Iepriekšējā svētdienā Rīgas 15. vidusskolā tika dots starts Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētās telpu futbpla SynotTip Elites līgas čempionāta otrajam jeb izšķirošajam etapam. Ar uzvaru to sāka vadošā četrinieka līdere JakoSport&Graanul Pellets, kas tādējādi jau nākamajā kārtā var priekšlaikus nodrošināt zelta godalgas.

JakoSport&Graanul Pellets svētdien ļoti spraigā cīņā ar rezultātu 4:3 pieveica Futbola Parks/LSPA, tādējādi sperot platu soli pretī kāroto zelta medaļu izcīnīšanai. Izšķirošos vārtus uzvarētāju labā cīņas priekšpēdējā minūtē guva Anatolijs Maksimenko.

Tāpat panākumu bagāžu papildināja līderes galvenā konkurente Bettend.com, kas ne mazāk aizraujošā duelī ar 3:2 lika kapitulēt DSV Transport vienībai. Īpaši intriģējoša izvērtās mača galotne, rezultātam esot 1:1 – vispirms 39. minūtē Aleksejs Baranovs panāca 2:1 Bettend.com labā, uz ko sāncenši noslēdzošajā minūtē atbildēja ar precīzu Imanta Kalašņikova raidījumu. Un arī tas vēl nebija viss – drīz pēc tam Vitālijs Ziļs guva trešos vārtus vicelīderes labā, ļaujot tai izcīnīt svarīgu uzvaru.

Divas kārtas pirms turnīra noslēguma vadošā četrinieka tabulā JakoSport&Graanul Pellets pārsvars pār Bettend.com ir četri punkti. Šī iemesla dēļ līderei jau šo svētdien mačā pret DSV Transport ir iespēja priekšlaikus nodrošināt čempiones titulu. Savukārt trešās vietas liktenis pavisam noteikti izšķirsies transportnieku un Futbola Parks/LSPA savstarpējā cīņā – šobrīd abām komandām ir vienāds punktu skaits.

Otrajā kvartetā, kur komandas sadala 5.-8. pozīciju, pārliecinoši otro etapu uzsāka Olaine, kas ar 7:2 sagrāva Baltic International Bank. Sekmīgo sniegumu Olaines komandai nodemonstrēt nepatraucēja Andreja Markova noraidījums pirmā puslaika izskaņā, savukārt četrus vārtus uzvarētāju sastāvā guva Ruslans Medvedins.

Tikmēr mačā starp FREE un FC INTER STAR uzvarētājs noteikts netika, cīņai noslēdzoties neizšķirti 3:3. Jāpiebilst, ka FC INTER STAR izlīdzinājuma vārtus guva pēdējā minūtē, kad precīzs sitiens padevās Vladislavam Lebedko.

Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pēc šīs spēļu dienas ir divi līderi – pa 19 vārtiem guvušie Olaine komandas futbolisti Jurijs Ivanovs un Aleksandrs Mihailovs.