AFA Olaine

Meistarības grupa U-15 2021

  • 5pozīcija
  • 15punkti
  • 39:32vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors AntipenkovsDzimšanas datums: 18.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KušnirsDzimšanas datums: 14.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sandris OzoliņšDzimšanas datums: 14.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Vitālijs BarinovsDzimšanas datums: 22.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniēls DviļsDzimšanas datums: 20.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils IvanovsDzimšanas datums: 13.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Elans JaseļskisDzimšanas datums: 29.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita VoitehovichDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Baltkrievija
-
-
-
1
-
Pussargi
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
2
-
Daniils KorobočkinsDzimšanas datums: 04.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Deivs LugovskojsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jevgenijs VoshodovsDzimšanas datums: 24.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Uzbrucēji
Jegors KrasuhinsDzimšanas datums: 07.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks PačepkoDzimšanas datums: 09.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
21
4
-
Kristians SalnaDzimšanas datums: 12.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikita StasjonoksDzimšanas datums: 21.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
1
Aleksandrs ŽedanisDzimšanas datums: 04.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Aksels BartuševicsDzimšanas datums: 05.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodions BobovičsDzimšanas datums: 09.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pavels JegorovsDzimšanas datums: 03.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniel JurkevičsDzimšanas datums: 14.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gļebs ĻebedevsDzimšanas datums: 28.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs MihailovsDzimšanas datums: 02.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Vitālijs Makejevs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 01.01.1987.
  • Aleksejs Gromovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 08.12.1972.
  • Aleksandrs Mihailovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 27.12.1974.
  • Romāns Šimanovskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 03.09.1987.

otrdiena

6
jūl
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 1. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

17
jūl
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 2. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

25
jūl
12:30
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

28
jūl
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 4. kārta
Cēsu pilsētas stadions

trešdiena

4
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

14
aug
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 6. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

18
aug
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

4
sep
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions

ceturtdiena

9
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 10. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

2
okt
14:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-15 2021, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
12
0
1
84
9
+75
36
2
11
7
1
3
31
19
+12
22
4
13
5
2
6
41
34
+7
17
5
10
5
0
5
39
32
+7
15
6
13
5
0
8
31
53
-22
15
7
10
3
0
7
12
49
-37
9
1
Aram Baghdasaryan
Riga FC Academy
21
2
Marks Pačepko
AFA Olaine
21
3
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
12
4
Dainis Žukovs
Rēzekne
11
5
Kristaps Valters Deviņš
Liepājas FS
9
6
Ričards Dimants
Ogres NSC
9
7
Vladimirs Mihailovs
Riga FC Academy
9
8
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS
8
9
Sergejs Kudrjavcevs
Riga FC Academy
8
10
Anrijs Nelsons
Ogres NSC
7
11
Daniils Kašica
AFA Olaine
7
12
Ivans Galajevs
Riga FC Academy
7
13
Martins Bodrovs
Riga FC Academy
7
14
Tomašs Mickēvičs
Riga FC Academy
7
15
Boriss Kadikovs
Riga FC Academy
5
16
Daniels Švecovs
Rēzekne
5
17
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS
5
18
Verners Černovs
FK Tukums 2000/TSS
5
19
Andrejs Poļuhovičs
Riga FC Academy
4
20
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
4
21
Emīls Roga
Liepājas FS
4
22
Roberts Kudrjašovs
Riga FC Academy
4
23
Rojs Roberts Ekerts
Vidzemes FC
4
24
Toms Laizāns
Liepājas RSS/FK Nīca
4
25
Aleksandrs Zahars
FK Tukums 2000/TSS
3
26
Ingus Semjonovs
Rēzekne
3
27
Intars Pomerancis
Liepājas FS
3
28
Kristers Engelants
AFA Olaine
3
29
Marks Strautmanis
Riga FC Academy
3
30
Matīss Vītoliņš
Ogres NSC
3
31
Nikita Kensmins
Riga FC Academy
3
32
Ņikita Fedosejevs
Riga FC Academy
3
33
Patriks Valners
Ogres NSC
3
34
Ralfs Grabovskis
Liepājas FS
3
35
Rauls Stepens
Liepājas FS
3
36
Adrians Leo Zommers
Liepājas FS
2
37
Artjoms Orlovs
FK Tukums 2000/TSS
2
38
Artūrs Ļutkus
Liepājas FS
2
39
Eduards Egle
Liepājas RSS/FK Nīca
2
40
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
2
41
Jegors Poskrjobiševs
Rēzekne
2
42
Maksims Masjura
AFA Olaine
2
43
Martins Kristofers Audicks
Vidzemes FC
2
44
Mikus Dobrājs
FK Tukums 2000/TSS
2
45
Nikita Stasjonoks
AFA Olaine
2
46
Patriks Vitkus
Ogres NSC
2
47
Rauls Kristers Sakalausks
Vidzemes FC
2
48
Rauls Rodrigo Borisovs
Liepājas FS
2
49
Roberts Purmalis
AFA Olaine
2
50
Rūdolfs Laķis
Vidzemes FC
2
51
Edgars Kužeļevs
Rēzekne
1
52
Emīls Masulis
Ogres NSC
1
53
Emīls Toms Kauliņš
Ogres NSC
1
54
Ervīns Jemeļjanovs
Rēzekne
1
55
Jevgenijs Voshodovs
AFA Olaine
1
56
Kārlis Drone
Ogres NSC
1
57
Kristaps Erdmanis
Vidzemes FC
1
58
Kristers Apinis
Liepājas RSS/FK Nīca
1
59
Luka Bērziņš
Riga FC Academy
1
60
Oskars Stupelis
Vidzemes FC
1
61
Patriks Piekus
Ogres NSC
1
62
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
63
Rinalds Sola
Riga FC Academy
1
64
Roberts Palapis
Liepājas FS
1
65
Timurs Azarovs
Liepājas FS
1
66
Toms Breidaks
Rēzekne
1
67
Toms Hūns
Liepājas FS
1
68
Valters Mūrēns
Liepājas RSS/FK Nīca
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes