Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases galvenais treneris Didzis Matīss (attēlā) pēcspēles intervijā LFF.lv vērtē valstsvienības aizvadīto pārbaudes spēli izbraukumā pret Igauniju (0:2):

"Šī bija pārbaudes spēle, un uz doto brīdi mēs eksperimentējam ar komandas sastāvu, meklējam īstās pozīcijas spēlētājām. Šodien laukumā sevi pierādīt bija iespēja visam futbolistēm. Gribējam tādējādi vienlaikus laukumā dot iespēju saspēlēties pieredzējušajām spēlētājām ar jaunajām futbolistēm.

No aizsardzības viedokļa komanda šodien spēlēja labi. Jā, bija mīnusi un neliela savstarpēja nesaprašanās epizodē, kad ielaidām pirmos vārtus. Otros vārtus arī zaudējām, paši raidot bumbu savos savos vārtos. Tomēr šajā spēlē arī mūsu komandai bija divas reālas vārtu gušanas iespējas, kad izgājienu viens pret vienu ar pretinieču vārtsargu diemžēl nespēja realizēt Renāte Fedotova," valstsvienības galvenais treneris atcerās spēles galvenos notikumus.

"Uz Igaunijas izlases fona, kas ir spēcīgāka komanda par lietuviešu "Gintra Universitetas", šī bija laba spēle, lai sagatavotos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram Moldovā. Esmu apmierināts ar spēli, kura mums šodien sniedza daudz vērtīgas informācijas, pie kā komandai vēl ir jāpiestrāda un kurus spēles elementus varam uzlabot. Ir prieks par komandas izaugsmi, jo - ja skatāmies uz pagājušo gadu - toreiz zaudējums 2:8 pret šo pašu Igauniju bija katastrofa!" komandas izaugsmes tendenci aizvadītā gada laikā norāda Didzis Matīss.

Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kandidātes turpinās treniņprocesu pēc apstiprinātā plāna. Nākamā Latvijas izlases pārbaudes spēle pirms došanās uz starptautisko pārbaudes turnīru Kiprā paredzēta sestdien, 28.februārī, Skonto hallē, Rīgā pret Pērnavas komandu (sākums plkst 20:00).


Latvijas Futbola federācija