AFA Olaine

Meistarības Rietumu grupa U-18 2021

  • 1pozīcija
  • 24punkti
  • 73:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Artemijs IvaškinsDzimšanas datums: 16.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
517
-
-
-
Rendijs Alens RadionovsDzimšanas datums: 31.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
514
-
-
-
Aizsargi
Emīls AivarsDzimšanas datums: 11.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
885
3
-
-
Mihails AkelansDzimšanas datums: 29.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
188
-
-
-
Klāvs BalodisDzimšanas datums: 23.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
450
-
1
-
Daniels DaņiļuksDzimšanas datums: 08.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
475
-
-
-
Elmārs ĢēģersDzimšanas datums: 10.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
1
-
-
Toms GolubsDzimšanas datums: 08.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss OsipovsDzimšanas datums: 10.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
315
-
-
-
Deniss PotihoņinsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniele PulinoDzimšanas datums: 10.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
-
-
-
-
-
Fjodors ŠirjakovsDzimšanas datums: 12.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
828
-
-
-
Kristens ViņķisDzimšanas datums: 10.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
508
2
1
-
Nikita VoitehovichDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Baltkrievija
7
445
-
-
-
Pussargi
Niks Edžus BērziņšDzimšanas datums: 04.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
855
10
-
-
Simons FerbersDzimšanas datums: 07.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils KašicaDzimšanas datums: 24.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
180
-
-
-
Daniils TolmačovsDzimšanas datums: 29.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis VinogradovsDzimšanas datums: 27.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
843
2
-
-
Uzbrucēji
Kārlis RūjaDzimšanas datums: 18.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
666
10
-
-
Rainers StraupenieksDzimšanas datums: 12.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
111
-
-
-
Spēlētāji
Ģirts KaimiņšDzimšanas datums: 06.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks MeikšānsDzimšanas datums: 17.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Andrejs Kolidzejs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.10.1959.
  • Aleksejs Gromovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 08.12.1972.

Atbalsta personāls

  • Lilita Ģēģere

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 07.03.1982.
  • Darja Voitehoviča

    Mārketinga speciālists

    Dzimšanas datums: 11.08.2001.
  • Ivans Ģēģers

    Video operators

    Dzimšanas datums: 29.09.1981.
  • Ivars Rūja

    Video operators

    Dzimšanas datums: 04.04.1977.

trešdiena

30
jūn
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 7. kārta
Talsu pilsētas stadions

trešdiena

7
jūl
11:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 4. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

21
jūl
20:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

3
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 5. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

pirmdiena

16
aug
17:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 14. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

1
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 11. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

otrdiena

7
sep
16:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 10. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

15
sep
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

29
sep
18:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 1. kārta
Piņķu stadions

trešdiena

6
okt
19:00
2021
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības Rietumu grupa U-18 2021, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
8
0
2
73
17
+56
24
2
10
5
1
4
28
28
0
16
4
8
4
1
3
14
11
+3
13
5
10
3
1
6
17
28
-11
10
7
9
2
1
6
9
34
-25
7
1
Georgijs Sačkovs
AFA Olaine
20
2
Kārlis Rūja
AFA Olaine
10
3
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
10
4
Agris Glaudāns
AFA Olaine
9
5
Roberts Bočs
AFA Olaine
8
6
Jēkabs Vārna
JDFS Alberts
7
7
Niklāvs Mežeckis
JDFS Alberts
6
8
Gļebs Kačanovs
AFA Olaine
5
9
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS/FK Laidze
5
10
Dāniels Ričards Geidāns
Babītes SK
4
11
Edgars Brics
FK Spartaks/Supernova
4
12
Ēriks Eduards Kalniņš
Jūrmalas FS
4
13
Ričards Kauliņš
FK Spartaks/Supernova
4
14
Artemijs Piļipčuks
Babītes SK
3
15
Emīls Aivars
AFA Olaine
3
16
Hamed Oluwatosin Abdulhameed
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
3
17
Miks Dzedons
JDFS Alberts
3
18
Nikita Lazarenko
AFA Olaine
3
19
Renards Krišjānis
Talsu NSS/FK Laidze
3
20
Ričards Grasmanis
Talsu NSS/FK Laidze
3
21
Rojs Vits Riekstiņš
JDFS Alberts
3
22
Valters Čuhnovs
Talsu NSS/FK Laidze
3
23
Aleksis Paeglis
FK Spartaks/Supernova
2
24
Artis Zelmenis
Jūrmalas FS
2
25
Edgars Uzoliņš
FK Spartaks/Supernova
2
26
Francis Bušs
JDFS Alberts
2
27
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine
2
28
Kārlis Liepiņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
2
29
Kristens Viņķis
AFA Olaine
2
30
Mārcis Skuja
FK Spartaks/Supernova
2
31
Mārtiņš Bareika
JDFS Alberts
2
32
Ričards Seļickis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
2
33
Roberts Kuzņecovs
JDFS Alberts
2
34
Vjačeslavs Ofmans
Babītes SK
2
35
Aivis Ļutjanskis
Talsu NSS/FK Laidze
1
36
Alans Vapne
Babītes SK
1
37
Aleksandrs Fadeičevs
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
38
Andrejs Vasiļenko
Jūrmalas FS
1
39
Andris Šteins
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
40
Danilo Hamiks
Babītes SK
1
41
Deniss Ščuckis
FK Spartaks/Supernova
1
42
Edgars Zaļupe
Talsu NSS/FK Laidze
1
43
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine
1
44
Emīls Bekmanis
Jūrmalas FS
1
45
Genrihs Ivanovs
FK Spartaks/Supernova
1
46
Honghwan Ji
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
47
Kaspars Barkāns
Babītes SK
1
48
Linards Kalniņš
JDFS Alberts
1
49
Markuss Kairišs
Talsu NSS/FK Laidze
1
50
Mārtiņš Cālītis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
51
Ralfs Stūris
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
52
Rene Kepke
Jūrmalas FS
1
53
Rinalds Grīntāls
JDFS Alberts
1
54
Sergejs Matjuhins
FK Spartaks/Supernova
1
55
Tomijs Černovskis
FK Spartaks/Supernova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU