Aizvadītajā svētdienā Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta finālsērijas pirmā cīņa, kurā desmitkārtējā titula ieguvēja FK Nikars ar rezultātu 5:1 pārspēja FK BEITAR. Jau ceturtdien plkst. 19:30 abas sāncenses atkārtoti tiksies Spuņciema sporta hallē.

Mača rezultāts tika atklāts vien 17. minūtē, kad precīzs sitiens nikariešu rindās padevās brazīliešu leģionāram Rodrigo Silveiram. Nedaudz vairāk nekā divas minūtes pēc tam Latvijas titulētākā telpu futbola kluba pārsvaru dubultoja Oskars Ikstens, komandām atpūtā dodoties pie FK Nikars pārsvara 2:0.

Drīz pēc pārtraukuma Marselo Nunešs panāca Orlando Duartes padotajiem jau trīs vārtu handikapu, uz ko FK BEITAR atbildēja ar kapteiņa Andreja Šustrova trāpīgu raidījumu otrā puslaika vidusdaļā. Lauzt cīņas gaitu viņiem šoreiz neizdevās – mača izskaņā Edigleusona De Sousas un Dmitrija Zabarovska precīzie sitieni nodrošināja FK Nikars triumfu mačā ar rezultātu 5:1.

Kā iepriekš minēts, ceturtdien abas pretinieces plkst. 19:30 Spuņciema sporta hallē aizvadīs finālsērijas otro spēli, kuru tiešraidē varēs vērot Sportacentrs.com televīzijas pārraidē. Savukārt svētdien plkst. 16:00 abas pretinieces trešo reizi spēkosies Elektrum Olimpiskajā centrā, un jau pēc šī mača teorētiski var kļūt zināms Latvijas čempions sērijā līdz kādas vienības trim uzvarām. Arī šo cīņu varēs vērot Sportacentrs.com translācijā.

Tikmēr dueli par bronzas godalgām otrdien Ludzas sporta hallē ar uzvaru uzsāka FK RABA, kas izbraukumā ar rezultātu 4:2 pieveica TFK Rēzekne. Pirmā puslaika vidū abas sāncenses nedaudz vairāk kā piecu minūšu intervālā guva četrus vārtus – vispirms FK RABA panāca 2:0, bet rēzekniešiem vajadzēja vien pusotru minūti, lai atjaunotu līdzsvaru (2:2).

Galīgais mača liktenis izšķīrās otrajā puslaikā, kad Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā vienība guva divus bezatbildes vārtus (otros no tiem astoņas sekundes pirms tiesneša beigu svilpes), triumfējot spēlē un sērijā līdz diviem panākumiem izvirzoties 1-0 vadībā.

Mazā fināla otrais cīniņš paredzēts šo svētdien, kad FK RABA un FK BEITAR plkst. 18:00 spēkosies Salaspils sporta namā. Arī šim mačam sekot līdzi varēs Sportacentrs.com translācijā.