Pirmdien ar aizraujošu Rīgas derbiju tika noslēgta SynotTip Virslīgas 9. spēļu kārta. Nedēļas nogalē pie drošām uzvarām tika pērnā gada vadošās komandas Spartaks Jūrmala un FK Liepāja/Mogo, savukārt FK Ventspils savā laukumā nespēja gūt vārtus pret FK Jelgava. Lielisku punktu kārtai pirmdienas vakarā lika Rīgas komandu spēkošanās, kur RFS pēdējās sekundēs izrāva uzvaru pār Riga FC.

FK METTA/LATVIJAS UNIVERSITĀTE – SPARTAKS JŪRMALA 1:3 (1:1)

Labākie momenti

Mača rezultātu 39. minūtē ar strauju izrāvienu uz pretinieku vārtiem un bumbas raidījumu tālajā apakšējā stūrī atklāja Ņikita Kovaļonoks un izvirzīja mājniekus FK Metta/Latvijas Universitāte vadībā ar 1:0. Studentiem gan neizdevās vadību saglabāt līdz pārtraukumam, jo Spartaks Jūrmala pirmā puslaika kompensācijas laikā rezultātu izlīdzināja, kas izdevās, pateicoties Mārča Oša vārtu guvumam. Otrā puslaika 56. minūtē savu vārtu krājumu papildināja Virslīgas labākais vārtu guvējs Aleksejs Višņakovs - līdz ar septīto vārtu guvumu sezonā spēlētājs izvirzīja jūrmalniekus vadībā ar 2:1. Spēles pašā beigu daļā, četras minūtes pirms pamatlaika beigām, viesu labā trešos vārtus guva Pāvels Mihadjuks, līdz ar to uzstādot spēles beigu rezultātu.

VALMIERA GLASS
 VIA – FK LIEPĀJA/MOGO 0:2 (0:1)

Šīs spēles rezultātu 41. minūtē atklāja Verners Apiņš, kurš ar saviem ceturtajiem vārtiem sezonā ļāva liepājniekiem puslaika pārtraukumā doties vadībā. Otrā puslaika 57. minūtē viesu pārsvaru dubultoja Ģirts Karlsons, taču jābilst, ka labu iespēju netrūka arī mājiniekiem, šoreiz gan pretinieku vārtsargam paliekot neaprspētam.

FK VENTSPILS – FK JELGAVA 0:0 (0:0)

Pirmdien Ventspilī pirmo reizi šosezon tika fiksēts bezvārtu neizšķirts. Kopumā spēle aizritēja ar labām vārtu gūšanas iespējām abām komandām, taču nenoliedzami aktīvāk to centās paveikt ventspilnieki. Līdz ar šo spēli FK Ventspils palika bez kārotiem 3 punktiem kopvērtējuma tabulā, taču tajā pašā laikā turpina būt vienīgā komanda visā čempionātā, kas sezonu turpina aizvadīt bez zaudējumiem.

RFS
 – RIGA FC 2:1 (0:1)

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača 3. minūtē, kad bumba nokļuva RFS vārtos no pašu spēlētāja, pēc rikošeta aizskarot komandas kapteini Kasparu Dubru. Visaktīvāk epizodē no Riga FC nocīnījās Darko Lemajičs, tādā veidā palīdzot savai komandai izvirzīties vadībā. Pirmajā puslaikā vārti vairs netika gūti, taču pašā izskaņā RFS neizmantoja lielisku iespēju no 11 metru soda sitiena atzīmes panākt izlīdzinājumu, sekmīgi vārtos gan tiešo sitienu, gan atkārtoto atsitot Robertam Ozolam. Mājinieki, kas spēli aizvadīja īpašās retro formās, izlīdzinājumu prata panākt mača 66. minūtē, šoreiz pateicoties komandas kapteiņa Kaspara Dubras vārtu guvumam pēc stūra izspēles (1:1). Ilgu laiku rezultāts turējās nemainīgs, līdz spēles kompensācijas laika otrajā minūtē RFS pretuzbrukuma pēdējā daļā komandas biedra izpildītajam centrējumam lieliski pieslēdzās Roberts Uldriķis, gūstot vārtus un izraujot RFS jau septīto uzvaru deviņās spēlēs.