AFA Olaine

11.lv Latvijas kauss 2024

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Markuss Deins AivarsDzimšanas datums: 04.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors AntipenkovsDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Patriks BalodisDzimšanas datums: 03.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Aizsargi
Emīls AivarsDzimšanas datums: 11.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
111
-
1
-
Elmārs ĢēģersDzimšanas datums: 10.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
159
-
-
-
Kristaps JansonsDzimšanas datums: 26.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita PavlovsDzimšanas datums: 24.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Aleksandrs ZemļinskisDzimšanas datums: 01.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
22
-
-
-
Pussargi
Niks Edžus BērziņšDzimšanas datums: 04.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
1
-
-
Žans BorisenoksDzimšanas datums: 28.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians GodiņšDzimšanas datums: 20.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts GorodņickisDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
179
-
-
-
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts MantrovsDzimšanas datums: 17.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PurmalisDzimšanas datums: 23.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Iļja StreļcovsDzimšanas datums: 17.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Zakars TatevosjansDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis VinogradovsDzimšanas datums: 27.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
179
-
1
-
Uzbrucēji
Edgars BricsDzimšanas datums: 10.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
2
-
-
Raitis Haralds ButlersDzimšanas datums: 12.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
1
-
-
Konstantīns FjodorovsDzimšanas datums: 28.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
4
-
-
Kārlis RūjaDzimšanas datums: 18.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristians SalnaDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

2
jūn
18:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

21
jūn
18:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

13
jūl
19:00
2024
11.lv Latvijas kauss 2024, Astotdaļfināli
Upesciema stadions
1
Aļģirdas Gražis
FK Beitar / RIGA MARINERS
7
2
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
4
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
4
Nsingani Riddy Kiala
FK Ķekava / Auda
4
5
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
4
6
Rihards Kuzņecovs
FK Aliance
4
7
Roberts Teters
FK Aliance
4
8
Sergejs Lazorskis
FK Lielupe
4
9
Andrejs Jēgers
FK Iecava
3
10
Diogo Neves Prudencio
FK Ķekava / Auda
3
11
Klāvs Spalva
FK Aliance
3
12
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
FC Madona / BJSS
3
13
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
3
14
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
15
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
3
16
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
2
17
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
2
18
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
19
Artūrs Gorodnickis
FK Salaspils
2
20
Artūrs Smetanovs
FK Ķekava / Auda
2
21
Dmitrijs Telešs
Riga United FC
2
22
Edgars Brics
AFA Olaine
2
23
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
2
24
Ivan Puhach
Futbola Parks Academy
2
25
Ivo Gailis
Bauskas BJSS / Mēmele
2
26
Yousouf Abedi Rodo
Mārupes SC
2
27
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
2
28
Maksims Balsevičs
Futbola Parks Academy
2
29
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
2
30
Nikita Lazarenko
FK Salaspils
2
31
Niklāvs Treimanis
FK Aliance
2
32
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
33
Raitis Roga
Mārupes SC
2
34
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
2
35
Reinis Niks Brenards
FK Aliance
2
36
Renē Baumanis
Leevon PPK
2
37
Svetoslavs Čugunovs
FK Salaspils
2
38
Aleksandrs Kļimovs
Riga United FC
1
39
Andrejs Kiriļins
Leevon PPK
1
40
Andris Rāviņš
FK Pļaviņas DM
1
41
Andris Smilga
FK Lielupe
1
42
Antons Petrovs
Rēzekne
1
43
Artis Brīvers
Rēzekne
1
44
Artis Jaudzems
Leevon PPK
1
45
Artjoms Pavlovskis
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
46
Artūrs Liepiņš
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
47
Baruhs Rezņikovs
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
48
Benito Felix Montalvo
Athletic Club Jules Verne
1
49
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
1
50
Claudius Wolfgang Richard Triebener
FK RSU
1
51
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Ķekava / Auda
1
52
Dmytro Androsov
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
53
Dominiks Gabriels Roseti
Athletic Club Jules Verne
1
54
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
55
Elmārs Stivriņš
FK Līvāni
1
56
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
57
Emīls Lūsis
Futbola Parks Academy
1
58
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
1
59
Endijs Romanovs
Rēzekne
1
60
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
61
Genrihs Makoveckis
Rīgas Futbola skola
1
62
Ģirts Fiļipovs
DSVK Traktors
1
63
Haralds Silagailis
SK Super Nova
1
64
Haralds Zālītis
Futbola Parks Academy
1
65
Helvijs Staļģis
JFC Viola
1
66
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
67
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
68
Jānis Jēkabs Gaisiņš
JFK Ventspils
1
69
Jānis Voldemārs Siktārs
FK Staiceles Bebri
1
70
Jevgeņijs Finčuks
FC Madona / BJSS
1
71
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
72
Kārlis Krūmiņš
FK Iecava
1
73
Kārlis Neilands
FC Talsi / NSS
1
74
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
1
75
Kirils Zaharovs
Mārupes SC
1
76
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
77
Kristers Martins Raudziņš
FK Cēsis
1
78
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
79
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
80
Kristiāns Deniss Jaunkalns
FC Talsi / NSS
1
81
Kristiāns Kārkliņš
Rīgas Futbola skola
1
82
Krists Pļaviņš
Skanstes SK
1
83
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
84
Maikls Petrovs
FK Salaspils
1
85
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
86
Marks Udovičenko
FK Ķekava / Auda
1
87
Markuss Kruglaužs
Grobiņas SC/LFS
1
88
Markuss Uļjans
FK Ķekava / Auda
1
89
Matiss Spaile
FK Aliance
1
90
Matīss Baškevics
JFC Viola
1
91
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
92
Mārcis Rūtiņš
FK Pļaviņas DM
1
93
Māris Barkovskis
FK Staiceles Bebri
1
94
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
95
Ņikita Melančuks
FK Valka
1
96
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
1
97
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
98
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
1
99
Pierre Bastan Gomes
Ogre United
1
100
Radions Timofejevs
Rēzekne
1
101
Rafaels Lūsis
Leevon PPK
1
102
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
103
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
104
Renārs Eberhards
JRFPC Upesciema Warriors
1
105
Ričards Kauliņš
FK Dinamo Rīga
1
106
Ričards Vēvers
Kuldīgas FS/Goldingen United
1
107
Rinalds Ašmanis
Rīgas Futbola skola
1
108
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
109
Roberts Mantrovs
FK Salaspils
1
110
Rolands Putāns
FK Līvāni
1
111
Romāns Afanasjevs
Ogre United
1
112
Ruslans Muraško
FK Cēsis
1
113
Rūdolfs Mauliņš
FK Aliance
1
114
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
115
Valts Jaunzems
FK Staiceles Bebri
1
116
Verners Apiņš
FK Staiceles Bebri
1
117
Viktors Čebotarjovs
Mārupes SC
1
118
Vladimirs Mukins
FC Talsi / NSS
1
119
Vladislavs Grigjans
FK Beitar / RIGA MARINERS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU