Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās četras Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā Optibet Virslīgas čempionāta ceturtdaļfināla spēles, pēc kuru norises vietu pusfinālā nodrošināja TFK Rēzekne un FK RABA vienības. Izlīdzinājumu sērijā pret New Project Tente panāca FK BEITAR, savukārt desmitkārtējā valsts čempione FK Nikars izslēgšanas maču stadiju sāka ar pārliecinošu sagrāvi pār SK Monarhs.

TFK Rēzekne vienība svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā atkārtoti pārspēja Valmiera Glass VIA (7:1), tādējādi sērijā līdz divām uzvarām triumfējot ar rezultātu 2-0. Kaut arī laukuma saimnieki pirmie izvirzījās vadībā mača 9. minūtē, cīņas turpinājumā savu pārākumu apliecināja rēzeknieši. Izšķirošo pārsvaru viesi ieguva otrā puslaika noslēdzošo desmit minūšu laikā, kad guva piecus bezatbildes vārtus. Cīņā par vietu finālā Rēzeknes klubs tiksies ar New Project Tente un FK BEITAR pāra veiksminieci.

Tāpat ceturtdaļfināla barjeru šajā dienā Ogres novada sporta centra hallē pārvarēja Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK RABA, kas sarūgtināja FC Petrow ar 4:0 (sērijā 2-0). Divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Romāns Rožkovskis, bet nākamajā izslēgšanas spēļu kārtā FK RABA komandai, visticamāk, pretī stāsies turnīra galvenā favorīte FK Nikars.

Desmitkārtējā Latvijas čempione svētdien Salaspils sporta namā Play-off stadiju sāka ar pārliecinošu 10:0 panākumu pār SK Monarhs vienību. Līdz pat 14. minūtei monarhiem izdevās noturēt bezvārtu neizšķirtu, puslaika turpinājumā FK Nikars guva trīs vārtus, bet pēc pārtraukuma vēl septiņas reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu. Trīs trāpīgi raidījumi Dmitrijam Zabarovskim, pa diviem – Marselo Nunesam un Igoram Avanesovam. Jau šo ceturtdien plkst. 19:00 Elektrum Olimpiskajā centrā abas komandas aizvadīs sērijas otro cīņu.

Vienīgajā sestdien notikušajā duelī Ogrē FK BEITAR revanšējās New Project Tente par zaudējumu pirmajā spēlē, šoreiz triumfējot ar rezultātu 5:1. Līdz ar to sērijā līdz diviem panākumiem iestājies līdzsvars (1-1), bet izšķirošais cīniņš par vietu pusfinālā notiks šo sestdien plkst. 18:30 Spuņciema hallē.

Ceļazīmi uz Virslīgu sadalīs LDZ Cargo/DFA un Jēkabpils lūši/Ošukalns

Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās abas atbildes spēles LTFA organizētā 1. līgas čempionāta pusfināla kārtā. Līdz ar otro panākumu izcīnīšanu vietu finālā nodrošināja LDZ Cargo/DFA un Jēkabpils lūši/Ošukalns komandas, kuras jau šo svētdien Latvijas telpu futbola svētku ietvaros fināla mačā sadalīs ceļazīmi par tiesībām piedalīties nākamās sezonas Optibet Virslīgas čempionātā.

Jēkabpils kluba telpu futbolisti sestdien savā laukumā uzņēma TFK Liepāja vienību, gūstot panākumu ar rezultātu 9:4. Uzvarētāju sastāvā trīs vārtus guva Aigars Liņģis, pa divām reizēm precīzi bija Aleksandrs Gospodarjovs un Vitālijs Kudrjašovs, kamēr sāncenšu sastāvā divreiz izcēlās Ralfs Denijs Džeriņš, kurš 35 sekundes pirms cīņas noslēguma priekšlaikus pameta laukumu saņemtā noraidījuma dēļ.

Kā ziņots, jēkabpilieši bija pārāki arī abu pretinieču pirmajā cīņā (11:4), tādējādi nodrošinot vietu Latvijas 1. līgas čempionāta finālā.

Dienu vēlāk Daugavpils Olimpiskajā centrā risinājās otrs pusfināla mačs, kurā LDZ Cargo/DFA ne bez grūtībām ar 6:4 pieveica RSU/Miltiņkrogs-Dobele. Viesiem otrā puslaika vidū izdevās no nelabvēlīgā 2:4 panākt izlīdzinājumu (4:4), tomēr pēdējo četru minūšu laikā daugavpilieši guva divus vārtus, tādējādi triumfējot gan šajā mačā, gan visā sērijā (pirmajā spēlē LDZ Cargo/DFA uzvarēja ar 7:1).

Jau šo svētdien Latvijas telpu futbola svētku ietvaros Elektrum Olimpiskajā centrā risināsies izšķirošie mači cīņās par trešo un pirmo vietu. Vispirms plkst. 11:00 mazajā finālā TFK Liepāja tiksies ar RSU/Miltiņkrogs-Dobele, savukārt plkst. 14:00 zelta godalgas sadalīs Daugavpils un Jēkabpils vienības.