UEFA Eiropas U-19 čempionāta Elites raunda 2. kārtas spēlē Aleksandra Basova vadītā Latvijas U-19 izlase piedzīvoja zaudējumu pret grupas favorīti Angliju 0:3 (0:1). Uzvarētāju labā vārtus 22. minūtē guva Mason Mount,  52. minūtē precīzs sitiens padevās uzbrucējam Eddie Nketiah, bet spēles gala rezultātu 82. minūtē uzstādīja George Hirst.

Anglija - Latvija U-19. Spēles labāko momentu video apskats

VLADISLAVS SOLOVEIČIKS: ANGĻI IR STIPRĀKI, TAČU MĒS ARĪ ESAM STIPRI

Otrdien, 27. martā plkst. 15:00, 2. apakšgrupas noslēdzošajā kārtā, Latvijas izlase mērosies spēkiem ar Ungārijas izlasi, kas pirmajā spēlē piekāpās angļiem 1:4, bet šodien rezultatīvā spēlē ar rezultātu 4:3 pieveica mājnieci Maķedoniju.

Latvijas U-19 izlases sastāvs UEFA EČ Elites raunda spēlēm Maķedonijā

UEFA.com: spēļu kalendārs un teksta tiešraides

2018. GADA UEFA EČ ELITES RAUNDA SPĒĻU KALENDĀRS

• Trešdiena, 21. marts

plkst. 15:00 MAĶEDONIJA - LATVIJA 1:2 (FFM Training Centre, Skopje)
plkst. 15:00 UNGĀRIJA - ANGLIJA 1:4 (Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje)

• Sestdiena, 24. marts

plkst. 15:00 ANGLIJA - LATVIJA 3:0 (Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje)
plkst. 15:00 MAĶEDONIJA - UNGĀRIJA 3:4 (FFM Training Centre, Skopje)