Latvijas U-21 futbola izlase piektdien, 1. jūnijā, Jūrmalas pilsētas stadionā Sloka aizvadīja savu pirmo Baltijas kausa izcīņas spēli, uzņemot vienaudžus no Igaunijas. Mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja mājinieki.

Spēles 25. minūtē Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Vladislavs Fjodorovs, pirmajam puslaikam aizritot laukuma saimnieku zīmē, kuriem bija vairākas labas iespējas pārsvaru palielināt. Otrajā puslaikā Latvijas izlase divas reizes pārbaudīja pretinieku vārtu konstrukciju līdz 84. minūtē izcēlās neilgi pirms tam laukumā uz maiņu nākušais Rendijs Šibass.

Pirms tam turnīra atklāšanas spēlē 29. maijā Igaunija un Lietuva savā starpā cīnījās neizšķirti 1:1.

Savā otrajā turnīra spēlē Latvijas U-21 izlase 4. jūnijā Garždai pilsētā tiksies ar vienaudžiem no Lietuvas.

Latvijas izlase ir pašreizējā Baltijas kausa čempione U-21 konkurencē, kad turnīrā pirms diviem gadiem Lietuva tika uzvarēta ar 2:0, bet mačs pret igauņiem noslēdzās neizšķirti 0:0. Līdz tam pēdējo reizi Baltijas kausā Latvijas U-21 izlase bija triumfējusi 2008. gadā.