Iepriekšējā sestdienā Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas čempionātā risinājās trīs spēles. Jau 11. uzvaru pēc kārtas izcīnīja līdere FK Nikars, kas otrajā puslaikā tomēr salauza sīksto FK Raba pretestību, savukārt pie pirmā punkta šajā sezonā tika SK Monarhs, cīnoties neizšķirti Valmierā.

FK Nikars un FK Raba duelī Salaspils sporta namā pirmo 20 minūšu laikā nevienai no pretiniecēm vārtus gūt neizdevās. Kaut arī labākas iespējas šajā ziņā bija nikariešiem, FK Raba telpu futbolistiem sekmējās ne tikai organizēti un disciplinēti noturēt aizsardzību, bet arī ik pa brīdim ar asiem pretuzbrukumiem patraucēt pretinieku vārtu vīru Kasparu Neretu.

Pēc pārtraukuma desmitkārtējai valsts čempionei pakāpeniski izdevās panākt lūzumu cīņas ritējumā. Jāņa Pastara un brazīlieša Rodrigo Silveiras precīzie sitieni ļāva Nikars komandai jau 24. minūtē iegūt komfortablu divu vārtu pārsvaru, savukārt vēl pēc pāris minūtēm otrs Brazīlijas leģionārs Marselo Nunes guva savus pirmos vārtus (sezonā), bet komandai - trešos vārtus. Otrā puslaika vidū FK Raba pakāpeniski pārgāja uz spēli ar piekto laukuma spēlētāju, bet šāds taktiskais solis nevainagojās panākumiem – 35. minūtē Germans Matjušenko panāca 4:0 Nikars labā.

Neilgi pēc tam Valērijs Čistjakovs vienus vārtus atguva, bet vairs rezultāts nemainījās, uzvaru svinot galvenā trenera Orlando Duartes padotajiem – 4:1. Jāpiebilst, ka piespriestās diskvalifikācijas dēļ FK Raba komandu šajā mačā nevadīja tās galvenais treneris Artūrs Šketovs, kurš spēlei līdzi sekoja tribīnēs.

Citā spēlē sestdien ieilgušo zaudējumu sēriju pārtrauca SK Monarhs, kas, spēlējot bez vairākiem diskvalificētajiem futbolistiem, izcīnīja savu pirmo punktu Optibet Virslīgā. Vidzemes Olimpiskajā centrā notikušajā mačā pret Valmiera Glass VIA viesi bija pat vadībā ar divu vārtu pārsvaru (2:0), tomēr laukuma saimnieki prata atspēlēties, spēlei beidzoties neizšķirti 2:2.

Savukārt vēl vienā brīvdienu duelī Sergeja Oļeškova 36.minūtē gūtie vārti izrādījās izšķirošie New Project Tente izcīnītajā uzvarā pār FC Petrow – 3:2.