Šonedēļ SynotTip Rīgas telpu futbola čempionāta ietvaros risināsies Latvijas galvaspilsētas kausa izcīņas fināla mačs, kurā spēkus samēros DSV Transport un New Project, kā arī Superkausa mačs.

Mačs starp šīs sezonas Elites līgas trešās pozīcijas ieguvēju DSV Transport un Optibet Virslīgas dalībnieci New Project tiks aizvadīts šo trešdien plkst. 21:00 Rīgas 15. vidusskolā.

Ceļā uz Rīgas kausa finālu DSV Transport ceturtdaļfinālā ar rezultātu 10:2 pieveica PB Line/Dinair, bet pusfinālā lika kapitulēt arī Bettend.com vienībai – 4:2. Tikmēr New Project izslēgšanas maču pirmajā kārtā sagrāva FK Kadaga (10:1), bet spēlē par iekļūšanu finālā pārspēja Futbola Parks/LSPA (6:4).

Gaidāmā mača uzvarētāja jau šo svētdien – 25. martā -  plkst. 21:00 Elektrum Olimpiskajā centrā  Superkausa duelī spēkosies pret Elites līgas čempioni JakoSport&Graanul Pellets. Šis mačs notiks Latvijas telpu futbola svētku dienas noslēgumā.

Pērnajā sezonā par Rīgas kausa ieguvēju kļuva FC INTER STAR, savukārt Superkausa titulu izcīnīja JakoSport&Graanul Pellets.