Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē notika trešās kārtas cīņas tradicionālajā Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīrā. Pie trešajām uzvarām tika pašreizējā titula ieguvēja ABLV Bank un Baltic International Bank (BIB), savukārt Rietumu banka pēc diviem panākumiem sacensību startā šoreiz cieta zaudējumu, piekāpjoties BIB.

ABLV Bank telpu futbolisti turpināja iespaidīgo uzvaru sēriju (20. uzvara pēc kārtas banku turnīrā), šajā kārtā ar 5:2 pieveicot Norvik banka komandu. Uzvarētājiem divus vārtus guva Aleksejs Bespalovs, pa vieniem - Sergejs Kartels, Vasilijs Kravcevs un Aleksandrs Voitenoks. Tikmēr sāncenšu sastāvā divreiz izcēlās Aleksandrs Upenieks.

Ar gandrīz identisku rezultātu – 6:2 – pie trim punktiem tika arī BIB, kas svētdien sarūgtināja Rietumu banka vienību. Izcilu sniegumu uzvarētāju sastāvā demonstrēja Oļegs Kravčenko, kurš guva piecus vārtus un šobrīd kopā ar savu komandas biedru Igoru Derbakovu atrodas turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā (katram pa sešiem vārtu guvumiem).

Uzvarētājs netika noteikts Latvijas Banka un Ernst&Young savstarpējā duelī, sāncensēm vienojoties par neizšķirtu – 3:3. Latvijas Banka jau astotajā minūtē ieguva ļoti solīdu pārsvaru (3:0), tomēr cīņas turpinājumā neprata to nosargāt. Vienus vārtus Ernst&Young atguva jau pirmajā puslaikā, bet pēc pārtraukuma sita precīzi vēl divas reizes. Divus vārtus Latvijas Banka rindās guva Kārlis Vilerts.

Visbeidzot, vēl vienā svētdienas cīniņā trīs Pētera Naglas vārtu guvumi sekmēja Citadele banka triumfu pār turnīra jaunpienācēju PricewaterhouseCoopers – 5:4. Līdzīgi kā iepriekš minētajā mačā, arī šeit Citadele banka jau pirmajā puslaikā ieguva 3:0 pārsvaru, bet spēles priekšpēdējā minūtē, rezultātam esot jau 4:4, izrāva arī uzvaru, vārtus gūstot Kirilam Rodinam.

Turnīra ceturtā kārta risināsies šo svētdien ierastajā laikā – no plkst. 12:00 līdz 16:00 – Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē.

Kā ziņots, turnīra uzvarētājs un godalgoto vietu ieguvēji tiks noskaidroti deviņās kārtās, komandām aizvadot viena apļa turnīru. Pēc regulārā čempionāta 18. martā turpat Rīgas 15. vidusskolā no plkst. 10:00 līdz 14:00 risināsies kausa izcīņa, savukārt sacensību laureāti svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti Rīgas Futbola federācijas (RFF) ziemas sezonas noslēguma pasākumā 24. martā naktsklubā un bārā Friends.