārs
Madonas BJSS
2
58
Renārs Toms Krustiņš
Sēlijas SS
2
59
Rodrigo Tokmačovs
Balvu sporta skola
2
60
Romans Zagrebajevs
Preiļu novada BJSS
2
61
Rūdolfs Mālnieks
Madonas BJSS
2
62
Agris Altmanis
Līvānu BJSS
1
63
Andris Vasiļevskis
Ludzas NSS
1
64
Bruno Brics
Gulbenes novada BJSS
1
65
Dairis Slūka
Preiļu novada BJSS
1
66
Daniels Akmans
Preiļu novada BJSS
1
67
Darens Larionovs
Gulbenes novada BJSS
1
68
Dins Sekretovs
Jēkabpils
1
69
Emīls Laurinovičs
Līvānu BJSS
1
70
Ervīns Ratinskis
Ludzas NSS
1
71
Gatis Eikins
Ludzas NSS
1
72
Gustavs Jakulis
Gulbenes novada BJSS
1
73
Gustavs Plivda
Preiļu novada BJSS
1
74
Kristaps Kulaška
FK/SS Krāslava
1
75
Kristers Slišāns
Ludzas NSS
1
76
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
77
Raens Ceplītis
Balvu sporta skola
1
78
Renārs Smukša
Preiļu novada BJSS
1
79
Ričards Rumpis
Sēlijas SS
1
80
Roberts Ķezbers
Madonas BJSS
1
81
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
1
82
Rodrigo Upenieks
Preiļu novada BJSS
1
83
Viktors Murdasovs
FK/SS Krāslava
1