Svētdien Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Optibet Virslīgas čempionātā risinājās abu pusfinālu cīņas. Izcīnot trešo uzvaru sērijā pār TFK Rēzekne, vietu finālā nodrošināja FK BEITAR, savukārt Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK RABA sarūpēja pirmo zaudējumu šajā sezonā desmitkārtējai valsts čempionei FK Nikars.

Ludzas sporta hallē notikušais duelis starp TFK Rēzekne un FK BEITAR līdzīgi kā abu pretinieču iepriekšējās spēkošanās aizritēja saspringtā un dramatiskā cīņā. Mača devītajā minūtē laukuma saimniekus vadībā izvirzīja ukraiņu leģionārs Maksims Lohinovs, uz ko pretinieki neilgi pirms došanās pārtraukumā atbildēja ar trāpīgu Dmitrija Kuzmina raidījumu.

Otrā puslaika sākumā komandas apmainījās ātriem vārtu guvumiem – jau pēc nospēlētām desmit sekundēm Igors Lapkovskis panāca 2:1 FK BEITAR labā, bet rēzekniešiem vajadzēja vien pusminūti, lai Dmitro Mihailenko atjaunotu līdzsvaru mača rezultātā. Līdz pat pamatlaika izskaņai nevienai no sāncensēm vairs vārtus gūt neizdevās, bet pagarinājuma astotajā minūtē izšķirošos vārtus guva FK BEITAR kapteinis Andrejs Šustrovs, ļaujot savai komandai triumfēt gan mačā (3:2), gan arī visā sērijā (3-0).

Tikmēr Optibet Virslīgas otrajā pusfināla pārī pirmo zaudējumu visos Latvijas mēroga turnīros pēc 22 uzvaru sērijas piedzīvoja desmitkārtējā valsts čempione FK Nikars, kas šajā pašā dienā Elektrum Olimpiskajā centrā ar 3:4 piekāpās FK RABA vienībai. Spēles gaitā nikarieši prata atspēlēt sev nelabvēlīgo 0:2 rezultātu, bet otrā puslaika vidū no jauna nonāca iedzinēju lomā ar divu vārtu deficītu – 2:4. Četrarpus minūtes pirms cīņas noslēguma Igors Avanesovs gan sadeldēja pretinieku pārsvaru līdz minimumam, tomēr atlikušajā laikā FK RABA prata nosargāt minimālo 4:3 handikapu.

FK RABA vienībai divus vārtus guva Romāns Rožkovskis, viens trāpīgs sitiens Dmitrijam Jakovļevam un Dmitrijam Gaļļamovam, kamēr pretinieku sastāvā divi vārti jau minētajam I. Avanesovam, bet vieni – Oskaram Ikstenam. Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām patlaban ir 2-1 FK Nikars labā, bet abu pretinieču nākamā cīņa paredzēta šo ceturtdien plkst. 20:30 Salaspils sporta namā. Šim mačam varēs sekot līdzi Sportacentrs.com televīzijas pārraidē.