Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Optibet Virslīgas čempionātā notika kārtējie četri mači. Brīvdienu centrālajā cīņā FK Beitar spraigā duelī uzveica Latvijas izlases galvenā trenera Artūra Šketova vadīto FK Raba vienību, kuras rindās debitēja divi brazīliešu viesspēlētāji.

Sestdien Spuņciema sporta hallē notikušajā spēlē rezultāts netika atklāts līdz pat pirmā puslaika izskaņai, kad priekšpēdējā minūtē par neatļautu pēdējās cerības sodu, kavējot pretinieka spēlētāja ieskrējienu soda laukumā bumbas saņemšanai, tiešo noraidījumu izpelnījās viens no jaunajiem FK Raba leģionāriem Rikardo Kardoso. Uzreiz pēc tam soda sitienu precīzi realizēja ukraiņu spēlētājs Jurijs Kidanovs, izvirzot vadībā FK Beitar.

Piecas sekundes pirms komandu došanās atpūtā Kontantīns Zabarovskis izlīdzināja rezultātu, bet otrā puslaika sākumā Dzmitrijs Kuzmins ar trāpīgu raidījumu atjaunoja FK Beitar vadību. Šāds rezultāts turējās līdz pat spēles izskaņai, kad FK Raba kā piekto laukuma spēlētāju vārtsarga vietā sāka izmantot Valēriju Čistjakovu, bet par šādu taktisko soli tika sodīta – Vadims Atamaņukovs ar tālsitienu precīzi raidīja bumbu jau tukšajos pretinieku vārtos. Drīz pēc tam asi pret D. Kuzminu nospēlēja V. Čistjakovs, saņemot par to sarkano kartīti, un maču FK Raba pabeidza viena vīra skaitliskajā mazākumā, piedzīvojot zaudējumu ar 1:3.

Izcīnītā uzvara ļāva FK Beitar komandai nostiprināties turnīra tabulas trešajā pozīcijā. No otrās vietas īpašnieces TFK Rēzekne tā atpaliek par diviem punktiem, bet šajā kārtā uzveikto konkurenti FK Raba, kas atrodas vietu zemāk, apsteidz par vienas uzvaras tiesu jeb trim punktiem.

TFK Rēzekne aizvadītajās brīvdienās Elektrum Olimpiskajā centrā guva septīto uzvaru sezonā, pārspējot New Project Tente – 5:3. Pa diviem vārtiem rēzekniešu sastāvā šajā cīņā guva Miks Babris un Vitālijs Aguls.

Savukārt četrus no sešiem iespējamajiem punktiem nedēļas nogalē savāca FC Petrow, kas sestdien Salaspils sporta namā atstāja "sausā" SK Monarhs (6:0), savukārt dienu vēlāk Vidzemes Olimpiskajā centrā cīnījās neizšķirti ar Valmiera Glass VIA – 3:3. Jāpiebilst, ka vēl otrā puslaika vidū valmieriešiem piederēja divu vārtu handikaps (3:1), tomēr viesiem spēles pēdējo piecu minūšu laikā izdevās panākt izlīdzinājumu. FC Petrow rindās šajos mačos debitēja ukraiņu leģionārs Serhijs Jakuņins, kurš minētajās cīņās guva kopumā trīs vārtus.