AFA Olaine
Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024
- 2pozīcija
- 17punkti
- 41:21vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors AntipenkovsDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
1
-
Aizsargi
Emīls AivarsDzimšanas datums: 11.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
515
2
1
-
Vitālijs BarinovsDzimšanas datums: 22.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
322
1
1
-
Ņikita BotošsDzimšanas datums: 23.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
291
-
-
-
Timurs BuglakovsDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
277
1
-
-
Timur EbertDzimšanas datums: 19.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
7
-
-
-
Elans JaseļskisDzimšanas datums: 29.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
407
-
-
-
Dzintars Mārtiņš KaupeDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rūdolfs KlauģisDzimšanas datums: 24.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis MeņšikovsDzimšanas datums: 11.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
526
-
-
-
Nikita VoitehovichDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
794
-
4
-
Aleksandrs ZemļinskisDzimšanas datums: 01.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
665
-
2
-
Pussargi
Žans BorisenoksDzimšanas datums: 28.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
139
1
-
-
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
258
1
-
-
Daniils KorobočkinsDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
584
2
2
-
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Roberts PurmalisDzimšanas datums: 23.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
630
1
-
-
Iļja StreļcovsDzimšanas datums: 17.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
308
2
1
-
Romans VasiļjevsDzimšanas datums: 30.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
102
-
-
-
Jānis VinogradovsDzimšanas datums: 27.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
472
1
-
-
Uzbrucēji
Artjoms BuglakovsDzimšanas datums: 09.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
212
2
-
-
Renārs JakovļevsDzimšanas datums: 17.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
122
-
-
-
Kristers JirgensDzimšanas datums: 18.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
46
-
-
-
Jegors KrasuhinsDzimšanas datums: 07.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
28
-
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
327
9
-
-
Kristians SalnaDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
404
15
-
-
Markuss ValukevicsDzimšanas datums: 11.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Raivo BukovskisDzimšanas datums: 21.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mihails GailišsDzimšanas datums: 21.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvids HartmanisDzimšanas datums: 17.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ņikita NagaicevsDzimšanas datums: 18.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
46
-
-
-
Mikayel SukiasyanDzimšanas datums: 07.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
105
-
1
-
Ernests Treimanis-FreimanisDzimšanas datums: 05.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
trešdiena
10
apr
19:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Olaines pilsētas stadions
trešdiena
24
apr
19:45
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions
pirmdiena
6
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
trešdiena
15
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions
trešdiena
22
mai
20:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
ceturtdiena
30
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions
trešdiena
5
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Olaines pilsētas stadions
trešdiena
12
jūn
14:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
ceturtdiena
27
jūn
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Talsu pilsētas stadions
trešdiena
7
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
otrdiena
13
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
-
svētdiena
18
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-
trešdiena
28
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
trešdiena
11
sep
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Rietumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Kristians Salna
AFA Olaine
15
2
Marks Pačepko
AFA Olaine
9
3
Rodrigo Maikls Ginters
SK Super Nova-2
7
4
Ivans Žavņerovičs
SK Super Nova-2
6
5
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
6
6
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
6
7
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava
5
8
Dāvis Jānis Vasermanis
DKSS/Liepājas FS
4
9
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
4
10
Jurģis Lindbergs
RFK/Riga
4
11
Markuss Zeile
SK Super Nova-2
4
12
Teodors Gustavs Gode
JDFS Alberts
4
13
Emīls Aksels Bergmanis
FS METTA
3
14
Roberts Tomass
FS Jelgava
3
15
Tomass Kozlovskis
FS METTA
3
16
Valters Serafinovičs
FS METTA
3
17
Adrians Bočkors
Talsu NSS
2
18
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine
2
19
Daniils Korobočkins
AFA Olaine
2
20
Deniss Kārkliņš
DKSS/Liepājas FS
2
21
Emīls Aivars
AFA Olaine
2
22
Iļja Kononovs
RFK/Riga
2
23
Iļja Krūmiņš
SK Super Nova-2
2
24
Iļja Streļcovs
AFA Olaine
2
25
Kristians Slobodeņuks
RFK/Riga
2
26
Roberts Misiņš
FS Jelgava
2
27
Roberts Pšeņicins
Talsu NSS
2
28
Roberts Šūtavs
JDFS Alberts
2
29
Toms Ozoliņš
JDFS Alberts
2
30
Valters Veinbergs
SK Super Nova-2
2
31
Vilis Kakstiņš
FS METTA
2
32
Alekss Žvinklis
Talsu NSS
1
33
Andrey Yuzich
SK Super Nova-2
1
34
Andrejs Trocs
RFK/Riga
1
35
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
36
Daniils Kašica
AFA Olaine
1
37
Dāvids Abramovs
FS METTA
1
38
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
39
Emīls Bullis
FS Jelgava
1
40
Emīls Sējējs
SK Super Nova-2
1
41
Erlends Strautmanis
FS Jelgava
1
42
Gustavs Nulle
FS Jelgava
1
43
Gustavs Viziņš
FS METTA
1
44
Jānis Dabris
DKSS/Liepājas FS
1
45
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
1
46
Kārlis Krampe
Talsu NSS
1
47
Kārlis Līcis
DKSS/Liepājas FS
1
48
Kristaps Kravalis
FS METTA
1
49
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava
1
50
Kristofers Auziņš
SK Super Nova-2
1
51
Krišjānis Kauliņš
JDFS Alberts
1
52
Nikolass Benedikts Kadeģis
JDFS Alberts
1
53
Otto Jānis Baltbārdis
FS METTA
1
54
Ralfs Strazdiņš
FS METTA
1
55
Renāts Romanovskis
Talsu NSS
1
56
Roberts Purmalis
AFA Olaine
1
57
Svens Alksnis
JDFS Alberts
1
58
Timurs Buglakovs
AFA Olaine
1
59
Toms Freimanis
DKSS/Liepājas FS
1
60
Valters Bērziņš
FS Jelgava
1
61
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine
1
62
Žans Borisenoks
AFA Olaine
1