Aizvadītajās brīvdienās risinājās pirmās divas ceturtdaļfināla spēles Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Optibet Virslīgas turnīrā. Atspēlējot četru vārtu deficītu pamatlaika noslēdzošajās deviņās minūtēs, pagarinājumā uzvaru pār FK Beitar izcīnīja New Project Tente. Tāpat cīņu par iekļūšanu pusfinālā sekmīgi sāka Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadītā FK Raba.

Sestdien Spuņciema sporta hallē notikušajā mačā FK Beitar pirmās 20 minūtes noslēdza ar divu vārtu pārsvaru (2:0), savukārt līdz otrā puslaika vidum palielināja rezultāta starpību jau līdz 4:0. Par spīti tam šajā it kā bezcerīgajā situācijā New Project Tente prata deviņu noslēdzošo mača minūšu laikā atspēlēt četrus vārtus, un cīņas pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 4:4.

Negaidītie pavērsieni mača gaitā ar to nebeidzās – vien 22 sekundes pirms pagarinājuma beigām Giorgi Diakvnišvili ar precīzu sitienu izrāva uzvaru New Project Tente komandai, ļaujot tai ceturtdaļfināla sērijā līdz diviem panākumiem izvirzīties vadībā ar rezultātu 1-0. G. Diakvnišvili rēķinā arī divi precīzi sitieni mača pamatlaikā, tāpat divi vārti viņa komandas biedram Maksimam Neverovskim, kamēr FK Beitar sastāvā divi vārtu guvumi Artūram Kuļešovam, bet pa vienam – Aleksandram Kuļešovam un Dmitrijam Kuzminam.

Dienu vēlāk Salaspils sporta namā risinājās vēl viens Optibet Virslīgas ceturtdaļfināla duelis, kurā FK Raba pēc pirmā puslaika atradās iedzinējas lomā pret FC Petrow (0:2), tomēr mača turpinājumā prata gūt piecus bezatbildes vārtus un izcīnīt uzvaru – 5:2.