Latvija

logo

Telpu futbola izlase

Valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautie spēlētāji 2021. gada decembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Baltijas kauss 2021

Treneru korpuss

  • Vasko Vujovičs

    Galvenais treneris

  • Vadims Atamaņukovs

    Treneris

  • Marks Bogdanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Oļegs Samoiļenko

    Ārsts

  • Sergejs Gavrilovs

    Masieris

  • Andis Dombrovskis

    Menedžeris

  • Mstislavs Oprisņaks

    Fizioterapeits

piektdiena

25
okt
20:00
2019
2020. gada FIFA Telpu futbola PK kvalifikācija, 1. kārta
Čehija
7

ceturtdiena

24
okt
23:00
2019
2020. gada FIFA Telpu futbola PK kvalifikācija, 1. kārta
Portugāle
4
Pavilhao Multiusos de Viseu

trešdiena

25
sep
18:00
2019
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Baltkrievija
4
MAPID, Minska

otrdiena

24
sep
16:15
2019
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Moldova
5
MAPID, Minska

piektdiena

12
apr
18:00
2019
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Azerbaidžāna
2
Liepājas Olimpiskais centrs

ceturtdiena

11
apr
19:00
2019
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Azerbaidžāna
3
Nīcas sporta halle

sestdiena

2
feb
17:00
2019
FIFA telpu futbola kvalifikācija 2020, 1. kārta
Anglija
1
Zemgales OC

ceturtdiena

31
jan
19:30
2019
FIFA telpu futbola kvalifikācija 2020, 1. kārta
Gibraltārs
0
Zemgales OC

trešdiena

30
jan
19:30
2019
FIFA telpu futbola kvalifikācija 2020, 1. kārta
Kipra
0
Zemgales OC

svētdiena

2
dec
13:00
2018
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Igaunija
0
Rāsiku, Igaunija

sestdiena

1
dec
19:00
2018
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Igaunija
4
Vīmsi halle, Igaunija

otrdiena

30
okt
19:00
2018
Anatolija Ponomarjova piemiņas turnīrs, 1. kārta
Gruzija
5
Zemgales Olimpiskā centra halle

svētdiena

28
okt
17:00
2018
Anatolija Ponomarjova piemiņas turnīrs, 1. kārta
Moldova
1
Elektrum Olimpiskais centrs

pirmdiena

2
apr
15:30
2018
Pārbaudes spēle
Zviedrija
8
Nya Idrottshuset arena
1. kārta

piektdiena

17
dec
15:30
2021
Igaunija
0
Rimi Olimpiskais centrs
2. kārta

sestdiena

18
dec
14:00
2021
Lietuva
8
Igaunija
3
Salaspils Sporta nams
3. kārta

svētdiena

19
dec
14:00
2021
Lietuva
8
Salaspils Sporta nams
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU