Par Latvijas telpu futbola kausa izcīņas uzvarētāju svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā ceturto reizi kļuva desmitkārtējā valsts čempione FK Nikars, kas fināla mačā ar rezultātu 8:2 pieveica Daugavpils vienību LDZ Cargo/DFA. Divus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Maksims Seņs.

FOTO GALERIJA

FK Nikars telpu futbolisti pirmo puslaiku noslēdza ar divu vārtu handikapu (3:1), savukārt pēc pārtraukuma pakāpeniski palielināja pārsvaru, izcīnot pārliecinošu uzvaru. Kā minēts, divas reizes precīzi sita M. Seņs, bet vēl pa reizei nikariešu rindās vārtus guva Rodrigo Silveira, Edigleusons De Sousa, Marselo Nuness, Dmitrijs Zabarovskis un Jānis Pastars. Tāpat vienu reizi bumba daugavpiliešu vārtos pabija pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma. Tikmēr LDZ Cargo/DFA sastāvā precīzi sitieni Jurija Halimona un Ričarda Raščevska rēķinā.

FK Nikars iepriekš Latvijas kausa trofeju bija ieguvusi arī 2013., 2015. un 2016. gadā, savukārt 2014. gadā, kā arī pērn šajās sacensībās triumfēja FK RABA.

Tieši pirms Latvijas kausa izcīņas fināla dueļa turpat Liepājas Olimpiskajā centrā risinājās arī Latvijas 1. līgas čempionāta pirmais pusfināla mačs pārī starp TFK Liepāja un Jēkabpils lūši/Ošukalns, kurā viesi pārliecinoši triumfēja ar rezultātu 11:4. Trīs vārtus jēkabpiliešu labā guva Aigars Liņģis, bet divreiz izcēlās Aleksandrs Gospodarjovs, Aleksandrs Abašins un Maksims Potlovs. Abu pretinieču atbildes cīņa Jēkabpils sporta namā plānota jau šo sestdien plkst. 13:30, savukārt pirms tam – trešdien plkst. 21:30 – Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā notiks otrs pusfināla duelis starp RSU/Miltiņkrogs-Dobele un LDZ Cargo/DFA.

Tāpat svētdien Ludzas sporta hallē notika arī Optibet Virslīgas turnīra ceturtdaļfināla cīņa starp TFK Rēzekne un Valmiera Glass ViA, kurā rēzeknieši apliecināja savu pārākumu ar 6:1. Otrais mačs sērijā līdz divām uzvarām notiks šo svētdien plkst. 13:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā.