Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase svētdien, 4. martā, Turkish Women's Cup - Alanya 2018 starptautiskā turnīra ietvaros tikās ar pašlaik FIFA pasaules izlašu reitingā 50. pozīcijā esošo Jordānijas valstsvienību. Abas komandas šī turnīra ietvaros pirms savstarpējās spēles bija piedzīvojušas divus zaudējumus apakšgrupā. Atgādinām, ka pirmajā tikšanās reizē 2017. gada 26. septembrī Rīgā notikušajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:1 šajā duelī uzvaru svinēja Jordānija.

JORDĀNIJA - LATVIJA (3:2): spēles oficiālais protokols

Attiecīgi šajā mačā Latvijas izlase devās ar vienu vienīgu domu par revanšu Jordānijai. Tomēr jau pirmajā puslaikā pretinieces guva divus vārtus, sarūgtinot mūsu valstsvienības vārtsardzi Noru Silviju Āboliņu, kurai turklāt šī bija pirmā spēle valstsvienības sākumsastāvā. Otrajā puslaikā 52. minūtē cerību mūsu komandai atjaunoja uzbrucēja Anastasija Fjodorova, kura ar atkārtotu sitienu pēc nerealizēta 11 metru soda sitiena guva mūsu komandas pirmos vārtus šajā turnīrā.

Tuvojoties otrā puslaika beigām, 88. minūtē Jordānijai izdevās gūt arī trešos vārtus. Neliels cerību stariņš parādījās pēc tam, kad kompensācijas 3. minūtē mūsu izlases otros vārtus šajā spēlē guva Kristīne Giržda. Rezultāts tobrīd kļuva 2:3 mūsu komandai nelabvēlīgs. Diemžēl panākt vismaz izlīdzinājumu šajā mačā Didža Matīsa vadītajai komandai pietrūka laiks, tādējādi, parādot cienīgu pretestību pret vienu no Āzijas kontinenta spēcīgākajām izlasēm, piedzīvots trešais zaudējums savā apakšgrupā.

Spēles par vietām kopvērtējumā paredzētas otrdien, 6. martā. Pretinieks kļūs zināms pēc apakšgrupas turnīra spēļu beigām.

Aktuālajiem notikumiem šajā turnīrā iespējams sekot līdzi arī tā organizatoru uzturētajā sociālā tīkla Facebook profilā.