Latvija

logo

Telpu futbola izlase

Valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautie spēlētāji 2021. gada decembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Baltijas kauss 2021

Treneru korpuss

  • Vasko Vujovičs

    Galvenais treneris

  • Vadims Atamaņukovs

    Treneris

  • Marks Bogdanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Oļegs Samoiļenko

    Ārsts

  • Sergejs Gavrilovs

    Masieris

  • Mstislavs Oprisņaks

    Fizioterapeits

svētdiena

19
dec
14:00
2021
Baltijas kauss telpu futbolā 2021, 3. kārta
Lietuva
8
Salaspils Sporta nams

piektdiena

17
dec
15:30
2021
Baltijas kauss telpu futbolā 2021, 1. kārta
Igaunija
0
Rimi Olimpiskais centrs

trešdiena

8
sep
18:00
2021
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Spānija
11
Salaspils Sporta nams

pirmdiena

12
apr
19:30
2021
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Slovēnija
5
Tri Lilije

ceturtdiena

8
apr
18:00
2021
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Šveice
1
Salaspils sporta nams

otrdiena

9
mar
18:00
2021
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Spānija
12
Zemgales OC

piektdiena

5
mar
20:00
2021
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Šveice
2
GoEasy Freizeit & Event Center

piektdiena

29
jan
18:00
2021
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Slovēnija
1
Zemgales OC

otrdiena

8
dec
14:00
2020
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa, 1. kārta
Spānija
7
PABELLÓN POLIDEPORTIVO CIUDAD DEL FÚTBOL DE LAS ROZAS

sestdiena

1
feb
20:00
2020
2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija, 1. kārta
Dānija
2
Zemgales Olimpiskā centra halle

ceturtdiena

30
jan
19:00
2020
2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija, 1. kārta
Igaunija
1
Zemgales OC

trešdiena

4
dec
16:30
2019
2019. gada Baltijas kausa izcīņa telpu futbolā, 3. kārta
Igaunija
0
Rāsiku, Igaunija

otrdiena

3
dec
18:00
2019
2019. gada Baltijas kausa izcīņa telpu futbolā, 2. kārta
Lietuva
2
Rāsiku, Igaunija

svētdiena

27
okt
17:00
2019
2020. gada FIFA Telpu futbola PK kvalifikācija, 1. kārta
Vācija
2
Pavilhao Multiusos de Viseu
1. kārta

piektdiena

17
dec
15:30
2021
Igaunija
0
Rimi Olimpiskais centrs
2. kārta

sestdiena

18
dec
14:00
2021
Lietuva
8
Igaunija
3
Salaspils Sporta nams
3. kārta

svētdiena

19
dec
14:00
2021
Lietuva
8
Salaspils Sporta nams
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU