Atjaunotajā Livonijas kausa izcīņas spēlē – pirmssezonas mačā starp Igaunijas un Latvijas čempioniem – svētdien, 4. februārī, Tallinā vietējā FC Flora komanda ar rezultātu 2:0 (0:0) uzvarēja Latvijas pārstāvjus Spartaks Jūrmala.

Mājinieki vadībā izvirzījās 60. minūtē, kad vārtus guva Henri Järvelaid, bet 76. minūtē pārsvaru dubultoja Frank Liivak.

SPĒLES PROTOKOLS

Livonijas kauss iepriekš izspēlēts piecas reizes – 2003., 2004., 2005., 2008. un 2011. gadā. Trīs reizes trofeju ieguvis Skonto FC klubs no Latvijas, bet pa vienai reizei spēlē starp Latvijas un Igaunijas čempioniem uzvarējis FK Ventspils klubs no Latvijas un Igaunijas pārstāvji Tallinas Flora.

Latvijas un Igaunijas futbola federāciju pērn panāktā vienošanās par šādas tradīcijas atjaunošanu paredz, ka Livonijas kausa izcīņas spēle katru gadu Latvijā un Igaunijā notiks pamīšus.

Livonijas kausa izcīņas starp vēsturiskā Livonijas ordeņa pašreizējās teritorijas valstīm idejas iniciatori savulaik bijuši Igaunijas puses pārstāvji.